Больничные листы

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

1. Больничные теперь не проходят по КЕКВ и КФК или КПК
2. Юр и Финобязательства на них не берутся
3. В мереже добавляете счёт 3711 (код коштів 0)
4. Чтоб набрать платёжку нужно сразу переходить в меню платёжки, выбрать добавить "За рахунками інших клієнтів"
5. Со счёта 3711 с больничных теперь при перечислении можно удерживать подоходный и ЄСВ
6. Нарахування ЄСВ на лікарняні 33,2 %( ті котрі соцстрах профінансував на рах.3711 ) проводяться з КЕКВ 2120 реєстраційного рахунку установи
7. Виплата з рах.3711 проводиться в найближчий до виплати з\плати термін ( а не відразу після поступлення туди коштів)

ЗВІТ ПО КОШТАХ ЗАГАЛЬНООБОВ'ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ У ЗВ'ЯЗКУ З ТИМЧАСОВОЮ ВТРАТОЮ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ТА ВИТРАТАМИ, ЗУМОВЛЕНИМИ ПОХОВАННЯМ (з І кварталу 2012р) протокол засідання комісії, звіт за путівки, заява на фінансування (в одному архіві)

Отражение в отчётности:
Деньги полученные на сч.3711 от ФССТВП остались на счету - показываются в активе рядок. 270 "Інші рахунки в казначействі"
Сумма начисленных но не виплаченых больничных за счет ФССТВП показывается в пасиве ряд.429 "Розрахунки за іншими операціями" на сумму невыплаченных больничных.
Сумма начисленных но не выплаченных больничных за счет ФССТВП показывается в додатку 25 "Довідка про дебіторськ кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі №7д, №7м".

ЯКЩО ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ В ЗАЯВІ-РОЗРАХУНКУ]ЯК ДІЯТИ СТРАХУВАЛЬНИКУ В РАЗІ, ЯКЩО ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ В ЗАЯВІ-РОЗРАХУНКУ
ФССТВП у листі від 05.04.2011 р. № 01-16-755 розглядає ситуацію, коли страхувальником виявлено помилку, пов’язану із завищенням сум у заявах-розрахунках, що надані до органів Фонду.
У цьому разі страхувальник повинен:
— після виявлення помилки терміново письмово повідомити орган Фонду за місцем обліку про зміст помилки (прізвище та ініціали застрахованої особи, номер листка непрацездатності та вид допомоги, щодо якого виявлено помилку) з подальшим відображенням повернутих сум у звіті по коштах Фонду за формою Ф4-ФСС з ТВП;
— протягом 3 робочих днів після виплати допомоги застрахованим особам за рахунок отриманих від Фонду коштів, але не пізніше 3 робочих днів після найближчого від отримання коштів Фонду терміну виплати заробітної плати у страхувальника, надлишково отримані суми повернути на рахунок органу відділення Фонду, з якого здійснювалося фінансування.
Як зазначено в листі, при забезпеченні вказаних строків повернення коштів фінансові санкції, передбачені ст. 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-III, не застосовуються.
У разі порушення 3-денного терміну повернення надлишково отриманих коштів Фонду страхувальник повинен сплатити штраф у розмірі 10 % несвоєчасно повернутих страхових коштів та пеню в розмірі 0,1 % від суми несвоєчасно повернутих страхових коштів і штрафних санкцій, розраховану за кожний день прострочення платежу.
При расчете пособия необходимо учитывать, что первые пять дней нетрудоспособности вследствие заболевания или травмы, не связанной с несчастным случаем на производстве, оплачиваются предприятием, а за счет средств Фонда сумма пособия выплачивается начиная с шестого дня нетрудоспособности.

В этой связи бухгалтеру целесообразно сразу провести разделение всей суммы начисленного пособия на сумму оплаты первых пяти дней (за счет средств предприятия) и на остальную сумму (выплачиваемую за счет Фонда).

Механизм оплаты первых пяти дней нетрудоспособности регулируется Порядком № 439.

Для расчета суммы пособия по временной утрате трудоспособности используется показатель средней заработной платы. Рассчитывается он по правилам, установленным Порядком № 1266.

Особенности исчисления средней заработной платы для расчета пособия по временной нетрудоспособности рассмотрены также в письме Минтруда от 06.10.2006 г. № 673/020/99-06.

