Облік повернення коштів в бюджет за минулі роки

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Позашкілля писав:Ми должні та платили кошти з загального фонду
Вот вы бы прочитав свои сообщения поняли бы о чём речь? 
Как то разширеней что ли задайте вопрос! Я ничего не понял, могу только догадываться о чём речь!

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

В 2014 році ми зареєстрували витрати з виготовлення документів для подачі позову в суд Оплата цих послуг пройшла в 2015 році. Суд виграно на нашу користь та нам відшкодували ці витрати Ці кошти я повинна відновити на КЕКВ 2240 та вернути в бюджет? Чи можливо використовувати на інші послуги (наприклад ремонт компютера) Дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Позашкілля писав:В 2014 році ми зареєстрували витрати з виготовлення документів для подачі позову в суд Оплата цих послуг пройшла в 2015 році. Суд виграно на нашу користь та нам відшкодували ці витрати Ці кошти я повинна відновити на КЕКВ 2240 та вернути в бюджет? Чи можливо використовувати на інші послуги (наприклад ремонт компютера) Дякую
О тепер все зрозуміло  :52:
Оплата послуг була з загального фонду, отже ці кошти необхідно повернути в бюджет! Можна касу і не відновлювати а безпосередньо з КЕКВ 0000 перерахувати в бюджет (це в випадку якщо кошти надійшли і ви перераховуєте в день надходження), а можна і відновити касу і перерахувати в бюджет! На потреби ви їх використати не можете!

Тетяна2106
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 25 вересня 2015, 17:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Тетяна2106 »

Добрий день, бюджетній установі повернуто компенсацію середнього заробітку мобілізованим за 2014 рік. Я так розумію що потрібно буде зробити перерахунки утриманих податків та платежів і різницю повернути бюджет ?

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Так, Ви все вірно розумієте, адже ці виплати ви вже провели за рахунок коштів на утримання установи.
Більш докладно читайте у консультації фахівця Держфініспекції у газеті "Бюджетна бухгалтерія", 2015, № 18.

Світлана123
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 28 вересня 2015, 12:50
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Світлана123 »

Перечитала ББ № 18 про мобилизованных. Все равно не совсем понятно: когда сейчас нам вернут компенсацию за 2014 год, понятно, что ее надо вернуть в бюджет, подскажите какими проводками это отразить в учете. И как правильно исправить отчетность по ЕСВ и налогу с доходов в ситуации, когда налоги со среднего заработка удерживались с март по декабрь 2014 года? Не будут ли применены к нам штрафные санкции за это со стороны налоговиков?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

EVGENIY писав:
Позашкілля писав:В 2014 році ми зареєстрували витрати з виготовлення документів для подачі позову в суд Оплата цих послуг пройшла в 2015 році. Суд виграно на нашу користь та нам відшкодували ці витрати Ці кошти я повинна відновити на КЕКВ 2240 та вернути в бюджет? Чи можливо використовувати на інші послуги (наприклад ремонт компютера) Дякую
О тепер все зрозуміло  :52:
Оплата послуг була з загального фонду, отже ці кошти необхідно повернути в бюджет! Можна касу і не відновлювати а безпосередньо з КЕКВ 0000 перерахувати в бюджет (це в випадку якщо кошти надійшли і ви перераховуєте в день надходження), а можна і відновити касу і перерахувати в бюджет! На потреби ви їх використати не можете!
Доброго дня з НОВИМ РОКОМ!!!!! Підкажіть будь-ласка а як правильно відобразити проводками повернення цих коштів

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Позашкілля писав:
EVGENIY писав:
Позашкілля писав:В 2014 році ми зареєстрували витрати з виготовлення документів для подачі позову в суд Оплата цих послуг пройшла в 2015 році. Суд виграно на нашу користь та нам відшкодували ці витрати Ці кошти я повинна відновити на КЕКВ 2240 та вернути в бюджет? Чи можливо використовувати на інші послуги (наприклад ремонт компютера) Дякую
О тепер все зрозуміло  :52:
Оплата послуг була з загального фонду, отже ці кошти необхідно повернути в бюджет! Можна касу і не відновлювати а безпосередньо з КЕКВ 0000 перерахувати в бюджет (це в випадку якщо кошти надійшли і ви перераховуєте в день надходження), а можна і відновити касу і перерахувати в бюджет! На потреби ви їх використати не можете!
Доброго дня з НОВИМ РОКОМ!!!!! Підкажіть будь-ласка а як правильно відобразити проводками повернення цих коштів
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... %85#p16316

