надбавка за вислугу років лікарям та медичним сестрам

Квіточка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 19 листопада 2014, 13:58

Повідомлення Квіточка »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи враховується стаж роботи за вислугу років на посадах медичних працівників, які працювали в ЗОШ-інтернатах?

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Доброго дня! Враховується. Підстава - абз.3 п.4 Порядку № 1418, де сказано, що до стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається час роботи у будь-яких державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у пункті 3 цього Порядку, за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я.
Додамо: оплата праці медичних працівників у ЗОШ-інтернатах дійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я, тобто Умов № 308/519

Квіточка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 19 листопада 2014, 13:58

Повідомлення Квіточка »

Дякую! Як завжди дуже допомогли!

Квіточка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 19 листопада 2014, 13:58

Повідомлення Квіточка »

Доброго дня ! Підкажіть, чи зараховується період роботи на посаді сестри медичної в медпункті у військовій частині до надбавки за вислугу років?

marina76300
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 223
З нами з: 21 травня 2012, 11:22
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення marina76300 »

Доброго дня! Чи встановлюєтся надбавка за вислугу років  лікарю, який працює в закладі освіти. Пунктом 3 Постанови 1418 передбачено, що тільки лікарям, які працююють в закладах охорони  здоров"я?

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”