Відшкодування витрат по комунальним послугам орендарями

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Sveha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 жовтня 2013, 22:34
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Sveha »

Як відобразити в бухгалтерському обліку бюджетної установи відшкодування комунальних витрат орендарями, яка кореспонденція рахунків?

Аватар користувача
Margosha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 19 грудня 2012, 10:38
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Margosha »

Я так роблю Дт 364 Кт 802 - нарахувала комунальні,  Дт 321 Кт 364 - сплачено комунальні

Sveha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 жовтня 2013, 22:34
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Sveha »

А если много орендаторов и каждый из них платит за тепло, свет и воду, и платят не вовремя, мне надо им насчитать, а потом списывать их оплату, при этом чтобы я могла видеть задолженость по каждому, и все это чтобы отображалось в главной.

Аватар користувача
Margosha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 19 грудня 2012, 10:38
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Margosha »

Ну я орендаторам начесляю в м/о №4 где видно начисление и оплату по каждому орендатору и задолженность видно по каждому, а общая выносится в главную и ее видно по счету 364

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Sveha, Margosha, я теж так роблю. Єдиний мінус в тому, що рахунки на оплату потрібно погашати вчасно, а орендарі відшкодовують , як попало. В результаті-дебет по 364 в розрізі енергоносіїв на початок місяця, що викликає масу запитань в казначеїв при здачі форми 7 і відповідно квартального/річного звіту. Деякі мої колеги показують нарахування тільки в тому місяці. коли надходить відшкодування, але це суперечить самому принципу бухгалтерського обліку: документувати бухгалтерську операцію в момент її здійснення. Та й пропадає весь зміст документування заборгованості, позаяк в Журналі-Головній не відображатиметься реальний стан речей.Ось така собі філософська єдність та боротьба суперечностей .

Добавлено (12.03.2015, 14:01)
---------------------------------------------
http://ukrbudget.ru/forum/38-549-1#20941
приклад заповнення м.о.4 в повідомленні 21

Sveha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 жовтня 2013, 22:34
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Sveha »

Я делаю начисления Дт361 и Кт 741 на суму потреблений, потом когда приходит оплата во 2МО я делаю проводку Дт321 и Кт802 на суму поступлений, и эту же оплату разношу в 4МО в розрезе КЕКВ и орендарей, все как бы видно и нарахування и проплата и задолженость на конец месяца, которая у меня накапливается по Дт 361, а вот теперь как сделать проводку проплаты по Кт 361, чтобы уменьшалась задолженость, фактические на эту сумму получаэтся я уменьшаю, а 361 счет идет как бы наростающим, сдесь я не могу разобраться, чтобы не было двойной записи и все обороты сошлись?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

В місяці виставлення рахунків на оплату фактичні видатки зменшуються на суму проплати (картка аналітичного обліку фактичних видатків, нак. ДКУ №100 від 06.10.2000). В м.о.№ 4   в місяці виставлення рахунків( по даті рахунку-фактури) здійснюю проведення на суму виставленого рахунку по певному КЕКВ певному орендарю дт 364-кт 801 (811) (в лівій частині меморіального ордеру). В місяці відшкодування орендарем компослуг, коли гроші впали на рахунок, здійснюю проведення в правій     частині м.о.№4, а саме:дт323-кт364 (якщо за рах.спеціального фонду) та дт 321-кт364(якщо за рахунок загального фонду).Крім того, здійснюю проводку в м.о.№2 в лівій частині на дату поступлення грошей на рахунок:дт321(323)-кт361. Обороти правої частини м.о.№4 в Журнал-Головну не заносяться, це розшифровка поступлень на рахунок в розрізі дебіторів. Ну якось так. Ніякого задвоєння в мене не було. Прогляньте уважно мій варіант заповнення м.о.4, я дала вам посилання на вітку форуму.

Відповісти

Повернутись до “Різне”