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

EVGENIY писав:
Позашкілля писав:
EVGENIY писав:
Позашкілля писав:В 2014 році ми зареєстрували витрати з виготовлення документів для подачі позову в суд Оплата цих послуг пройшла в 2015 році. Суд виграно на нашу користь та нам відшкодували ці витрати Ці кошти я повинна відновити на КЕКВ 2240 та вернути в бюджет? Чи можливо використовувати на інші послуги (наприклад ремонт компютера) Дякую
О тепер все зрозуміло  :52:
Оплата послуг була з загального фонду, отже ці кошти необхідно повернути в бюджет! Можна касу і не відновлювати а безпосередньо з КЕКВ 0000 перерахувати в бюджет (це в випадку якщо кошти надійшли і ви перераховуєте в день надходження), а можна і відновити касу і перерахувати в бюджет! На потреби ви їх використати не можете!
Доброго дня з НОВИМ РОКОМ!!!!! Підкажіть будь-ласка а як правильно відобразити проводками повернення цих коштів
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... %85#p16316
Дякую Підкажіть будь-ласка як виправити ситуацію якщо це можливо кошти в минулих роках сплачені з загального фонду повернуті помилково на спец фонд та сплачено повернення з спец фонду у бюджет а коригувати результат потрібно з 431 рахунку
тобто проводка 323 431

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

431 все одно згортається і ні на що не впливає, ну беріть 432, головне щоб ці кошти ви доходом не вважали спецфонду!

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Нам повернули кошти газконтора за 2014 рік. Суму віднесли на відновлення касових видатків на КЕКВ 2274 з.ф. і перерахували у бюджет. Я правильно зрозуміла проводки для даної ситуації підійдуть - Дт 321 Кт 431; Дт 431 Кт 641;Дт 641 Кт 321?  у якому меморіальному ордері відобразити нарахування до бюджету?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

naduchka писав:Нам повернули кошти газконтора за 2014 рік. Суму віднесли на відновлення касових видатків на КЕКВ 2274 з.ф. і перерахували у бюджет. Я правильно зрозуміла проводки для даної ситуації підійдуть - Дт 321 Кт 431; Дт 431 Кт 641;Дт 641 Кт 321?  у якому меморіальному ордері відобразити нарахування до бюджету?
641 "Розрахунки за податками і зборами в бюджет"; а Вам повернули кошти податку?

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Ні, це не кошти податку... то не зачіпати цей рахунок?

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

naduchka писав:Нам повернули кошти газконтора за 2014 рік. Суму віднесли на відновлення касових видатків на КЕКВ 2274 з.ф. і перерахували у бюджет. Я правильно зрозуміла проводки для даної ситуації підійдуть - Дт 321 Кт 431; Дт 431 Кт 641;Дт 641 Кт 321?  у якому меморіальному ордері відобразити нарахування до бюджету?
сьогодні я дізналась, що не потрібно було відносити дану повернуту суму на відновлення касових.... а з КЕКВ 0000 повернути в бюджет і тепер у мене весь звіт іде на перекосяк. Чи можна якось виправити ситуацію? Допоможіть, будь-ласка?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

naduchka писав:
naduchka писав:Нам повернули кошти газконтора за 2014 рік. Суму віднесли на відновлення касових видатків на КЕКВ 2274 з.ф. і перерахували у бюджет. Я правильно зрозуміла проводки для даної ситуації підійдуть - Дт 321 Кт 431; Дт 431 Кт 641;Дт 641 Кт 321?  у якому меморіальному ордері відобразити нарахування до бюджету?
сьогодні я дізналась, що не потрібно було відносити дану повернуту суму на відновлення касових.... а з КЕКВ 0000 повернути в бюджет і тепер у мене весь звіт іде на перекосяк. Чи можна якось виправити ситуацію? Допоможіть, будь-ласка?
Якщо ви відновлювали касу то і касу при возвраті повинні були проводити за даним КЕКВ який відновили, таким чином це ні як не вплинуло би на ваш облік! Щоб вам допогти скажіть що ж ви зробили??

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

naduchka писав:Нам повернули кошти газконтора за 2014 рік. Суму віднесли на відновлення касових видатків на КЕКВ 2274 з.ф. і перерахували у бюджет. Я правильно зрозуміла проводки для даної ситуації підійдуть - Дт 321 Кт 431; Дт 431 Кт 641;Дт 641 Кт 321?  у якому меморіальному ордері відобразити нарахування до бюджету?
Виходить, що при відновленні касових, у мене на цю суму зменшились касові видатки за 2015 рік по КЕКВ2274. то це відповідно, план асигнувань треба збільшити на цю суму? Чи я щось не все розумію...

Елена11
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 30 травня 2014, 08:45

Повідомлення Елена11 »

Добрий день, підкажіть будь-ласка,  чи потрібно повертати до бюджету кошти, які були сплачені у 2015 році за рахунок спеціального фонду (судовий збір, витрати на послуги адвоката) та повернуті  нам у цьому році згідно виконавчого впровадження? Якщо не потрібно, то які проводки потрібно зробити (пропустити через доходи чи через 432 рахунок)?

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 107
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

Підкажіть, будь-ласка, як відображати відшкодування комунальних послуг за минулий рік. Необхідно відновити касові видатки чи зарахувати на доходи спеціального фонду? І як відобразити операцію по бухобліку?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Barabashka писав:Підкажіть, будь-ласка, як відображати відшкодування комунальних послуг за минулий рік.  Необхідно відновити касові видатки чи зарахувати на доходи спеціального фонду? І як відобразити операцію по бухобліку?
А вони вам куди відшкодовують на загальний фонд чи на спец? 
Ось проводки якщо на загальний
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 316#p16316
Якщо на загальний то такі кошти треба повертати в бюджету, касу відновлювати не можна!

