Висловіть свою думку

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Юлька2015
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 08 квітня 2015, 20:08
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Юлька2015 »

Шановні колеги, дайте пораду посилаючись на власний досвід. Призначена на посаду головного бухгалтера з серпня 2012 року, уже після прийняття постанови КМУ № 526 від 13.06.2012. Було виявлено, що працівнику неправильно визначено базовий місяць для нарахування індексації ще з 2009 року, а як наслідок і фіксовану індексацію у липні 2012 року. Чи маю здійснювати перерахунок фіксованої індексації чи залишити все як є? Нарахування індексації ж розпочато задовго до мого призначення і я не повинна перевіряти її виплату, починаючи з 2008 року. Буду дуже вдячна за відгуки.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Тобто своє небажання робити перерахунок Ви обгрунтовуєте, що не Ви як бухгалтер допустили помилку в нарахуванні зарплати, а Ваш попередник?

Юлька2015
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 08 квітня 2015, 20:08
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Юлька2015 »

У мене постає питання чи маю я перевіряти правильність нарахування індексації усіх працівників з моменту,коли розпочато її виплату?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

По ідеї, "новий" бухгалтер у "старого" бухгалтера повинен прийняти справи і відповідно перевірити правильність їх ведення. У Вашому випадку якщо є якійсь сумніви, то краще перевірити. Але як мінімум повинні виправите те, що вже знайшли. Тому що ревізор буде запитувати у Вас, а не у Вашого попередника.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Я когда то за три года пересчитывал всем индексацию, тоже после того как стал главбухом, потом ревизия проверяла все мои перерасчёты, ни слова не сказали!!! Правда сотрудники были не в восторге у некоторых по 900 грн пришлось удерживать, писали заявления и удерживали в каждом месяце по 50 - 100 грн до полного погашения!

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я если нахожу - пересчитываю и переделываю, даже если не мой период.

Тоже всякое бывало. Например, очень давно случай был в начале практики: обнаружила, что в течение 3 лет! предшественниками неправильно удерживались суммы пенсионного - не как у госслужащих, а как у обычных работников. И персонификация сдавалась обычная.
Ничего - пересчитала, переделала персонификацию за 3 года.

А уж такую мелочь - конечно, нужно пересчитать, раз нашли. Все равно при проверке будете пересчитывать.

Юлька2015
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 08 квітня 2015, 20:08
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Юлька2015 »

Дуже вдячна всім за відгуки.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

якщо Ви вважаєте,що там були помилки-виправте. не хочете нести відповідальність за довгий термін-встановіть все правильно, зробіть перерахунки з тої дати, коли Ви почали нараховувати, щоб особисто до Вас не було претензій

Відповісти

Повернутись до “Різне”