Норми списання миючих засобів для миття посуду,прання білизни в ліцеях-інтернатах,школах-інтернатах

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Василівна Світлана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 лютого 2018, 20:44

Повідомлення Василівна Світлана »

Шановні бухгалтери ,прошу допомогти розібратись в списанні миючих засобів для миття посуду ,а також норми витрат порошку,соди ,господарського мила,білизни ,підкрохмалювача в ліцеях- інтернатах,школах-інтернатах  де діти знаходяться 5 днів цілодобово. Весь інтернет перерила ,але нічого крім норм юстиції (для колоній ,курсантів не знайшла ). У нас на Україні є багато таких закладів ,і тому хочу ,щоб бухгалтери поділились інформацією.

майстер
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Регіон: Львовская область
Звідки: Самбор
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення майстер »

Також дуже цікавить таке питання.

Василівна Світлана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 лютого 2018, 20:44

Повідомлення Василівна Світлана »

Також сьогодні провела на роботі експеремент у нас кастелянна рахувала ,що комплект 1.5 білизни +рушник махровий+рушник вафельний =вага 1.8 кг. Я сьогодні разом з  нею зважила 
комплект кольорової білизни ( підодіяльник,простинь,наволочка і 2 рушники )важать 1.3 кг ,а комплект білої білизни +2 рушники= 1.5 кг . Ви б бачили її очі палаючі від зла ,але тепер думаю ,що в цьому буде порядок.  Це на роздуми нам бухгалтерам. Тільки б хтось поділився інформацією ,на рахунок норм витрат. :28:

Цегельник Сергей
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 20 червня 2019, 02:05
Подякували: 1 раз

Повідомлення Цегельник Сергей »

займаюсь списанням у військовій частині, я вважаю що у цивільній організації норми витрати такіж.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Відповісти

Повернутись до “Різне”