Лікарняне

Bogdana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2014, 14:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення Bogdana »

Підкажіть будь ласка, працівниця оформлена у підприємця по трудовому договору (через біржу) на дівоче прізвище. З 16.09.2013р. пішла у відпустку у звязку з вагітністю та пологами до 19.01.2014р.(прізвище дівоче). Лікарняне соцстрах виплатив. Ужовтні 2013року поміняла паспорт на прізвище чоловіка,а 26.01.2014р. принесла ще один лікарняний (бо були ускладнені пологи) з 20.01. по 02.02.2014року,але вже на прізвище чоловіка (як у паспорті). Надалі має йти у відпустку по догляду за дитиною до трьох рокув. Питання: як дальше оформляти документи, на яке прізвище, І чи обовязково розривати трудовий договір і переоформляти на інше прізвище, І коли це все робити ,в які терміни.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Bogdana, я не розумію, а навіщо розривати трудовий договір? На мою думку, треба внести зміни в існуючий договір на предмет зміни прізвища (через біржу, звісно). Документи, само собою, оформляєте на прізвище, яке є в паспорті працівниці, інакше бути не може.

Bogdana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2014, 14:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення Bogdana »

Доброго дня! На біржі ,коли я пішла за консультацією,сказали що потрібно переоформляти договір,але я в цьому дуже сумніваюся, бо ідентифікаційний код залишаєтья той же,правильно?

Аватар користувача
Paradeigma
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 146
З нами з: 01 липня 2012, 20:35
Регіон: Крым
Звідки: Ялта
Подякували: 3 рази

Повідомлення Paradeigma »

Bogdana писав:Питання: як дальше оформляти документи, на яке прізвище,

Посмотрите консультацию на эту тему ЗДЕСЬ

Bogdana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2014, 14:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення Bogdana »

Дуже дякую Paradeigma

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”