Орендар не є платником ПДВ, як нарахувати земельний податок

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Іринка@
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 24 листопада 2015, 16:28
Регіон: Киевская область

Повідомлення Іринка@ »

Доброго дня! підскажіть будь-ласка як правильно вчинити, я (бюджетна організація) виставляю рахунки по відшкодуванню земельного податку своїм орендарям і один з них з 01 вересня перестав бути платником ПДВ є виписка з податкової. Питання він має платити земельний податок ? В розрахунку за оренду я виставляла їм ПДВ як тепер бути? якщо наша організація є платником ПДВ, як це впливає?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Справа в тому, що на відшкодування земельного податку бюджетні установи не нараховують ПДВ, оскільки це не є операції з постачання (незалежно від того, чи є установа-орендодавець чи установа-орендар платниками ПДВ)

Іринка@
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 24 листопада 2015, 16:28
Регіон: Киевская область

Повідомлення Іринка@ »

Матвєєва Вікторія, так ми не нараховували на земельний податок ПДВ, тобто вони й далі мають нам платити земельний податок правильно, на це не впливає інформація щодо реєстру в податковій? а як з розрахунком оренди бути? там я нараховувала ПДВ, його й далі їм виставляти чи просто чисту суму оренди?

ludochka-d
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 19 серпня 2015, 09:13
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення ludochka-d »

Відповідно до договору оренди Ви нараховуєте за оренду приміщення +пдв. Відповідно до договору про відшкодування ком.послуг....(якщо зем.податок нараховуєте відповідно до нього) земельний податок нараховується без пдв. Статус платника чи неплатника не впливає на це.

Іринка@
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 24 листопада 2015, 16:28
Регіон: Киевская область

Повідомлення Іринка@ »

ludochka-d, Дуже вам дякую!

Відповісти

Повернутись до “Різне”