капіталізація платежів

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
tasena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 15 грудня 2015, 22:17
Регіон: Луганская область

Повідомлення tasena »

Наша бюджетна установа ліквідується, ФСС вимагає  виплатити їм  капіталізовані платежі на осіб,які мали виробничі травми (ст 1205 ЦКУ). Допоможіть з будь-якою інформацією в цьому питанні- по якому КЕКВ писати бюджетний запит, які мем.ордера, проводки робити? читаємо план рахунків, типову кореспонденцію, інструкцію по КЕКВ, а розуміння не приходить... Розрахунок суми ФСС надав, а що з цим далі робити...?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tasena писав:Наша бюджетна установа ліквідується, ФСС вимагає  виплатити їм  капіталізовані платежі на осіб,які мали виробничі травми (ст 1205 ЦКУ). Допоможіть з будь-якою інформацією в цьому питанні- по якому КЕКВ писати бюджетний запит, які мем.ордера, проводки робити? читаємо план рахунків, типову кореспонденцію, інструкцію по КЕКВ, а розуміння не приходить... Розрахунок суми ФСС надав, а що з цим далі робити...?
А що таке капіталізовані платежі??

tasena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 15 грудня 2015, 22:17
Регіон: Луганская область

Повідомлення tasena »

Ну, як ми це зрозуміли, капіталізовані платежі- сума, розрахована Фондом СС, на кожну потерпілу особу (до кінця її життя), яку установа у разі ліквідації повинна перерахувати Фонду

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

а як ви узнаєте коли вона помре? 
Стаття 1205. Відшкодування шкоди у разі припинення юридичної особи, зобов'язаної відшкодувати шкоду

1. У разі припинення юридичної особи, зобов'язаної відшкодувати шкоду, завдану каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, і встановлення її правонаступників виплата щомісячних платежів покладається на її правонаступників.

У цьому разі вимоги про збільшення розміру відшкодування шкоди пред'являються до її правонаступників.

2. У разі ліквідації юридичної особи платежі, належні потерпілому або особам, визначеним статтею 1200 цього Кодексу, мають бути капіталізовані для виплати їх потерпілому або цим особам у порядку, встановленому законом або іншим нормативно-правовим актом.

У разі відсутності в юридичної особи, що ліквідується, коштів для капіталізації платежів, які підлягають сплаті, обов'язок щодо їх капіталізації покладається на ліквідаційну комісію на підставі рішення суду за позовом потерпілого.
нужно искать порядок или другую нормативку как указано в пункте два

tasena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 15 грудня 2015, 22:17
Регіон: Луганская область

Повідомлення tasena »

EVGENIY писав:а як ви узнаєте коли вона помре? 
Стаття 1205. Відшкодування шкоди у разі припинення юридичної особи, зобов'язаної відшкодувати шкоду

1. У разі припинення юридичної особи, зобов'язаної відшкодувати шкоду, завдану каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, і встановлення її правонаступників виплата щомісячних платежів покладається на її правонаступників.

У цьому разі вимоги про збільшення розміру відшкодування шкоди пред'являються до її правонаступників.

2. У разі ліквідації юридичної особи платежі, належні потерпілому або особам, визначеним статтею 1200 цього Кодексу, мають бути капіталізовані для виплати їх потерпілому або цим особам у порядку, встановленому законом або іншим нормативно-правовим актом.

У разі відсутності в юридичної особи, що ліквідується, коштів для капіталізації платежів, які підлягають сплаті, обов'язок щодо їх капіталізації покладається на ліквідаційну комісію на підставі рішення суду за позовом потерпілого.
нужно искать порядок или другую нормативку как указано в пункте два
Коли помре розрахував Фонд. Суму, яку ми повинні їм перерахувати, вони нам дають самі, тут більш менш зрозуміло, питання в іншому- по якому КЕКВ писати додатковий бюджетний запит на цю суму (а мове йде про 500 тис.грн)  та які робити бух.проведення? з порядком ми ознайомились, він більше для Фонда підходить, там йдеться про складові суми відшкодування  :54:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

:57:
Мені здається проблема більше з визначенням КЕКВ ніж в бухпроведеннях! Проводки не трудно буде намалювати!

tasena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 15 грудня 2015, 22:17
Регіон: Луганская область

Повідомлення tasena »

EVGENIY писав::57:
Мені здається проблема більше з визначенням КЕКВ ніж в бухпроведеннях! Проводки не трудно буде намалювати!
гугл мовчить, інформації нуль....Хоч стріляйся

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tasena писав:
EVGENIY писав::57:
Мені здається проблема більше з визначенням КЕКВ ніж в бухпроведеннях! Проводки не трудно буде намалювати!
гугл мовчить, інформації нуль....Хоч стріляйся
А взагалі ви я так розумію вже платили ці суми щомісяця людині?  Ви їх по 2111 платили?

tasena
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 15 грудня 2015, 22:17
Регіон: Луганская область

Повідомлення tasena »

EVGENIY писав:
tasena писав:
EVGENIY писав::57:
Мені здається проблема більше з визначенням КЕКВ ніж в бухпроведеннях! Проводки не трудно буде намалювати!
гугл мовчить, інформації нуль....Хоч стріляйся
А взагалі ви я так розумію вже платили ці суми щомісяця людині?  Ви їх по 2111 платили?
ні, ми нічого не виплачували, їм  платив Фонд!

Відповісти

Повернутись до “Різне”