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 107
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

На спецфонд відшкодовують. Тому проблема і виникла. Я так розумію, відновлювати касові поточного року не можна. Залишається тільки зарахувати на доходи. Але який це вид доходів? Як відобразити у бухобліку та ф. 4? Чи можливо є інший метод?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Barabashka писав:На спецфонд відшкодовують. Тому проблема і виникла. Я так розумію, відновлювати касові поточного року не можна. Залишається тільки зарахувати на доходи. Але який це вид доходів? Як відобразити у бухобліку та ф. 4? Чи можливо є інший метод?
Ось майже ваш випадок 
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 975#p57695
Мені здається саме логічно це зробити отримано залишок!

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 107
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

Дякую за допомогу

Анна313
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 11 травня 2016, 11:42
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Анна313 »

Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, зробили таку помилку: кошти, які необхідно було взяти із субвенціонного рахунку взяли із загального, потім хотіли повернути платіжним дорученням як повернення невірно розподілених коштів, але допустили помилку- рахунки перплутали і виходить знову взяли із субвенціонного. Допоможіть вирішити дану проблему. Знову робити платіжне доручення, але з подвійною сумою чи розпорядження про розподіл коштів з мінусом?. Дякую за відповідь

natalisenk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 19 квітня 2016, 13:48
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення natalisenk »

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо плата за навчання надійшла на спонсорський рахунок, а потрібно на спец. рахунок, які потрібно зробити проводки? Дякую!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

natalisenk писав:Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо плата за навчання надійшла на спонсорський рахунок, а потрібно на спец. рахунок, які потрібно зробити проводки? Дякую!
По перше їх треба перерахувати на вірний рахунок! 
Яка проблема з проводками??
3.6 
Отримання спонсорських, благодійних внесків та іншої гуманітарної допомоги (у т. ч. надходження у натуральній формі) 
301, 302, 314, 318, 324 
712
повернення робите навпаки!

natashaokhrmenk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 30 травня 2016, 12:08
Регіон: Киевская область

Повідомлення natashaokhrmenk »

Добрий день! підскажіть будь-ласка нам заплатили кошти за комунальні ми відновили по спецфонду по кекв 2274, а тепер заплатити комунальні плануємо в січні 2017 р. В грудні 2016 заплатимо по загальному, а в січні на цю суму менше заплатимо. Чи можливо так? Які проводки в січні потрібно зробити?

iuad11us
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 січня 2016, 16:31
Регіон: Житомирская область

Повідомлення iuad11us »

Добрий день! допоможіть будь ласка, розібратися. У квітні 2017 року банком було повернуто кошти (коміся банку по зарахуванню з/п) за 2015 рік, як зайво перераховані на КЕКВ 0000. Я так розумію кошти потрібно повернути до бюджету! Як саме це зробити???? 1) Спочатку набрати юридичні, та відновити на КЕКВ 2240, а потім фінансові та ПД на повернення до бюджету. Чи 2) Одразу з КЕКВ 0000 набирати ПД на повернення до бюджету???? Та які проводки при цьому треба робити????

iuad11us
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 січня 2016, 16:31
Регіон: Житомирская область

Повідомлення iuad11us »

EVGENIY, Добрий день! допоможіть будь ласка, розібратися. У квітні 2017 року банком було повернуто кошти (коміся банку по зарахуванню з/п) за 2015 рік, як зайво перераховані на КЕКВ 0000. Я так розумію кошти потрібно повернути до бюджету! Як саме це зробити???? 1) Спочатку набрати юридичні, та відновити на КЕКВ 2240, а потім фінансові та ПД на повернення до бюджету. Чи 2) Одразу з КЕКВ 0000 набирати ПД на повернення до бюджету???? Та які проводки при цьому треба робити????

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

iuad11us писав:EVGENIY, Добрий день! допоможіть будь ласка, розібратися. У квітні 2017 року банком було повернуто кошти (коміся банку по зарахуванню з/п) за 2015 рік, як зайво перераховані на КЕКВ 0000. Я так розумію кошти потрібно повернути до бюджету! Як саме це зробити???? 1) Спочатку набрати юридичні, та відновити на КЕКВ 2240, а потім фінансові та ПД на повернення до бюджету. Чи 2) Одразу з КЕКВ 0000 набирати ПД на повернення до бюджету???? Та які проводки при цьому треба робити????
Одразу з КЕКВ 0000 набирати ПД на повернення до бюджету
Дт 2313 Кр 2117 - надійшли кошти минулих років
Дт 2117 Кр 6312 - нараховано до сплати в бюджет кошти минулих років
Дт 6312  Кр 2313 - перераховано до бюджету кошти минулих років
П.С. Ну проводки я так бачу! Можу помилитись, але здається логічні!!!

iuad11us
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 січня 2016, 16:31
Регіон: Житомирская область

Повідомлення iuad11us »

Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Різне”