ПЕРЕДАЧА КОШТІВ ІЗ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ ДО СПЕЦІАЛЬНОГО

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
tanymeg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 31 серпня 2012, 12:14
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення tanymeg »

Підкажітьбудьласка! В місцевий бюджет прийшла субвенція на реконструкцію
памятника. В порядку про використання  прописано що місцеві бюджети
повинні передбачити 10% власних коштів. В нашому бюджеті коштів
спеціального фонду які можна використовувати на капітальні вкладення
немає. Всі залишки спеціального фонду були уточнені на початку року.
Проведення реконструкції памятника передбачається, як капітальні
вкладення, але не бюджет розвитку. По загальному фонду можна провести
уточнення залишків на початок року. Тому виникає питання: чи можна
провести уточнення залишків на початок року по загальному фонду і
передать на спец фонд на капітальні вкладення, але не бюджет розвиту.
Підкажіть будьласка, може хтось з подімним питанням вже стикався?

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

tanymeg, як робимо ми, бо надходжень по спецфонду мало, а треба і капремонт, і реконструкції проводити.
Уточнення по джерелам фінансування: Загальний фонд 208100 - сума вільного залишку на початок місяця , 208200 - сума на кінець місяця, 208400 - сума що направляється на спецфонд (з минусом); Спеціальний фонд 208400 - сума що отримана з загального фонду + уточнення по видаткам (КФК та КЕКВ).
Крім того, реконструкція пам'ятників відноситься до бюджету розвитку. Роз'яснення отримано від начальника бюджетного відділу.

В довідках на уточнення джерел фінансування продублювати коди 208100,208200, 208400 кодами 602100,602200, 602400.

Аватар користувача
tanymeg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 31 серпня 2012, 12:14
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення tanymeg »

Дякую за допомогу! Я зрозуміла, що мені в першу чергу треба субвенцію провести як бюджет розвитку! А інше як завжди.

Аватар користувача
никита2288
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 22 липня 2013, 15:01
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення никита2288 »

Подскажите пожалуйста проводки:
1. поступила субвенция на котел общего фонда Дт 321 Кт 702 50000
2. Деньги переданы на котел специального фонда согласно додатка 26 
Расходы по общему фонду не увеличились  на 50000,
 доходы по бюджету развития тоже нет, но на счету они есть. Правильно ли я думаю, что в конце года я доходы спишуна финансовый результат по 431, а расходы спишу по специальному фонду?

школярка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 09 листопада 2015, 22:12
Регіон: Херсонская область

Повідомлення школярка »

Підкажіть неуку з субвенцією на бюджет розвитку на суму до 10000 по кекв3110  (двері, булерьян,)- які потрібно документи зробити, щоб усе пройшло? Я не бухгалтер, а на роботу пішла, ось10 день, а після 15 грудня виділять цю субвенцію,  і на все про все тиждень чи трішки більше, а використати треба в цьому році!  Ось така виходить проблемка((

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

никита2288 писав:Подскажите пожалуйста проводки:
1. поступила субвенция на котел общего фонда Дт 321 Кт 702 50000
2. Деньги переданы на котел специального фонда согласно додатка 26 
Расходы по общему фонду не увеличились  на 50000,
 доходы по бюджету развития тоже нет, но на счету они есть. Правильно ли я думаю, что в конце года я доходы спишуна финансовый результат по 431, а расходы спишу по специальному фонду?
Котёл не имеет отношения к установе это счёт бюджетный проводка Дт 321 Кр 702 к поступлениям субвенций отношения не имеет! Вы всё перепутали!!!
Ваши проводки будут только по спецфонду
1. Отримання асигнувань із спеціального фонду (крім власних надходжень) 
316, 326 
713
(т.е. это деньги которые придут вам на регистрационный счёт с котла 3152-> 3542)
И вот эти доходы вы спишите в конце года на финрезультат 432

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

школярка писав:Підкажіть неуку з субвенцією на бюджет розвитку на суму до 10000 по кекв3110  (двері, булерьян,)- які потрібно документи зробити, щоб усе пройшло? Я не бухгалтер, а на роботу пішла, ось10 день, а після 15 грудня виділять цю субвенцію,  і на все про все тиждень чи трішки більше, а використати треба в цьому році!  Ось така виходить проблемка((
Документи не будуть відрізнятися від документів по загальному фонду! Все так само! Договор (Юридичні зобов) - Накладна (фінансові)
Що таке булерьян боюсь питати!
:52:

школярка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 09 листопада 2015, 22:12
Регіон: Херсонская область

Повідомлення школярка »

О , Дякую! Булерьян це піч, директор сільського клуба хоче таке опалення. Якщо двері будуть встановлювати, то це і акт виконаних робіт? Це відображати як послугу чи все йде по 3110?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

школярка писав:О , Дякую!  Булерьян це  піч,  директор сільського клуба хоче таке опалення.  Якщо двері будуть встановлювати, то це і акт виконаних робіт? Це відображати як послугу чи все йде по 3110?
Ну бульерьян це точно 3110, а ось на рахунок дверей, це інше питання! Це у вас вже ремонт, видатки по КЕКВ 3110 казна вам не проведе з актом виконаних робіт це вже послуги або капремонт або поточний! І навіть якщо ви просто двері окремо покупаєте тоді чому ви їх по 3110? Ви їх будете оприбутковувати на ОЗ??

школярка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 09 листопада 2015, 22:12
Регіон: Херсонская область

Повідомлення школярка »

Я хочу якомога простіше. Двері і свої поставлять, тобто їх просто проводити по2210, а піч по 3110, роботи ми не будемо оплачувати, нам аби успіти придбати, поки можна,)

школярка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 09 листопада 2015, 22:12
Регіон: Херсонская область

Повідомлення школярка »

EVGENIY писав:
школярка писав:Підкажіть неуку з субвенцією на бюджет розвитку на суму до 10000 по кекв3110  (двері, булерьян,)- які потрібно документи зробити, щоб усе пройшло? Я не бухгалтер, а на роботу пішла, ось10 день, а після 15 грудня виділять цю субвенцію,  і на все про все тиждень чи трішки більше, а використати треба в цьому році!  Ось така виходить проблемка((
Документи не будуть відрізнятися від документів по загальному фонду! Все так само! Договор (Юридичні зобов) - Накладна (фінансові)
Що таке булерьян боюсь питати!
:52:
Дуже важливо !! Підкажіть якомога точніше механізм переброски коштів  з субвенційного котла на котел бюджету розвитку!! Як правильно? Які довідки?

Nadya05
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 24 лютого 2017, 07:04
Регіон: Киевская область

Повідомлення Nadya05 »

Підкажіть будь ласка,як правильно зробити в мене на бюджеті розвитку  є кошти але по КПК6650 КЕКВ 2240 не вистачає плану, але план в мене є по загальному фонді 0170 КЕКВ 2210, 3400 КЕКВ 2273 і по спец 0170 КЕКВ3110 , КПК 6650 КЕКВ 3132.як зробити перекидку?????

Відповісти

Повернутись до “Різне”