Допоможіть !!!

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
ooocccc__k
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 11 лютого 2016, 18:20
Регіон: Винницкая область

Повідомлення ooocccc__k »

Доброго дня. Під час прибирання кладовища було зрізано багато дерев, частину дров віддали школі, дит.садку, церкві , а частина залишилась.Ніяких  документів немає, попередній бухгалтер звільнився .Мене призначили аж через місяць після її звільнення. З чого починати я не знаю . Бухгалтера "старого" і "слід простив"  , справ мені ніхто не передавав.Якщо можете допоможіть. Буду дуже вдячна!!!


oksss7719@gmail.com

Аватар користувача
Беленко Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 05 квітня 2016, 15:27
Звідки: Украина

Повідомлення Беленко Ирина »

Посмотрите по балансу числились ли у вас эти деревья. Если числились оформите акт и спешите. А если нет то ничего делать не надо.

Елена2812
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 грудня 2011, 19:55
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Елена2812 »

Підкажіть , будь-ласка, як правильно вести облік на складі та у відділеннях лікарні - у книгах складського обліку чи картотеці, і якою інструкцією це визначено?

Анна313
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 11 травня 2016, 11:42
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Анна313 »

Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, зробили таку помилку: кошти, які необхідно було взяти із субвенціонного рахунку взяли із загального, потім хотіли повернути платіжним дорученням як повернення невірно розподілених коштів, але допустили помилку- рахунки перплутали і виходить знову взяли із субвенціонного. Допоможіть вирішити дану проблему. Знову робити платіжне доручення, але з подвійною сумою чи розпорядження про розподіл коштів з мінусом?. Дякую за відповідь

Life_angel86
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 20 березня 2014, 14:34
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Life_angel86 »

Добрый день,подскажите !! Мы пожарная часть у нас на балансе есть пожарное депо которое состоит из трех этажей, на первом у нас  пожарная часть  и гараж, на втором и третем этаже ведомственные квартиры где живут люди. У каждого из владельцев жилья заключен договор с ком. услугами,мы не надаем им не чего кроме вывоза мусора.И иногда ремонт крыши осуществляли. ВОПРОС  Должны ли мы брать с них квартплату?

Відповісти

Повернутись до “Різне”