відшкодування комунальних послуг сплачено арендарем не на той рахунок

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Вітаю колеги підкажіть що робити.
Ми селищна рада здаємо в ореду приміщення. Орендар сплачує нам орендну плату та відшкодовує комунальні послуги. Орендна плата зараховується до власних надходжень по спецфонду, а відшкодування на заг.фонд по 010116. В грудні виставили рахунки за листопад по оренді та відшкодуванню. Але орендар сплатив все на спецфонд (власні надх.), що мені тепер робити.?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

belka писав:Вітаю колеги підкажіть що робити.
Ми селищна рада здаємо в ореду приміщення. Орендар сплачує нам орендну плату та відшкодовує комунальні послуги. Орендна плата зараховується до власних надходжень по спецфонду, а відшкодування на заг.фонд по 010116. В грудні виставили рахунки за листопад по оренді та відшкодуванню. Але орендар сплатив все на спецфонд (власні надх.), що мені тепер робити.?
Робите платіжне доручення з рахунку 3155 на свій 3541 на суму комунальних послуг, потім як завжди відновлюєте касу на 3541!

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Дуже дякую!!!!

Людмила88
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 жовтня 2015, 17:00
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Людмила88 »

EVGENIY, "Робите платіжне доручення з рахунку 3155 на свій 3541 на суму комунальних послуг, потім як завжди відновлюєте касу на 3541"

У мене виникла така ж ситуація з оплатою орендаря. Я провела платіжку із 3155 на 3541. Але бухгалтерія казначейства наполягає, що між спец.фондом і заг.фондом цього робити не можна. Вимагають пояснення до платіжки.

Будь-ласка, підкажіть, де написано що я можу/не можу проводити такі платежі.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Людмила88 писав:EVGENIY, "Робите платіжне доручення з рахунку 3155 на свій 3541 на суму комунальних послуг, потім як завжди відновлюєте касу на 3541"

У мене виникла така ж ситуація з оплатою орендаря. Я провела платіжку із 3155 на 3541. Але бухгалтерія казначейства наполягає, що між спец.фондом і заг.фондом цього робити не можна. Вимагають пояснення до платіжки.

Будь-ласка, підкажіть, де написано що я можу/не можу проводити такі платежі.
10.4. Кошти, що помилково зараховані на рахунок розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів), повинні повертатися ним у строки, установлені законодавством. Повернення коштів здійснюється органом Казначейства на підставі платіжного доручення розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів), у призначенні якого обов'язково зазначаються номер та дата документа, згідно з яким були зараховані такі кошти.

Кошти, що помилково зараховані на один із рахунків розпорядника бюджетних коштів, перераховуються за призначенням на інший рахунок на підставі письмового звернення та платіжного доручення розпорядника бюджетних коштів.

12. Здійснення операцій за рахунок власних надходжень бюджетних установ
12.5. Повернення коштів, помилково або надміру зарахованих, здійснюється органами Казначейства на підставі платіжних документів розпорядника бюджетних коштів та відповідного підтвердження щодо обґрунтованості здійснення такої операції у межах наявних залишків бюджетних коштів на відповідних рахунках.
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... yudzhetiv/

ІринаАнатолівна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Регіон: Киевская область
Звідки: Київ

Повідомлення ІринаАнатолівна »

Підкажіть будь-ласка, у січні сплатили за відшкодування ком.послуг за грудень минулого року, по договору 2017 року. Як можна виправити таку помилку?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ІринаАнатолівна писав:Підкажіть будь-ласка, у січні сплатили за відшкодування ком.послуг за грудень минулого року, по договору 2017 року. Як можна виправити таку помилку?
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... =60#p59163

ІринаАнатолівна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Регіон: Киевская область
Звідки: Київ

Повідомлення ІринаАнатолівна »

EVGENIY, в мене трошки інший випадок. Я, сплатила кошти за відшкодування компослуг в січні 17р. за послуги отримані в грудні 16р. При цьому не подовжуючи термін дії договору за 16р., а уклавши новий договір на 17р. Тобто виходить нецільове використання коштів. А тепер думаю як виправити помилку.

Відповісти

Повернутись до “Різне”