Перерахунок зарплати за 2013 рік

OlyaG
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 лютого 2014, 10:06
Регіон: Черновицкая Область
Звідки: Черновцы

Повідомлення OlyaG »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як зробити перерахунок зарплати за 2013 рік і чи можна його зробити у 2014 році, якщо склалась наступна ситуація:  з січня місяця 2013 р. з/п помилково нараховувалася відповідно тарифної сітки згідно листа Мінфіна від 10.12.2012 р. №31-07240-03-5/29333, в якій починаючи з 6-ого тарифного розряду вказані посадові оклади меньші, ніж ті, які були затверджені постановою кабміну №197 від 27.03.2013 р.. Я працюю бухгалтером по зарплаті з листопада 2013 року, також користувалась «невірною» ЄТС, згідно якої також помилково з 01 грудня нарахування по з/п здійснила з підвищенням 1-го тарифного розряду та інших (ніхто не міг підказати і незнаючи, що потрібно було з 1 грудня підняти до 1218 грн. лише першим п’яти тарифним розрядам, а іншим залишити без змін згідно постанови від 27.03.2013 р.).
Так ось, питання в тому, чи можна і чи я можу зробити перерахунок з/п за період, коли я ще не працювала в цій установі, а також як бути з перерахунком з/п за грудень місяць, як правильно зробити перерахунок?

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Перерасчет зарплаты вы просто обязаны сделать (по крайней мере, за период своей деятельности) согласно Постановления КМУ. Ведь зарплата эта установлена на законодательном уровне. Только вопрос в том, кто будет финансирова вас под это "повышение". Бюджетный год ведь закрыт.

OlyaG
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 лютого 2014, 10:06
Регіон: Черновицкая Область
Звідки: Черновцы

Повідомлення OlyaG »

Дякую за пораду, виходить, що я маю в такому випадку написати бух.довідку, підписати у начальника та потрібно буде видати наказ на перерахунок з/п з листопада 2013 року? Так?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Приказ подписывается, если вы удерживаете из з/п за период, больше чем месячной давности и с согласия работника.

Я на доначисление не делала приказа - просто бухсправку с причиной.

Добавлено (17.02.2014, 18:23)
---------------------------------------------
Ой, не увидела, да у вас удержание, в вашем случае нужно согласие работника и приказ. В ЗУ "Про оплату труда" есть об этом.

За какой период - не важно, на зарплатные выплаты не распространяются ни ограничения по финобязательствам, ни сроки давности.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”