Захищені vs незахищені ключі ЕЦП

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

Підкажіть трактористу. Працівникам органів місцевого самоврядування чи обовязково ЕЦП мати на захищених токенах для
1. е-декларації в НАЗК
2. електронні майданчики --> прозорро
3. звіти в податкову по ЭСВ, 1 ДФ, звіт в ФСС
дякую.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

DarthNihilus писав:Підкажіть трактористу. Працівникам органів місцевого самоврядування чи обовязково ЕЦП мати на захищених токенах для
1. е-декларації в НАЗК
2. електронні майданчики --> прозорро
3. звіти в податкову по ЭСВ, 1 ДФ, звіт в ФСС
дякую.
По 1 і 2 пункту  - не обов’язково, по  3- поки що не обов’язково

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

перепитую знову, бо тут мені в квитанції 1 податкова пише якби зауваження, що ЕКП знаходиться не на захищеному носії, а в медку пише що ввімкнено в органах перевірку. то мені вже що, ноги в руки і бігти переробляти ключі на токени (вони й так в листопаді закінчуються) - тобото чи будуть якісь наслідки якщо до виготовлення нових ключів в листопаді користуватись без токену (так як там написано було що " Ключі, згенеровані на незахищені носії ключової інформації, діятимуть до закінчення строку дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.")?

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

DarthNihilus писав:перепитую знову, бо тут мені в квитанції 1 податкова пише якби зауваження, що ЕКП знаходиться не на захищеному носії, а в медку пише що ввімкнено в органах перевірку. то мені вже що, ноги в руки і бігти переробляти ключі на токени (вони й так в листопаді закінчуються) - тобото чи будуть якісь наслідки якщо до виготовлення нових ключів в листопаді користуватись без токену (так як там написано було що " Ключі, згенеровані на незахищені носії ключової інформації, діятимуть до закінчення строку дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.")?
Никаких санкций не будет. Файловые ключи действуют наравне с ключами на НКИ. Готовиться нужно к тому, что новые ключи уже будут исключительно на НКИ, то есть заранее нужно купить необходимое количество НКИ. Что касается предупреждений, то налоговая их пишет ВСЕМ (даже тем, у кого ключи давно на НКИ)

Відповісти

Повернутись до “Різне”