Охорона здоровя

marine
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 11 червня 2014, 11:41
Регіон: Черновицкая Область
Звідки: Вашковцы

Повідомлення marine »

Доброго дня! Прошу Вас, надати роз’яснення  по якому тарифному розряду мені повинні нараховувати заробітну плату:Прийнята на посадумедичної сестри 27.01.1987року. стаж роботи 27р. 3м. 4д. станом на
01.05.2014року.Курси:1)                         В 2005році в міській дитячій поліклініці «М/с педіатрична дільнична, кабінетів
здорової дитини, кабінетів профілактики щеплень» з 04.04-30.04.05р. присвоєна посада «М/с педіатричнадільнична ».2)                         В2011році КМУ поліклініка №3 «М/с загальної практики сімейної медицини» (удосконалення)
з 04.05.11-01.06.11р., присвоєна посада «М/с педіатрична дільнична». А також
атестувалась 23.06.2011року на І категорію «Сестринська справа» (посвідчення №2011/566 дійсне до 24.06.2016року).З 01.04.2013року  лікарня реорганізувалась в  центр ПМСД», в результаті чого моя посада називається  «Медична сестразагальної практики сімейної медицини».

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

marine писав:по якому тарифному розряду мені повинні нараховувати заробітну плату

Согласно п.4.10 Приказа МОЗ от 23.11.2007 N 742

Младшие специалисты с медицинским образованием, работающих на должностях сестер медицинских всех наименований (кроме сестер медицинских операционных и сестер медицинских - анестезист), инструкторов по трудовой терапии, инструкторов по лечебной физкультуре, оптометристов, техников - ортезисти - гипсовиливальникив всех типов Заведений, проходят аттестацию по специальности "сестринское дело ". 

Поскольку согласно п.п.6 п.2.4.1 Приказа МОЗ № 308/519 от 05.10.2005

Виплата заробітної плати з урахуванням підвищення посадового окладу за наявності кваліфікаційної категорії проводиться працівникам протягом п'яти років з дня затвердження наказом органу (закладу) охорони здоров'я рішення атестаційної комісії про її присвоєння (підтвердження).

а 1-я категория вам установлена
marine писав:23.06.2011року на І категорію «Сестринська справа» (посвідчення №2011/566 дійсне до 24.06.2016року)

то по состоянию на сегодняшний день она является действующей. Таким образом, согласно п.2.2.8 Приказа № 308/519, по занимаемой вами должности должен быть установлен 8-й тарифный разряд.

marine
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 11 червня 2014, 11:41
Регіон: Черновицкая Область
Звідки: Вашковцы

Повідомлення marine »

Скажіть будь-ласка, якщо я переведена на посаду Медсестри ЗПСМ це ніяк не впливає на тарифний розряд?

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

marine писав:якщо я переведена на посаду Медсестри ЗПСМ це ніяк не впливає на тарифний розряд?

Вы невнимательны. Наличие категории "Сестринское дело" учитывается при занятии должности сестер медицинских всех наименований. Те должности, при занятии которых данная категория не учитывается при тарификации, внесены в исключение
Animone писав:Согласно п.4.10 Приказа МОЗ от 23.11.2007 N 742

Младшие специалисты с медицинским образованием, работающих на должностях сестер медицинских всех наименований (кроме сестер медицинских операционных и сестер медицинских - анестезист), инструкторов по трудовой терапии, инструкторов по лечебной физкультуре, оптометристов, техников - ортезисти - гипсовиливальникив всех типов Заведений, проходят аттестацию по специальности "сестринское дело ".

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”