Суммы пособия не подлежат индексации,1 поскольку для расчета берется уже проиндексированный в общеустановленном порядке размер выплат (абз. 3 п. 3 Порядка проведения индексации денежных доходов населения).

На основании вышеуказанных исходных данных рассчитывается показатель среднедневной заработной платы.

Для этого суммарный заработок (т. е. сумма всех учитываемых при расчете выплат) нужно разделить на количество рабочих дней в соответствии с графиком работы предприятия, приходящихся на расчетный период (п. 14 Порядка № 1266).

Непосредственно сумма пособия исчисляется путем умножения величины среднедневного заработка на количество рабочих дней временной нетрудоспособности.

Если пособие рассчитывается для оплаты временной нетрудоспособности лиц, работающих по индивидуальному графику или посменно, то в таком случае при расчете используется показатель среднечасовой, а не среднедневной заработной платы.

Показатель среднечасовой заработной платы определяется путем деления суммарного заработка на количество рабочих часов.

При расчете суммы пособия среднечасовой заработок умножается на количество рабочих часов в соответствии с графиком работы, приходящихся на период временной нетрудоспособности.

Вторым определяющим фактором при расчете суммы пособия является страховой стаж, в зависимости от которого работнику выплачивается определенный процент от рассчитанной суммы пособия.

Так, в общем случае пособие выплачивается в следующих размерах:

60 % – при стаже до пяти лет;

80 % при стаже от пяти до восьми лет;

100 % при стаже свыше восьми лет.

При этом на оплату пособия в 100-процентном размере независимо от страхового стажа имеют право отдельные категории работников, перечисленные в ст. 37 Закона № 2240.1

Для исчисления суммы пособия по временной нетрудоспособности можно воспользоваться следующей формулой:

П = Зср х Крд х С, где

П – сумма пособия;

Зср – среднедневной (среднечасовой) заработок;

Крд – количество рабочих дней (часов), приходящихся на период нетрудоспособности;

С – процент оплаты больничного в зависимости от стажа.

Пособие по беременности и родам (декретные) выплачивается полностью за счет средств Фонда соцстрахования в связи с временной утратой трудоспособности.

Основанием для выплаты пособия является больничный, выданный и оформленный в порядке, установленном Инструкцией № 455
Размер пособия исчисляется суммарно и предоставляется независимо от количества дней отпуска, фактически использованных до родов. В отличие от обычного пособия по нетрудоспособности, декретные полностью финансируются за счет средств Фонда. Поэтому правило «первых пяти дней» на них не распространяется.
В целом же, за исключением особенностей расчета сумм пособия, порядок предоставления и выплаты пособия по беременности и родам аналогичен порядку предоставления и выплаты пособия по «обычному» больничному

Декретные, также как и «обычный» больничный, выплачиваются в ближайший день выплаты заработной платы после поступления финансирования из Фонда (ст. 52 Закона № 2240).

Для получения финансирования от Фонда работодателю необходимо открыть отдельный расчетный счет (далее – целевой счет) (ч. 2 ст. 21 Закона № 2240).
Для расчета сумм пособия по беременности и родам используется показатель средней заработной платы. Определяется он по правилам, установленным Порядком № 1266.

Однако, в отличие от «обычного» больничного, размер декретных не зависит от страхового стажа и выплачивается в размере 100 % среднего заработка (ст. 39 Закона № 2240).

Для исчисления суммы пособия по беременности и родам можно воспользоваться следующей формулой:

П = Зср x Ккд, где:

П – сумма пособия;

Зср – среднедневной (среднечасовой) заработок;

Крд – количество календарных дней «декретного» больничного.

Таким образом, сумма пособия – это произведение среднедневной (среднечасовой) зарплаты и количества календарных дней декретного отпуска.

Как видно из формулы, при определении размера пособия учитываются все календарные дни, а не только рабочие дни (часы), приходящиеся на этот период в соответствии с графиком работы.

начислены больничные Дт-365 Кт-661
удержан с них под. налог Дт-661 Кт-641
удержан един взнос Дт-661 Кт-651
поступили деньги от ФСС Дт- 328 Кт-365
оплачено под нал,внес Дт-641,651 Кт-328
переч з/п на банкомат Дт-664 Кт-328
зачислена з/п Дт-661 кт-664
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Роз’яснення
Щодо порядку розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового забезпечення) або якщо страховий випадок настав у перший день роботи

Пунктом 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266 (далі - Порядок), визначено, якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку з поважних причин, що зазначені у пункті 4 цього Порядку, або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку.

