Подарунок за передплату газет за бюджетні кошти, корупція чи ні?

Обговорюємо та ділемось результатами перевірок
Аватар користувача
Савчук Виктория
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 11 жовтня 2016, 15:53
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Савчук Виктория »

Дуже приваблива пропозиція зявилась для бухгалтерів бюджетників. За передплату журналів на 2017 рік дарують смартфон. Я вже ознайомилась із договором на передплату, про подарунок ніде мови не йде. Там лише періодичні видання на 2017 рік...... але ж рекламу бачать не лише бухгалтери, а й фінінспектори також...... Тож чи не буде проблем у бухгалтера, який за бюджетний кошт передплатив періодичні видання і отримав за це подарунок у карман?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Боже, мы уже на воду будем дуть скоро.

Аватар користувача
Савчук Виктория
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 11 жовтня 2016, 15:53
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Савчук Виктория »

Радистка_Кэт, не зрозуміла вашої іронії....хтось адекватно може відповісти на запитання? Я збиралась передплатити не задумуючись, поки не почитала коменти під рекламою цієї акції...пишуть всяке....не хочеться мати проблем...бо в нашій країні не знаєш чого очікувати......

Alina.I
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 жовтня 2014, 15:22

Повідомлення Alina.I »

Савчук Виктория писав:Дуже приваблива пропозиція зявилась для бухгалтерів бюджетників. За передплату журналів на 2017 рік дарують смартфон. Я вже ознайомилась із договором на передплату, про подарунок ніде мови не йде. Там лише періодичні видання на 2017 рік...... але ж рекламу бачать не лише бухгалтери, а й фінінспектори також...... Тож чи не буде проблем у бухгалтера, який за бюджетний кошт передплатив періодичні видання і отримав за це подарунок у карман?
Бухгалтер має можливість поставити подарунок (смартфон) на баланс за допомогою накладної
"Згiдно з п.7 розд.2 Нацiонального положення (стандарт) бухгалтерського облiку в державному секторi 121 "Основнi засоби", затвердженого наказом Мiнфiну вiд 12.10.2010 р. 1 1202, первiсною вартiстю основних засобiв, отриманих безоплатно вiд фiзичних та юридичних осiб (крiм суб'єктiв державного сектору), є їх справедлива вартiсть на дату отримання з урахуванням витрат, передбачених пунктом 5 цього роздiлу. Первiсною вартiстю основних засобiв, отриманих безоплатно вiд фiзичних та юридичних осiб (крiм суб'єктiв державного сектору), може бути вартiсть, щодо якої є достовiрна iнформацiя, зокрема згiдно з вiдповiдними первинними документами, з урахуванням витрат, передбачених пунктом 5 цього роздiлу. Тобто бюджетні установи можуть оприбутковувати необоротнi активи, отриманi як благодiйна допомога (дарунок), або за вартiстю, указаною у первинних документах (якщо такi є), або за справедливою (ринковою) вартiстю."

Аватар користувача
Савчук Виктория
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 11 жовтня 2016, 15:53
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Савчук Виктория »

Alina.I, ми сільська рада, ми не можемо оприбуткувати подарунок

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Савчук Виктория, никакой иронии.

У вас будут какие-то документальные подтверждения получения этого смартфона?

Аватар користувача
Савчук Виктория
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 11 жовтня 2016, 15:53
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Савчук Виктория »

Радистка_Кэт, нет, но ведь не одна я эту рекламу видела, и на едату я выложу договор о предоплате, а когда взятку дают, то расписку о получении пишут? это я конечно образно....но не могу понять, будут ли ко мне претензии "за отримання неправомірної вигоди"?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Савчук Виктория, в договоре он не фигурирует.
Узнайте, при получении - будете ли вы что-то подписывать. Если нет - то не вижу вообще повода для беспокойства.

Неправомерную выгоду нужно ж как-то доказать

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

Савчук Виктория писав:Радистка_Кэт,  нет, но ведь не одна я эту рекламу видела, и на едату я выложу договор о предоплате, а когда взятку дают, то расписку о получении пишут? это я конечно образно....но не могу понять, будут ли ко мне претензии  "за отримання неправомірної вигоди"?
Мабуть більше запитань виникне навіщо сільській раді в роботі "Держслужбовець", якщо  ОМС вже не держслужба?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

gorilla48 писав:
tinamar писав:
Савчук Виктория писав:Радистка_Кэт,  нет, но ведь не одна я эту рекламу видела, и на едату я выложу договор о предоплате, а когда взятку дают, то расписку о получении пишут? это я конечно образно....но не могу понять, будут ли ко мне претензии  "за отримання неправомірної вигоди"?
Мабуть більше запитань виникне навіщо сільській раді в роботі "Держслужбовець", якщо  ОМС вже не держслужба?
З чого Ви взяли, що ОМС - не держ служба? Де таке вже написали?
Сфера поширення нового Закону про держслужбу.
 Ще раз зауважимо: старт для застосування Закону № 889 — 01.05.2016 р. Кого він стосується? Про це зазначено у ст. 3 Закону № 889. Так, дія зазначеного Закону поширюється на держслужбовців: Секретаріату КМУ, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій, органів прокуратури, органів військового управління, іноземних дипломатичних установ України, держорганів, особливості проходження держслужби в яких визначені ст. 91 Закону № 889, та інших державних органів. Одночасно скажемо, на кого його дія не поширюється. Так, Закон № 889 не стосується, зокрема: суддів; прокурорів; працівників державних підприємств, установ, організацій, інших суб’єктів господарювання державної форми власності, а також навчальних закладів, заснованих держорганами, посадових осіб місцевого самоврядування.
 https://buhgalter.com.ua/articles/derzhavna-sluzhba/zakon-pro-derzhsluzhbu-znayomimosya-z-new-versiyeyu/

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

gorilla48, остання версія ЗУ "Про місцеве самоврядування" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/280 ... 1%80/page6 і прикінцеві положення в ньому вже розділ V і вже без тексту на який Ви посилаєтесь. А в законі "Про державну службу" виділивши рядок
"11) депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування;" Ви не дочитались, що цей рядок відноситься до пункту 3. Дія цього Закону не поширюється на:, про що я і писала вище.

Аватар користувача
Савчук Виктория
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 11 жовтня 2016, 15:53
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Савчук Виктория »

tinamar писав:gorilla48, остання версія ЗУ "Про місцеве самоврядування" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/280 ... 1%80/page6 і прикінцеві положення в ньому вже розділ V  і вже без тексту на який Ви посилаєтесь. А в законі "Про державну службу" виділивши рядок
"11) депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування;" Ви не дочитались, що цей рядок відноситься до пункту 3. Дія цього Закону не поширюється на:, про що я і писала вище.
Скажіть, будь ласка, який статус мають сіл.голова та секретар - вони вже не держслужбовці?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

Звичайно ж ні - з 01.05.2016 року

Відповісти

Повернутись до “Перевірки та відповідальність”