Разное

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Наталія М
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2016, 16:16
Регіон: Киевская область

Повідомлення Наталія М »

Бюджетна установа заключила з банком зарплатний договір на зарахування на карткові рахунки заробної плати та інших платежів працівників. В цьому ж  договорі окремим пунктом прописано комісійну винагороду банку за зарахування даних коштів 0,15%. Підскажіть будь- ласка: 1. на підставі чого реєструвати фінансові зобов"язання (акту виконаних робіт по даній послугі банк не недає, а договір може бути пролонгованим
на декілька років);2.через який меморіальний ордер ці послуги проводити (через 6?) Чи може бухгалтер установи сам робити розрахунок (довільної форми) даних послуг та підшивати до меморіального ордеру № 6?

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Наталія М писав:Бюджетна установа заключила з банком зарплатний договір на зарахування на карткові рахунки заробної плати та інших платежів працівників. В цьому ж  договорі окремим пунктом прописано комісійну винагороду банку за зарахування даних коштів 0,15%. Підскажіть будь- ласка: 1. на підставі чого реєструвати фінансові зобов"язання (акту виконаних робіт по даній послугі банк не недає, а договір може бути пролонгованим
на декілька років);2.через який меморіальний ордер ці послуги проводити (через 6?) Чи може бухгалтер установи сам робити розрахунок (довільної форми) даних послуг та підшивати до меморіального ордеру № 
в мене була така ситуація, фінансові казначейство брало по номеру договору, дата фінансових - дата заявки на перерахування коштів (Додаток 33) проводила по М/О 6, додаткових розрахунків не робила. Якось так)))))))))))))

Наталія М
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2016, 16:16
Регіон: Киевская область

Повідомлення Наталія М »

Дякую за відповідь! В принципі я так і роблю, от тільки як доказ проведеної операції підшиваю розрахунок під меморіальний ордер №6. Офіційних роз"яснень нігде не бачила, тому й сумніваюсь чи правильно я роблю.

Відповісти

Повернутись до “Різне”