Чи можливо здійснити реалізацію через касу????

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Vikysiakorzhenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 серпня 2014, 15:19

Повідомлення Vikysiakorzhenko »

Чи можливо здійснити реалізацію насіння соняшнику та зерна пшениці через касу( при тому,що банківський розрахунковий рахунок заблоковано)?Тобто, спочатку положити гроші до каси і в ций же день їх зняти як авансові???Які для цього потрібно оформити документи та як і на протязі якого терміну відзвітуватися перед головним офісом???Буду дуже вдячна!!!!

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Будь ласка, уточніть, ви бюджетна установа? Оскільки ваша термінологія ("банківський рахунок" та "головний офіс") мене трохи здивували

Vikysiakorzhenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 серпня 2014, 15:19

Повідомлення Vikysiakorzhenko »

Так,це державне підприємство.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Вважаю, що кошти ви можете прийняти до каси та видати в той же день аванс. Але все це можна робити, якщо ви НЕ Є БЮДЖЕТНОЮ установою. Всі ці питання регульовані у Положенні про ведення касових операцій № 637.
Але оскільки ви не є бюджетною установою, а державним підприємством, то я раджу поставити це питання на форумі газети “Податки та бухгалтерський облік” http://www.nibu.factor.ua/forum/. Фахівці цього видання допоможуть вам розібратися з оформленням документів та терміном звітування.
Вибачте, але Ви поставили це питання на спеціалізованому форумі для БЮДЖЕТНИХ установ, тому розглядати його докладно на цьому форумі не доцільно.

Відповісти

Повернутись до “Різне”