У свою чергу, згідно із абзацом восьмим пункту 14 Порядку, у разі коли середня заробітна плата обчислюється відповідно до пункту 10 Порядку, середньоденна заробітна плата за один календарний день визначається шляхом ділення тарифної ставки або її частини на середньомісячну кількість календарних днів (30, 44), а за один робочий день (годину) - на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві (у структурному підрозділі або за індивідуальним графіком роботи).

Отже, для розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, визначених пунктом 10 Порядку, необхідно місячну тарифну ставку (посадовий оклад) розділити на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві. У цьому випадку середньомісячну кількість робочих днів (годин) визначають шляхом ділення балансу робочого часу підприємства за календарний рік, в якому настав страховий випадок, на дванадцять місяців.

КАК ПОЛУЧИТЬ ПУТЕВКУ НА РЕБЕНКА ИЛИ РОДСТВЕННИКА

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

Доповнюю:

6. Нарахування на лікарняні 33,2 %( ті котрі соцстрах профінансував на рах.3711 ) проводяться з КЕКВ 1120 реєстраційного рахунку установи
7. Виплата з рах.3711 проводиться в найближчий до виплати з\плати термін ( а не відразу після поступлення туди коштів)

Добавлено (14.02.2011, 20:57)
---------------------------------------------
Gorg1310, Привіт ! Бланки - це Ваша робота???

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

может кто-то подскажет как вы разделяете подоходный налог? Пример начислено зарплаты и 5 дней больничных за счет предприятия 500 грн и 300 больничных с фонда соцстраха.Как удержать подоходный из совокупного понятно , а как разделить для заявки в соцстах , поделитесь как вы делаете

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Какое отношение подоходный имеет к заявке в соцстрах?? В заявке сумма начисленая указывается! А вот удерживать подоходный с больничных (т.е. платить со счёта 3711) или удержать с зарплаты и оплатить во всей куче с вашего регистрационого это дело ваше!

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

во первых заявка дается на сумму грязных больничных, с регистрационного 3711.. должно уйти 3 платеги подоходный, пенсионный, больничные, так у нас требует казна и соцстрах поэтому я и спросила

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

по моему мнению разнцы нет никакой, вы просто увеличиваете число платёжек если ещё и с 3711 ПДФО и ЕСВ платить, а вот если человек болел весь месяц и у него просто неоткуда удержать то тогда да нужно всё удерживать с 3711!

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

Абсолютно з Вами погоджуюсь. В заявці в соцстрах вказуємо суму нарахованих лікарняних.Варіантів сплати податків два,на вибір бухгалтера:
1.Чекаєте на кошти соцстраху на рах.3711 - тоді при найближчій виплаті з/п проводите 3 платежі (прибутковий,Пенсійний,готівка) - цей варіант підходить найкраще ,якщо заявка подана на початку місяця і ви очікуєте коштів соцстраху в поточному місяці.Як на мене - це ідеальний варіант
2.Якщо заявка подана в кінці місяця і соцстрах не вкладається в 10 днів повернення в поточному місяці - то щоб не було проблем із Пенсійним фондом щодо несплати податків - проводите утримання прибуткового і пенсійного з зарплати працівника з вашого реєстраційного рахунку.Тоді вже при поступленні коштів на 3711 - з нього вся сума піде на готівковий рахунок працівника.

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

GalinaT, Спасибо за совет, как по мне то первый действительно идеальный. Благодарю!!!

Добавлено (28.02.2011, 22:35)
---------------------------------------------
народ пообщалась с коллегами бухгалтерами, и вот,что выяснилось с регистрационного счета организации налоги по больничным платить нельзя,будет не целевое раз, и соцстрах говорит, что это нарушение ,ссылаясь на
ЛИСТ

від 18.02.2011 р. N 1742/0/14-11/18 МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ,опубликован в ОВУ 04.02.2011, вступает в силу с дня публикации.Вот ссылка : http://soc-in.com/index.php?option=com_ ... &Itemid=36.

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

До свого попереднього допису (можливо комусь згодиться : на практиці виявилось,що є й 3 варіант ( це при тому що соцстрах кошти непрофінансував до кінця місяця).
і щоб не було порушень при здійсненні виплат коштів соцстраху з реєстрраційних рахунків установи(варіант 2 ).

