Індексація за неповністю відпрацьований місяць

magnatal
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 23 грудня 2011, 06:12
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир

Повідомлення magnatal »

Підскажіть, будь-ласка, як нарахувати працівнику індексацію з/п, якщо ним відпрацьовано половину липня місяця (з 01 по 17 число та 30, 31) та взято відпустку на 10 календарних днів (з 18 по 27). Базовий місяць - жовтень 2008 року. Зар. плата за відпрацьований час (14 роб. дн.) - 2200,00 грн. Фіксована сума індексації за липень становить 345,19 грн. Чи потрібно суму індексації 345,19 грн. ділити на кількість робочих днів в місяці - 22 дн. та множити на кількість фактично відпрацьованих - 14 дн. (345,19:22*14=219,67 грн.) чи платити всю суму індексації 345,19 грн. повністю. Дякую за допомогу.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

magnatal , я теж нараховую працівникам, у яких база -лютий 2008 р. чи жовтень 2008 р. розмір індексації пропорційно до відпрацьованих днів. Бо якщо виходити із логіки розрахунків, то при нараховуванні в повному розмірі, тобто 345,19 та в подальшому включенні цих місяців в розрахунок середньої зарплати, матимемо завищений розмір індексації, тобто задвоєння:раз при врахуванні за відпрацьовані дні, а вдруге при нарахуванні середнього заробітку. В мене крім того, працівники щомісячно мають кілька відряджень, де зарплата також рахується по середньому заробітку. Я проводила примірні розрахунки для обох випадків, вважаю, що потрібно пропорційно до відпрацьованих, хоча ніде офіційного тлумачення саме цієї ситуації не бачила.

magnatal
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 23 грудня 2011, 06:12
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир

Повідомлення magnatal »

Спасибо

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”