Бюджет розвитку

MAX077

Повідомлення MAX077 »

Доброго дня!!! Скажіть будьласка чи можна бюджет розвитку направляти на зарплату та енергоносії???

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Згідно із п.2 ст. 71 Бюджетного кодексу до витрат бюджету розвитку місцевих бюджетів належать:
1) погашення місцевого боргу;
2) капітальні видатки, включаючи капітальні трансферти іншим бюджетам (крім капітальних видатків, що здійснюються за рахунок визначених пунктами 2 - 13 частини першої статті 691 цього Кодексу надходжень спеціального фонду місцевих бюджетів);
3) внески органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування до статутного капіталу суб'єкта господарювання;
4) проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, за рахунок авансу, внесеного покупцем земельної ділянки;
5) підготовка земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав на них державної (до розмежування земель державної та комунальної власності) чи комунальної власності для продажу на земельних торгах та проведення таких торгів;
6) платежі, пов'язані з виконанням гарантійних зобов'язань Автономної Республіки Крим чи територіальної громади міста;
7) розроблення містобудівної документації на місцевому та регіональному рівнях.

MAX077

Повідомлення MAX077 »

Я це знаю, але чому тоді в нашому районі всі направляють залишок бюджету розвитку на зарплату???

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Бюджет розвитку є складовою частиною спеціального фонду місцевих бюджетів і його доходи мають цільове спрямування.
Джерела формування бюджету розвитку та перелік видатків, що можуть здійснюватися за рахунок бюджету розвитку, визначено ст. 71 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI (далі - БКУ).
При цьому, п. 2, ч. 2 ст. 71 БКУ передбачено, що до витрат бюджету розвитку належать капітальні видатки, включаючи капітальні трансферти іншим бюджетам (крім капітальних видатків, що здійснюються за рахунок визначених п.п. 2 - 15 част. 2 ст. 691 БКУ надходжень спеціального фонду місцевих бюджетів.
Тобто, за рахунок бюджету розвитку здійснюються лише капітальні видатки, поточні видатки фінансуються за рахунок коштів загального фонду місцевого бюджету.
Видатки на заробітну плату та оплату за енергоносії, відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 № 333, відносяться до поточних видатків.
Отже, за рахунок коштів бюджету розвитку видатки на заробітну плату та оплату за енергоносії планувати та здійснювати не можна.

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Чому у Вашому регіоні допускають таке порушення, я, нажаль ,відповісти не можу...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Станкус Тетяна писав:Чому у Вашому регіоні допускають таке порушення, я, нажаль ,відповісти не можу...
Я думаю речь идёт не о бюджете развития,а про вот это
https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetn ... -podatkiv/

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”