Варіант 3 : Проводимо нарахування лікарняних повністю по листку ТН.
Ясно,що 5 днів проплачуємо своїми коштами ,а також нараховуємо і сплачуємо з 1120 в Пенсійний 33,2% з загальної суми коштів лікарняного (5 днів+ з 6 шостого дня..).
Далі чекаємо на фінансування коштів з соцстраху.Тоді вже проплачуємо готівку,пенсійний і прибутковий. Проблем з Пенсійним бути не повинно - маємо час до 20 числа місяця наступного за звітним ( соцстрах повинен вкластись).
Звітність: в Пенсійний показуємо все так як зробили - там вийде недоплата,яка перекриється наступного місяця(це допустимо)
в квартальному звіті установи показуємо суму заборгованості по коштах соцстраху в додатку 25

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

Мы так и поступаем. вот интересно если соцстрах не вложится, виноват бухгалтер...

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

Якщо все оформлено вірно без порушень - не думаю

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

GalinaT, Хотела у вас спросить за проводки.Какой счет затрагиваем 328 и м/о№3 ? Поделитесь проводками по соцстраху

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

МО 2 будет логичней ну к примеру у нас парус сделал МО 2-3, счёт 328

анаид
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2011, 02:04
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення анаид »

Напишіть будьласка всі бух.проводки по нарахуванню та виплаті лікарняних за рахунок соцстраху.І якщо можливо зразок заповнення заявки на виплату ліка
рняних яка подається до Казначейства.

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

пишу свои : начислены больничные Дт-652 Кт-661
удержан с них под. налог Дт-661 Кт-641
удержан един взнос Дт-661 Кт-651
поступили деньги от ФСС Дт- 328 Кт-652
оплачено под нал,внес Дт-641,651 Кт-328
переч з/п на банкомат Дт-664 Кт-328
зачислена з/п Дт-661 кт-664

Добавлено (31.03.2011, 11:08)
---------------------------------------------
пишу свои : начислены больничные Дт-652 Кт-661
удержан с них под. налог Дт-661 Кт-641
удержан един взнос Дт-661 Кт-651
поступили деньги от ФСС Дт- 328 Кт-652
оплачено под нал,внес Дт-641,651 Кт-328
переч з/п на банкомат Дт-664 Кт-328
зачислена з/п Дт-661 кт-664

анаид
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2011, 02:04
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення анаид »

masya. Дуже дякую.

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

Народ я правильно понимаю:
Полученные с-ва на сч.3711 от ФССТВП и полностью использованные ( остатка на конец отчетного периода по сч 3711 нет) -- движение средств в отчетности не отображается?
У меня вопрос другого плана: правильно ли я показала в отчетности движуху по соцстраху?
Деньги полученные на сч.3711 от ФССТВП остались на счету - показываются в активе рядок. 270 "Інші рахунки в казначействі" .
Одновременно сумма начисленных но не виплаченых больничных показывается в пасиве ряд. 423 на сумму удержаного ПДФО,
ряд. 424 "Розрахунки зі страхування" на сумму удержанного един. взноса из больничных ,
ряд.429 "Розрахунки за іншими операціями" на сумму невыплаченных больничных .
Сумма начисленных но не выплаченных больничных за счет ФССТВП показывается в додатку 25 "Довідка про дебіторськ кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі №7д, №7м".

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

masya, Почитайте Лист Держказначейства від 15.07.2010 р. №17-04/1791-12974 «Про надання роз’яснень». Я ставила лише в рядок 429 в пасиві (так як там пише),правда в мене буда заборгованість лише перед працівниками,перед фондами не було.

Добавлено (04.04.2011, 19:22)
---------------------------------------------
І на рахунок проводок , у мене такі ж , тільки з ввела під кожен рахунок субрахунок, щоб відрізняти ці кошти по соцстраху

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

GalinaT, И я сделала субсчета, не стала расписывать пусть каждый для себя , а за лист Держказначейства благодарю, что-то я пропустила,сейчас найду его

