631 чи 675?

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Chaklunka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 15 лютого 2014, 12:26
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон

Повідомлення Chaklunka »

Моє управління видало мені, що я неправильно обліковую кредиторку за капітальним ремонтом - у мене це рахунок 675. У них - 631. Почитала уважно - заплуталась зовсім.
631 - Розрахунки з постачальниками та підрядниками за виконані роботи
675 - Розрахунки з іншими кредиторами

Як все ж таки вірно? Чи можна на вибір установи? Чи є роз'яснення із цього приводу?

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Chaklunka писав:631 - Розрахунки з постачальниками та підрядниками за виконані роботи

Согласно Додатка 1 к Положению № 611

На субрахунку 631 "Розрахунки з постачальниками та підрядниками" обліковуються розрахунки з постачальниками за будівельні матеріали, конструкції та деталі, обладнання для устаткувань тощо та розрахунки з підрядниками за конструкції і деталі, передані їм для будівництва та монтажу, і за виконані будівельно-монтажні роботи.

Что собой представляет строительный подряд вы можете ознакомиться в Гражданском кодексе (ст.875-891).
Так, согласно п.2 ст 875 ГКУ

Договор строительного подряда заключается на проведение нового строительства, капитального ремонта, реконструкции (технического переоборудования) предприятий, зданий (в частности, жилых домов), сооружений, выполнения монтажных, пусконаладочных и других работ, неразрывно связанных с местонахождением объекта.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Chaklunka, На рахунку 63 "Розрахунки за виконані роботи" ведеться облік розрахунків з постачальниками, підрядниками і замовниками за виконані роботи з капітального будівництва і надання послуг у наукових установах, виробничих (навчальних) майстернях та підсобних (навчальних) сільських господарствах.

Chaklunka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 15 лютого 2014, 12:26
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон

Повідомлення Chaklunka »

EVGENIY, пожалуйста, дайте ссылку, где это написано. Нигде не нашла. Мое руководство на слова форумчан не поведется, я знаю ))

Если я все правильно читаю, то счет 63 - это «Розрахунки з постачальниками тa підрядниками» призначений для обліку розрахунків з постачальниками (підрядниками) за одержані товарно-мaтеріальні цінності, виконанні роботи та надані послуги. На рахунку 63 учасники промислово-фінансової групи вeдуть облік розрахунків за одержані вiд учасників ПФГ ТМЦ (роботи, послуги).

То есть вроде как подпадает под всю бюджетную сферу. Но вижу на одном из сайтов такую инфу:
Розрахунки з постачальниками і підрядниками за виконані роботи з капітального будівництва і надання послуг у наукових бюджетних установах, виробничих (навчальних) майстернях та підсобних (навчальних) сільських господарствах обліковуються на рахунку 63 “Розрахунки за виконані роботи”:

При этом, ссылки на официальные разъяснения нет. Так как же правильно и где официально можно почитать, что 631 - это касается не всех бюджетников?

Добавлено (17.06.2014, 12:41)
---------------------------------------------
О! Простите, увидела. Спасибо Вам!

На рахунку 63 "Розрахунки за виконані роботи" ведеться облік розрахунків з постачальниками, підрядниками і замовниками за виконані роботи з капітального будівництва і надання послуг у наукових установах, виробничих (навчальних) майстернях та підсобних (навчальних) сільських господарствах.

ААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!! Я довольная, как слон.

ДЖКГ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 січня 2014, 15:59
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Комсомольск

Повідомлення ДЖКГ »

із вищепрочитаного можна зробити висновок, що в бюджетній установі при виконанні ремонтних робіт (будівельно-монтажні роботи; капітальне будівництво, все що стосується КЕКВ 3000 (3110-3143) потрібно приміняти рах.631 і обліковувати Кт заборгованість, а за надані всі послуги, тобто (телекомунікаційні послуги, заправка картриджів і т.п.), що не стосується капітального будівництва - рах.675?  Багато думок і розбіжностей, як правильно примінити субрахунки. Слово інші не має конкретності, якщо читати розшифровки рахунків, які види робіт і послуг до якого субрахунку віднести правильно.

Ирэнка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 31 серпня 2013, 00:12
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Ирэнка »

Добрый день. Вопрос про учет капитального ремонта.
Мы - департамент городского совета, в нашей структуре есть Управление строительста, которое занимается всем строительством города. Мы, как заказчик, проводим Капитальный ремонт: крыши школы, спортзала, объекта и т.д. (объекты не на нашем балансе).
Я капитальный ремонт списываю на фактические затраты, а строители говорят, что я должна ставить их на незавершенку, а потом передавать авизовкой. Т.е увеличивать стоимость объекта?
Сроительство и реконструкцию - да, а за ремонт - я не согласна. Целый скандал. Ваше мнение?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Капремонт идет на расходы

1.8. Витрати на поточний та капітальний ремонт невідносяться на збільшення вартості необоротних активів, а відносяться на
фактичні видатки за відповідними кодами економічної
класифікації видатків бюджету.

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
26.06.2013 N 611Положення з бухгалтерського облікунеоборотних активів бюджетних установ

Відповісти

Повернутись до “Різне”