Відгули сторожам

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Доброго дня! Така ситуація. У нашому закладі дві будівлі. В одній навчальний процес призупинено у зв'язку з відсутністю учнів. Але будівлю охороняють 3 сторожі + вдень прибирає територію двірник. Так як двірник працює з 8.00 до 17.00, сторожам приходиться виходити на зміну на 1 годину раніше (для того, щоб прийняти будівлю). А по табелю було відмічено, що приходили вчасно. Між керівництвом і сторожами була устна домовленість, що ці години переработки вони будуть брати відгулами влітку. Тепер, коли діло йде до відпусток, сторожа требують відгулів, а як їх порахувати, я не зовсім розумію. Директор каже, що наприклад, якщо переработки вийшло 154 години, то давати 154/24=6,4 - 6 днів підряд. Сторожа, у свою чергу, требують ці відгули тільки у свої зміни, тобто виходить 18 днів підряд. Ще й пригрожують мені, що я відповідаю за розрахунок їхніх відгулів. Підтвердженням їх приходу і уходу є зошит, у якому вони відмічались. Як тепер бути, незнаю.. Допоможіть порадою, будь-ласка.

Аватар користувача
zmses
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 11 червня 2012, 09:14
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення zmses »

Компенсувати законно ці "виходи раніше" ви не зможете, оскільки не було наказу по установі. На мою думку ваш "зошит" не є підставою для надання відгулів, тим паче що в табелі обліку робочого часу проставлявся стандартний (затверджений) графік роботи. Спробуйте пояснити це  керівництву та домовтеся з працівниками усно "полюбовно". Запропонуйте наприклад їм "невеличкі" премії, тільки не забудьте написати наказ на все це діло.

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Дякую!

Добавлено (29.05.2014, 16:13)
---------------------------------------------
Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Різне”