як обрати страхову компанію

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
Antei
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 22 листопада 2013, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Antei »

Доброго дня!
Наше підприємство планує здійснити страхування здоров'я працівників на випадок хвороби. Є кілька кандидатів.
Під час розгляду запропонованих документів, стикнулись з таким моментом: для страхових компаній характерні два вида КВЕДів -

* 65.11 Страхування життя (відноситься - андеррайтинг щорічної ренти та полісів щодо страхування життя, страхування від втрати доходу з причини непрацездатності, смерті від нещасного випадку, а також страхування у разі каліцтва (з наявністю істотних заощаджень або без них));

* 65.12 Інші види страхування, крім страхування життя (відноситься -
страхування від нещасних випадків та пожежі
страхування здоров'я
туристичне страхування
страхування майна
страхування автомобільного, водного, авіаційного транспорту
страхування на випадок фінансових ризиків і втрат, страхування загальної цивільної відповідальності)

Конкретно розписаних умов для "страхування здоров'я" законодавством не знайшов. Шукаючи по мережі інтернет, зустрічав що срахові компанії самостійно затверджують власні положення про страхові випадки, з якими вони працюють.

Не забуваємо, що кожна страхова має ліцензії на відкриті КВЕДи.

Міркуючи на цю тему, сформувлася така думка: в рамках страхування здоров'я страхується і життя. Тому постає питання - наскільки обов'язково для страхової компанії наявність обох відкритих КВЕДів. Чи достатньо КВЕДа 65.12. Але до чого в ньому приписка "крім життя"?...

Відповісти

Повернутись до “Різне”