Финансовая отчетность за 1 квартал

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Мене теж цікавить це питання.

kateryna151
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 15 грудня 2015, 11:30
Регіон: Киевская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення kateryna151 »

Сьогодні дізналась,що фінзвітність за 1 кв.2017 будем здавати за наказом 44. Хочу дізнатись хто як думає щодо  заповнення Балансу (активу та пасиву) якщо  за звітний період були придбані цінності що віднесені  на  рах 1113 , при введені в експлуатацію нарахована амортизація 50% рах.8114. Як має зійтися актив з пасивом якщо в Активі  рахується в підсумок залишкова вартість а в пасиві- первісна. Чи закривати рахунок 8114 в кінці кварталу на фінрезультат, чіткої відповіді нема ніде.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

kateryna151 писав:Сьогодні дізналась,що фінзвітність за 1 кв.2017 будем здавати за наказом 44. Хочу дізнатись хто як думає щодо  заповнення Балансу (активу та пасиву) якщо  за звітний період були придбані цінності що віднесені  на  рах 1113 , при введені в експлуатацію нарахована амортизація 50% рах.8114. Як має зійтися актив з пасивом якщо в Активі  рахується в підсумок залишкова вартість а в пасиві- первісна. Чи закривати рахунок 8114 в кінці кварталу на фінрезультат, чіткої відповіді нема ніде.
Нельзя вводить новый план счетов, а отчётность делать по старому!!! Уже либо старый план счетов и старая отчётность, либо новый и новая! Но никак по другому!! А что скажу те кто вам сказал на то что 101 стандарт действует с 01.01.2017 года?? 
Національне положення (стандарт)
бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності" 

I. Загальні положення 

1. Це Національне положення (стандарт) визначає склад, форми, принципи підготовки та подання фінансової звітності в державному секторі, загальні вимоги до визнання і розкриття її елементів. 

2. Норми цього Національного положення (стандарту) застосовуються суб'єктами бухгалтерського обліку в державному секторі (далі - суб'єкти державного сектору).
Может те кто вам такое сказал, обьяснят почему вы не выполнили 101 стандарт?? Главное новый план счетов выполнили и перешли, а на новый стандарт финотчётности переходить не хочем!!
:1:

kateryna151
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 15 грудня 2015, 11:30
Регіон: Киевская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення kateryna151 »

Сказали мені в казначействі в яке ми здаємо звітність, так як до кінця квартала залишилось обмаль часу  ми запитали в казначействі і нам була така дана відповідь.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

kateryna151 писав:Сказали мені в казначействі в яке ми здаємо звітність, так як до кінця квартала залишилось обмаль часу  ми запитали в казначействі і нам була така дана відповідь.
Ну сейчас все в тупике! ждём что Минфин родит изменения в 44 наказ и в 101 стандарт! Думаю некоторые казначеи заставят сдавать отчёт в двух вариантах  :52:
Ведь наказ 44 не изменили и 101 стандарт действует :)

Rita2882
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 30 січня 2017, 12:52
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Rita2882 »

Привіт!!! Чи знаходили хто-небудь XL-файли з квартальним звітом за 1 квартал 2017 року? Якщо так, то надішліть будь-ласка ссилку....дуже потрібно... :30: :30: :23: :15:

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
kateryna151 писав:Сказали мені в казначействі в яке ми здаємо звітність, так як до кінця квартала залишилось обмаль часу  ми запитали в казначействі і нам була така дана відповідь.
Ну сейчас все в тупике! ждём что Минфин родит изменения в 44 наказ и в 101 стандарт! Думаю некоторые казначеи заставят сдавать отчёт в двух вариантах  :52:
Ведь наказ 44 не изменили и 101 стандарт действует :)
Ті хто перейшов на новий план рахунків здаватимуть по  101 стандарту а ті, що не перейшов по наказу №44. Щоб ніхто не був ображений. В країні ж демократія... :57:

Відповісти

Повернутись до “Різне”