Бухгалтерський облік використання маркувальної машини!

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
Goldfish
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 23:14
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Goldfish »

Доброго дня! Прошу допомогти у вирішенні питання обліку розрахунків при застосуванні маркувальної машини? Нажаль, роз’яснень з цього питання не знайшла.  А питання наступного плану: чи можна обліковувати як авансову книжку, або доцільніше обліковувати на 331 як марки? При проведенні поповнення, варто дотримуватись постанови 1404? Допоможіть! Суми значні, тому усвідомлюю, що при перевірці буде значна увага звернена на порядок таких розрахунків!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Один я не понял о чём речь??? 
 
Goldfish писав:А питання наступного плану: чи можна обліковувати як авансову книжку, або доцільніше обліковувати на 331 як марки?
Что именно учитывать?????
Goldfish писав:При проведенні поповнення, варто дотримуватись постанови 1404?
Чего пополнении???

И самое главное что это такое  "облік розрахунків при застосуванні маркувальної машини" ??? 
Что за чудо машина?? И какие вы с ней ведёте расчёты?? 

Аватар користувача
Goldfish
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 23:14
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Goldfish »

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
Н А К А З  24.12.2008  N 1569
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 січня 2009р. за N 91/16107

"Про затвердження Інструкції з використання маркувальнихмашин"

При большом количестве корреспонденции целесообразней вместо марок использовать, замена наверное "почтовой" авансовой книжки. Идея в том, что платим аванс почте, а затем ставим оттиск на конвертах (вместо наклеивания марок). Но, используют ее в основном при наличии корреспонденции в больших количествах (так как такие объемы характерны не для многих, вероятно, и консультаций нет).

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Goldfish, спасибо за ликбез я незнал про такое, почитал постанову! а что вы хотите учитывать на 331?? Я думаю здесь обычные взаиморасчёты согласно актам услуг и всё. машинку на сколько я понял дают как бы в аредну! 1404 постанова на это распространяется так как авансируются услуги, наверно нельзя авансировать на срок больше месяца!

Наташа_П
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 04 травня 2015, 13:11
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Наташа_П »

Доброго дня. Сплачуємо за користування маркувальною машиною по КЕКВ 2240. Але завжди є передплата. Ведемо облік на рахунку 6211, але казна при перевірці баланса зробила зауваження, що необхідно вести облік на рахунках розрахунків з дебіторами. Наприклад, 2113. Дайте пораду на якому рахунку краще вести облік 6211 або 2113? Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Різне”