КФК 090412

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Yanochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 16 жовтня 2012, 11:06
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Дніпропетровськ
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Yanochka »

Доброго дня . Підкажіть будь-ласка в якому меморіальному ордері відображати мат.домомогу згідно поданих заяв населення по КФК 090412,кореспонденція? Дуже дякую.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Yanochka писав:Доброго дня . Підкажіть будь-ласка в якому меморіальному ордері відображати мат.домомогу згідно поданих заяв населення по КФК 090412,кореспонденція? Дуже дякую.
План рахунків такого не передбачає! Шукайте може є розпорядчі внутрівідомчі документи! 
На моє особисте переконання такі кошти не повинні чипати бухоблік установи, адже до господарської діяльності установи вони не належать!
Для прикладу всі ми платимо ЄСВ на рахунки відкриті в ДФСУ але ж бухгалтер дфсу не обліковує ці кошти в своєму балансі, так думаю і в вашому випадку.

Yanochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 16 жовтня 2012, 11:06
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Дніпропетровськ
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Yanochka »

EVGENIY писав:
Yanochka писав:Доброго дня . Підкажіть будь-ласка в якому меморіальному ордері відображати мат.домомогу згідно поданих заяв населення по КФК 090412,кореспонденція? Дуже дякую.
План рахунків такого не передбачає! Шукайте може є розпорядчі внутрівідомчі документи! 
На моє особисте переконання такі кошти не повинні чипати бухоблік установи, адже до господарської діяльності установи вони не належать!
Для прикладу всі ми платимо ЄСВ на рахунки відкриті в ДФСУ але ж бухгалтер дфсу не обліковує ці кошти в своєму балансі, так думаю і в вашому випадку.
Дякую. Мені порекомендували відображати в МО 2 відразу на рах.802.

Відповісти

Повернутись до “Різне”