Оплата по актам звірки за минулий період

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
буся
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 02 січня 2012, 19:07
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення буся »

Добрий день! Підскажіть ,будьте ласкові,!
В 2013 році не зареєстрували в казні накладну на продукти харчування, а у 2014 році сума боргу вилізла по акту звірки з постачальником. Нову накладну постачальник відмовляється надати(платити ще раз ПДВ та податок на прибуток) , а пропонує нам заплатити по акту звірки, не показуючи, що це заборгованість 2013 року.
питання: чи зареєструє казна фінансові зобов'язання по акту звірки?

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Согласно Приказ от 02.03.2012 № 309
Цитата писав: Розпорядники бюджетних коштів протягом 7 робочих днів з дати прийняття ними до виконання бюджетного фінансового зобов'язання

Кроме того, согласно п.2.9
Цитата писав:Органи Казначейства не реєструють: а) зобов'язання у разі: ... відсутності документів, які підтверджують факт узяття бюджетного зобов'язання;

Chaklunka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 15 лютого 2014, 12:26
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон

Повідомлення Chaklunka »

Наша казна не реєструє і не оплачує згідно акту звіряння.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Уважаемые коллеги, не могу найти тему, где уже об этом спрашивала

Есть кредиторская задолженность 2013 года по УСЛУГАМ.

Я хочу ее снять. Понимаю, что сделать этого, вроде как, нельзя, но если очень нужно... может, есть какие-то пути? Если допсоглашение, то какое, что там пишут на практике?

Думаю, я не одна такая, может, кто-то делал?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Радистка_Кэт, лист від постачальника послуг про те, що він не вимагає оплати за таким-то договором  та таким-то актом виконаних робіт у зв"язку із тим-то й тим, а також, що він просить даний лист вважати доповненням до такого-то договору. Ну щось в цьому  ракурсі. По цьому листу подаємо мінусові реєстри в казначейство та лист-пояснення із пфдкріпленою копією листа постачальника. В інакшому випадку потрібно чекати  спливання терміну позовної давності та керуватись Порядком списання  кредиторської заборгованості...

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

/// та таким-то актом виконаних робіт у зв"язку із тим-то й тим///

А какие могут быть причины вменяемые?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Радистка_Кэт, наш постачальник написав: у зв"язку із зміною напрямку діяльності постачальник не претендує на  виконання фінансових зобов"язань і т.д... Інша справа, що в постачальника напевно виникнуть якісь додаткові  податкові зобов"язання згідно Податкового кодексу, але то їх клопіт, наших ревізорів то не мало б хвилювати, я так думаю.

Добавлено (16.12.2014, 08:36)
---------------------------------------------
Радистка_Кэт, ось ще посилання :  buhbudget.com.ua/ua/journal/buhbudget/article/1182 . Але там йдеться про безнадійну заборгованість по підприємству , що ліквідується. В будь-якому випадку, зараз при інвентаризації комісія мала б визначити таку заборгованість із перспективою її подальшого списання як таку, зобов"язання по якій неможливо виконати в майбутньому через такий-то ряд причин. Якось так...

Відповісти

Повернутись до “Різне”