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

ЯК ДІЯТИ СТРАХУВАЛЬНИКУ В РАЗІ, ЯКЩО ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ В ЗАЯВІ-РОЗРАХУНКУ
ФССТВП у листі від 05.04.2011 р. № 01-16-755 розглядає ситуацію, коли страхувальником виявлено помилку, пов’язану із завищенням сум у заявах-розрахунках, що надані до органів Фонду.
У цьому разі страхувальник повинен:
— після виявлення помилки терміново письмово повідомити орган Фонду за місцем обліку про зміст помилки (прізвище та ініціали застрахованої особи, номер листка непрацездатності та вид допомоги, щодо якого виявлено помилку) з подальшим відображенням повернутих сум у звіті по коштах Фонду за формою Ф4-ФСС з ТВП;
— протягом 3 робочих днів після виплати допомоги застрахованим особам за рахунок отриманих від Фонду коштів, але не пізніше 3 робочих днів після найближчого від отримання коштів Фонду терміну виплати заробітної плати у страхувальника, надлишково отримані суми повернути на рахунок органу відділення Фонду, з якого здійснювалося фінансування.
Як зазначено в листі, при забезпеченні вказаних строків повернення коштів фінансові санкції, передбачені ст. 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-III, не застосовуються.
У разі порушення 3-денного терміну повернення надлишково отриманих коштів Фонду страхувальник повинен сплатити штраф у розмірі 10 % несвоєчасно повернутих страхових коштів та пеню в розмірі 0,1 % від суми несвоєчасно повернутих страхових коштів і штрафних санкцій, розраховану за кожний день прострочення платежу.

Добавлено (19.04.2011, 14:22)
---------------------------------------------
ПРОДОВЖЕНО СТРОК ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ ДО ФССТВП
ФССТВП у роз’ясненні від 07.04.2011 р. № 22 повідомляє про продовження строку подання страхувальниками та прийняття органами ФССТВП звітності за формами Ф4-ФСС з ТВП та Ф14-ФСС з ТВП (про форми та Порядок їх заповнення див. у газеті «Бюджетна бухгалтерія», 2011, № 14) за I квартал 2011 року до 30 квітня 2011 року.
Також у роз’ясненні зазначено, що в разі подання страхувальниками звітів по коштах Фонду до 30 квітня 2011 року (виключно) штрафи, передбачені ч. 2 ст. 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-III, не застосовуються.

Добавлено (27.04.2011, 09:05)
---------------------------------------------
Пожалуйста ,если можна, мне тоже образец заявки на больничные для казны.......

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

на_та, что вы имеете в виду?, заявка обычная, мета і призначення -допомога по тимчасовій непрацездатності,КЕКВ-0000;заполняется только раздел 4 заявки.

Добавлено (27.04.2011, 09:22)
---------------------------------------------
на_та, что вы имеете в виду?, заявка обычная, мета і призначення -допомога по тимчасовій непрацездатності,КЕКВ-0000;заполняется только раздел 4 заявки.

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

спасибо

Добавлено (28.04.2011, 13:49)
---------------------------------------------
masya, ещё раз спасибо,но я видно поспешила,"казна сказала "что заявка им не нужна

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

не знаю почему, но требования у всех почему-то разные....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

masya, заявка реально ненужна она не предназначена для счетов 37 группы и вобще заявка это основания для юр и финобязательств а на счета 3711 ненужны обязательства поэтому достаточно только платёжного поручения, просто некоторые казначеи думают что без бумажки нельзя перечислять забывая что платёжка это тоже документ
Да ещё на счёт отчётности по этим деньгам то вы в будете отражать в годовой отчётности обороты по этому счёту в Додатке 3 к годовому

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Большое спасибо за ответы

Іринка_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 05 травня 2011, 17:34
Регіон: Львовская Область
Звідки: Дрогобыч

Повідомлення Іринка_ubr »

Скажіть, будь-ласка, чи правомірні дії соцстраху, коли не приймають від установ заявку по л/л без копії платіжних доручень у ПФ 33,2% і 36,3% з цих лікарняних. Зарплату нам затримують і з копією платіжок ми можемо здати заявку-розрахунок тільки 17числа, оскільки соцстрах приймає їх лише у вівторок і четвер. Отже до 20 числа сплатити 3,6% у ПФ і податок з доходів ми не встигнемо. Хто буде винен у цій ситуації. Хоча заявка в нас готова ще в кінці попереднього місяця, але через несплату нарахувань в нас її не приймають.

Туманский
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 94
З нами з: 07 травня 2011, 10:15
Подякували: 3 рази

Повідомлення Туманский »

не согласен по поводу м-о 2 . это же не бюджетные деньги, а?

