З декрету в декрет: як обчислити допомогу ?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Шановні форумчани! Допоможіть правильно обчислити допомогу з тимчасової непрацездатності. Перед настанням допологової відпустки співробітниця знаходилась у відпустці по догляду до 3 років за дитиною, тобто заробітку за останні 12 місяців  не отримувала. Місцевість, в якій знаходиться установа, відноситься до гірської. В штатному розкладі окремо зазначається оклад( 1218 грн.) та доплата за роботу в гірській місцевості ( 25 відсотків, тобто 304,50 грн.) З якої суми окладу виходити для нарахування працівниці допомоги : з 1218 грн. чи з 1218+304,50=1522,50 ? Соцстрах твердить, що з 1218. Бажано посилання на листи, нормативні документи і т.д., тобто детальне обгрунтування.

Аватар користувача
alla-drejko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 21:57
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення alla-drejko »

Порядок обчислення середньої з/пл для розрахунку виплат за загальнообов"язковим держ. соц.страх. ,який затвердж. Посановою КМУ від 26.09.2001 №1266  див.п,10

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

alla-drejko, я знаю цей порядок, мене цікавить, з якої суми посадового окладу нараховувати допомогу, з врахуванням гірських , чи без врахування

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

mulberry писав:мене цікавить, з якої суми посадового окладу нараховувати допомогу, з врахуванням гірських , чи без врахування

ИМХО, без.

Согласно Постанове КМ от 11.08.1995 № 648, такая доплата является обязательной для работающих в "горных" условиях.
Согласно ст.2 Закона об отпусках, право на отпуск обеспечивает сохранение места работы и заработной платы, но при условии, если сотрудница выйдет на работу.
Исходя из норм Постановы КМУ від 26.09.2001 №1266, право включить эту доплату в средний заработок для расчета отпуска по беременности и родам, сотрудница утратила в связи с тем, что "знаходилась у відпустці по догляду до 3 років за дитиною, тобто заробітку за останні 12 місяців  не отримувала."

Тишка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 15 січня 2013, 16:20
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Тишка »

Підкажіть, будь ласка, з декрету в декрет, без жодного робочого дня, йде державний службовець, чи враховуються для визначення середньоденного заробітку надбавка за ранг і вислугу років, адже це обов`язкові виплати? Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”