Дебіторська заборгованість і фінуправління!

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
beleckaya
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 січня 2012, 21:15
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 2 рази

Повідомлення beleckaya »

Колеги , допоможіть. Я бухгалтер сільської ради в нас орендують приміщення установи , які відшкодовують кошти за електроенергію згідно виставлених мною рахунків. Раніше вони оплачували місяць в місяць, але зараз така ситуація , що можуть оплатити наступного місяця, а можуть і через місяць. Я цю заборгованість відображаю в голоній та відповідно в звіті до казначейства в формі 7м, але фінуправління наполягає , щоб цієї забогованоісті я не показувала(бо їм невигідно), але ЯК? Якщо я 100 % відсотків все роблю правильно. Як вийти сухою з води, щоб і фінвідділу бути гарною і ревізору.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

beleckaya, якщо заборгованість у Вас є - Ви її мусите показувати у ф.7. Ніхто не може змушувати Вас її не показувати.

beleckaya
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 січня 2012, 21:15
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 2 рази

Повідомлення beleckaya »

Да я розумію, що ніхто, але знаєте якщо попадеш в "немилість" фінуправління , то тобі будут репресії

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

beleckaya, головне без емоцій, нормально поясніть свою ситуацію і думаю, що все владнається

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Если вы пойдете на поводу у них, то у вас будут проблемы не только с ревизорами, арендные отношения также любят проверять и другие органы.

А как у вас прописано в условиях договора? Что выставляется месяц в месяц, или на следующий?

Если эта проблема будет постоянной, то, может, можно как-то обыграть сроки выставления счета. Правда, больше, чем на месяц сдвинуть все равно не получится.

Olga8479
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 лютого 2014, 21:33

Повідомлення Olga8479 »

Допоможіть будь-ласка, я працюю в бюджетній організації, на позабалансовому рахунку 071 висить списана дебіторська заборгованість з вересня 2008 року в сумі 1200 грн. (більше ніж 5 років). чи я можу списати цю заборгованість і які документи для цього потрібні?
На роботу прийнята в 2012 році, як попередній бухгалтер мені розповіла, що ця заборгованість виникла в зв"язку з тим що наша установа на перед перерахувала кошти і в 2008 році по дебітору запроваджувалась справа як банкрут, на сьогоднішній день вони ліквідовані.

Відповісти

Повернутись до “Різне”