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

Іринка, Про копії платіжок про сплату ЄСВ - здається таке є у них роз"яснення - від нас без них також не беруть.А от про заявку у вівторок і в четвер - це вже самодіяльність вашого Фонду.Тут обмежень на разі не має.Закон пише : будь-яка кількість заявок в міру потреби ( ЛИСТ

від 18.02.2011 р. N 1742/0/14-11/18) цитую :
"У зв'язку з тим, що законодавством не встановлено обмежень щодо періодичності та частоти подання заяв-розрахунків з метою забезпечення своєчасності страхових виплат відповідно до вимог частини першої статті 52 Закону N 2240, такі заяви подаються страхувальниками в міру опрацювання документів, поданих застрахованими особами"

Добавлено (12.05.2011, 21:39)
---------------------------------------------
і ще почитайте :
ЛИСТ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ від 03.03.2011 р. № 01-16-371.
Цитую звідти запитання №5 :
Яким чином робочі органи відділення Фонду, на виконання пункту 7 Порядку № 26 до затвердження Пенсійним Фондом України Порядку надання доступу до інформації з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, що передбачено Законом № 2464, повинні отримати дані про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?
У випадку заборгованості зі сплати єдиного внеску, чи повинні задовольнятися заяви-розрахунки від страхувальників – роботодавців за даний період? За який період має бути сплачений єдиний внесок на час подання довідки-розрахунку: за місяці що передують страховому випадку чи включно з місяцем настання страхового випадку,а також чи повинна враховуватись інформація в розрізі застрахованих осіб, що потребують матеріального забезпечення, чи страхувальника в цілому?

Відповідь.

Відповідно до статті 21 Закону № 2240 та пункту 2 Порядку № 26 підставою для фінансування страхувальників робочими органами відділень Фонду
є оформлена за встановленим зразком заява-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами.
Рекомендації щодо опрацювання заяв-розрахунків вже надавалися Виконавчою дирекцією Фонду, в тому числі в наказі від 25.02.2011 р. № 39-ос.
У разі виявлення факту несплати страхувальником єдиного внеску, при опрацюванні його заяви-розрахунку, має бути здійснена перевірка правильності нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам та при відсутності порушень проведено фінансування. При цьому рекомендуємо інформувати відповідний орган Пенсійного фонду та Держнаглядпраці про порушення порядку сплати єдиного внеску.

Добавлено (12.05.2011, 21:43)
---------------------------------------------
Я так розумію,що профінансувати без наявності підтвердження сплати ЄСВ (такими є для них видно копії ПД про сплату) ФССТВП може,але тільки після проведення у вас перевірки і потім проінформувавши Пенсійний фонд.

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ З ДІАГНОЗОМ, ЗАЗНАЧЕНИМ ШИФРОМ МКХ-10, ОПЛАЧУЄТЬСЯ В ЗАГАЛЬНОМУ ПОРЯДКУ

ФССТВП у листі від 23.03.2011 р. № 04-30-620 розглянув питання про оплату листків непрацездатності, в яких діагноз зазначено шифром МКХ-10.

Так, згідно з п. 3.2 Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої спільним наказом МОЗ, Мінпраці, ФССТВП та Фонду соцстрахування від нещасних випадків від 03.11.2004 р. № 532/274/136-ос/1406, первинний та заключний діагнози, шифр діагнозу відповідно до Міжнародної статистичної класифікації хвороб і сімейних проблем охорони здоров’я десятого перегляду, прийнятої 43 Всесвітньою асамблеєю охорони здоров’я 01.01.93 р., вказуються виключно за наявності письмової згоди хворого. Якщо такої згоди немає, то первинний і заключний діагнози, а також шифр МКХ-10 не вказуються.

Якщо в листку непрацездатності діагноз зазначено тільки шифром МКХ-10, то лікарняний оплачується в загальному порядку згідно із законодавством.

Добавлено (13.07.2011, 16:20)
---------------------------------------------
Який документ регулює можливий перелік утримань з лікарняних ? Мене цікавить : чи утримуються профспілкові внески та внески до профтоваритств(згідно заяв). Якщо ні,то який законодавчий акт це підтверджує ?Дякую..

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Все залижить від заяви, адже можна написати що з доходів прошу утримувати, а можно тільки із зарплати!

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”