виплата авансу (зарплата) в більшому ніж потрібно розмірі

Обговорюємо та ділемось результатами перевірок
богданова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 21 червня 2016, 12:28
Регіон: Одесская область

Повідомлення богданова »

Доброго дня дорогі колеги! Сон втрачено вже три дні. Я надибала таку помилку. в березні змінювала розмір авану для працівників і в розрахункову відомість не внесла ( залишила менші суми). По факту виходить переплата на 1000 грн. Податки на них не сплачено. Як бути далі? працівникам ще нічого не говорила, я так розумію, що якщо не захочуть щоб я відраховувала з заробітної плати добровільно, то повинна повернути я? а ще по податкам я не розумію як бути - підскажіть новачку

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

богданова писав:Доброго дня дорогі колеги! Сон втрачено вже три дні. Я надибала таку помилку. в березні змінювала розмір авану для працівників і в розрахункову відомість не внесла ( залишила менші суми). По факту виходить переплата на 1000 грн. Податки на них не сплачено. Як бути далі? працівникам ще нічого не говорила, я так розумію, що якщо не захочуть щоб я відраховувала з заробітної плати добровільно, то повинна повернути я? а ще по податкам я не розумію як бути - підскажіть новачку
А саме чого переплата? Податків? Чи зарплати? Аванс повинен бути не меньшим ніж за фактично відпрацьований час, але більше ніхто не забороняє!

богданова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 21 червня 2016, 12:28
Регіон: Одесская область

Повідомлення богданова »

дякую, що Ви відгукнулися! хочу висловити велику подяку Вам за Ваші відповіді взаагалі. Тут я дещо може  не коректно описала ситуацію. Пробую вдруге. Бух облік ведеться на компі в екселі ( вручну). змінювала % авансу( ставила більше, ніж було в попередньому місяці). Коли робила розрахункову по зарплаті - скопіювала з попереднього місяця з старими сумами авансу, на прикладі - зп 2360+ 236+472=3068 нараховано. аванс виплатила 1400 ( в відомості стоїть 800) ітого -виплачую в кінці місяця більше на 600 грн., податки з них не утримано. і не нараховано нічого. звонила працівникам  сьогодні - здається не проти повернути . Думаю як це все вірно оформити

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

богданова писав:дякую, що Ви відгукнулися! хочу висловити велику подяку Вам за Ваші відповіді взаагалі. Тут я дещо може  не коректно описала ситуацію. Пробую вдруге. Бух облік ведеться на компі в екселі ( вручну). змінювала % авансу( ставила більше, ніж було в попередньому місяці). Коли робила розрахункову по зарплаті - скопіювала з попереднього місяця з старими сумами авансу, на прикладі - зп 2360+ 236+472=3068 нараховано. аванс виплатила 1400 ( в відомості стоїть 800) ітого -виплачую в кінці місяця більше на 600 грн., податки з них не утримано. і не нараховано нічого. звонила працівникам  сьогодні - здається не проти повернути . Думаю як це все вірно оформити
Так працівники можуть повернути, а ви відновите касу і все! Так буде саме краще ніж дебеторка в квартальному звіті! До речі тут на форумі в гілці ЕКСЕЛЬ можете знайти мою відомість із зарплати в екселі!

Відповісти

Повернутись до “Перевірки та відповідальність”