Приклад планування заробітної плати в установі.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Після заповнення довідників можна приступати до внесення безпосередньо самого розрахунку. Починати краще з першого місяця з подальшим розмноженням на весь рік. При чому програма відслідковуватиме прив’язку до 1 тарифного розряду та автоматично змінюватиме нарахування у місяцях зміни суми 1 тар. розряду.
Внесення даних відбувається у форму де вибираються всі необхідні параметри. Після внесення кожної суми перерахунок здійснюється автоматично що дозволяє постійно контролювати правильність внесення
Зображення
На даному прикладі ми бачимо розрахунок заробітної плати вчителя за навантаженням укр. мови. Підвищення окладу, якщо таке є вираховується у першу чергу та позначається окремо, далі оклад множиться на ставку (навантаження) і аж потім на нього нараховуються надбавки і доплати. При внесенні даних спочатку вибирається розряд (при виборі категорії розряд проставляється сам та сума відповідного окладу), при внесенні підвищень, надбавок та доплат необхідно вибрати вид оплат та вводити змінні (якщо вони не були внесені у довідник оплат). Таким чином можна точно зробити розрахунок по оплаті вчителя по кожному предмету. Внизу вибирається джерело фінансування (функція та джерело надходження коштів), таким чином можна окремо планувати кошти освітньої субвенції, місцевого бюджету та трансфертів з інших місцевих бюджетів. Після внесення розрахунку по кожному предмету можемо побачити загальний розрахунок заробітної плати вчителя. Якщо автоматичний розрахунок по оплаті не задовольняє, можна внести самому суму в колонку Редагування (але в такому випадку прив’язка до перерахунку буде відсутня і контролювати дану оплату доведеться повністю самостійно):
Зображення
Полегшити внесення розрахунку по кожному предмету допомагає функція дублювання карток розрахунку. Під час дублювання картки по співробітнику змінюємо лише посаду та кількість годин навантаженні і за потреби додаємо якісь доплати що стосуються саме навантаження того чи іншого предмета. Результат можемо переглянути у вигляді універсального тарифікаційного списку:
Зображення
Або штатного розпису
Зображення
Підтримується внесення і вакантних посад щоб запланувати також і на них кошти
Доплату до мінімальної програма розраховує згідно визначеної (в довіднику оплат) бази розрахунку
Зображення

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Після внесення всіх посад на перший місяць, можна розмножити внесені картки розрахунку на весь рік і отримати розрахунок річного фонду оплати праці.
Зображення
У річному розрахунку можна побачити що програма автоматично перераховує фонд оплати при зміні суми окладів 1 тар. розряду в травні та грудні. А також враховує сезонність роботи деяких посад (оператори котельні), ставки яких були внесені нульовими в місяцях, коли вони не працювали.
Також річний розрахунок по всіх введених даних можна вивести у розрізі оплат та згрупувати по необхідних параметрах (о функціях та видах персоналу) для того щоб використати при подачі планової мережі по штатах і контингентах:
Зображення
Також роблячи вибірки по посаді можна аналізувати фонд заробітної плати у розрізі освітніх закладів:
Зображення
Також можна за допомогою групових операцій добавляти відібраній групі співробітників оплати на певний місяць (премію, матеріальну допомогу), міняти їх розмір, або навпаки видаляти оплати (наприклад для економії фонду при його нехватці).
Крім цього є можливість помісячно проаналізувати до планових показників (які внесені у модулі планування) та побачити потребу в коштах для виплати запланованого фонду оплати праці (з урахуванням джерел фінансування)
Зображення
Аналіз можна робити по кожному навчальному закладу окремо так і загалом по установі
Зображення
Загалом при тестування було внесено дані по більш ніж п’ятистах співробітників близько пів сотні установ у межах однієї централізованої бухгалтерії. Таким чином можна сказати, що програма може допомогти в плануванні заробітної плати будь яким за величиною установам, навіть з досить складними системами нарахування (хоча і не з усіма особливостями нарахування може справитися, але можна відкоригувати вручну, та і для планування ідеальна точність не дуже потрібна). Модуль розроблений з врахуванням особливості фінансування саме бюджетних установ, є відносно простим у використанні та має багато унікальних функцій аналізу яких не пропонують інші програми зарплатного характеру. Модуль можна використовувати для тарифікації педагогічних працівників. Також підтримуються різні джерела фінансування в тому числі навіть в межах одного співробітника.
Але слід зауважити що модуль планування заробітної плати виконує лише функції планування та може лише допомогти у нарахуванні заробітної плати. Функції безпосереднього нарахування заробітної плати він не має.
Докладніше ознайомитися з функціями модуля та порядком роботи можна в настанові користувача програми.

Marunadv
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 червня 2021, 00:45
Регіон: Львівська область

Повідомлення Marunadv »

Доброго дня! Скажіть будьласка при внесенні у довідник види оплат вибиває твльки лклпд з рідаищенням а я вибираю групове нарахування мені ротрібно оклад + гірське в від того 50 % як то зробити !

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”