відображення у звітності поновлення звільненого

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Лейла6665
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 квітня 2014, 10:09
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Лейла6665 »

Доброго дня!
У березні співробітник приніс повістку, що його призвано в звязку з мобілізацією. Останній його робочий день 17.03.2014р. Ми його звільнили за п3ст36КЗПП. Але у червні 2014р.в звязку з набранням чинності закону від 28.05.2014р. №1275-VІІ ми його поновили на роботі з 18.03.2014р. Крім того, ми нарахували йому середній заробіток за ці місяці. Як мені відображати у звіті про ЄСВ та у формі 1ДФ поновлення працівника на роботі?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

у звіті ЄСВ відображаєте помісячно і нараховану суму і утриманий внесок, а в 1ДФ все в тому кварталі, в якому нарахували

Лейла6665
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 квітня 2014, 10:09
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Лейла6665 »

мене бентежить що у звіті по єсв за березень я показала цього працівника як звільненого, а тепер за червень показую йому нарахування. у звіті 1 дф (за 1 квартал) показала дату звільнення. а тепер у 2 кварталі як покеазувати, адже він в податковій засвітиться як звільнений.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

ЛіліяБут писав:мене бентежить що у звіті по єсв за березень я показала цього працівника як звільненого, а тепер за червень показую йому нарахування. у звіті 1 дф (за 1 квартал) показала дату звільнення. а тепер у 2 кварталі як покеазувати, адже він в податковій засвітиться як звільнений.
для таких випадків необхідно подати коригувальні відомості. по 1ДФ коригуєте однією строкою із введеними помилковими даними і в графі 9 ставите код "1" (виключення), і вводите нову строку з повністю заповненими правильними даними з кодом "0" (введення).
а по ЄСВ подаєте таблицю 5 за березень додаткову з датою відновлення трудових відносин, а в таблиці 6 звітного червня місяця доходи відобразите за кожний місяць окремо. Якщо відновлений працівник мав право на пільговий стаж, то необхідно буде подати додаткові таблиці 7 за березень, квітень та травень 2014

Відповісти

Повернутись до “Різне”