Передача -отримання активів і зобов'язань між бюджетними установами

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Людмила 65
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2019, 21:14
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 65 »

Ситуація : Музична школа до 2019 року утримувалась із місцевого(районного) бюджету. На початку січня відбулась передача школи до територ.громади. Було передано ОЗ, МНМА, запаси, перераховано на рахунок ОТГ кошти, що були на залишку ( д-т 2313). Є також к-т заборгованість по 6414( переплата батьків). Питання в тому, як це все правильно відобразити в бух.обліку установи, яка ПЕРЕДАЄ.  По грошових коштах і зобов'язаннях було зроблено ось так: 5512-2313( і це прямо у м.о. №3), 6414-5512( і це прямо у м.о. № 15). Чи як і де ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Думаю і с ОЗ і запасами треба передавти і результат коштрису (5512), тому ми з вам в чаті все вірно обсудили! ОЗ не треба списутвати тобто наприклад земля рахувалась на 1011 і 5111,то так і передавати 5111 1011, а не 8411 1011, 5111 5512, адже у вашому випадку нічого не списується і ніхто не ліквідується!! Це моя особиста думка!
Запасі так само 15хх 5512 рахуються тому і передаються 5512 15хх (тот хто передає), і отримує 15хх 5512

Взагалі то по суті у вас в бухобліку змінються тільки аналітичні параметри а на рахунках повинно залишитись все як і було!!

Тобто:
Дт 5512 Кр 15хх, 18хх (в райбюджеті)
Дт 15хх, 18хх Кр 5512 (В ОТГ) 

Для ОЗ (якщо передача 1 січня і всі 8014 і 5511 закриті на 5512):
5111 10хх, 1411 5512 (в райбюджеті)
10хх 5111, 5512 1411 (В ОТГ)

Людмила 65
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2019, 21:14
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 65 »

Євгенію, мабуть, Ви мене трохи не так зрозуміли... Що значить- на рахунках залишається все, як і було ? На рахунках сектору РДА, який опікувався муз.школою мають залишитись нулі( ну, щодо того, що  стосувалось саме музичної школи). А все, що було передано, появиться на рахунках у ОТГ і цим вже буде займатись бухгалтерія ОТГ, а не сектору РДА. По запасах так і зробили : 5512-15,18 ( м.о.№ 13)- я зараз звертаю увагу на  № мем.ордера, бо це теж мене цікавить. Чи  все це ( по запасах, зобов'язаннях (рах.6414- з попереднього повідомлення) проводити по м.о.17 ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

На рахунках БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

в першому повідомленні
відбулась передача школи до територ.громади
в наступному
На рахунках сектору РДА, який опікувався муз.школою
Тобто бухоблік школи вела РДА?

Людмила 65
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2019, 21:14
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 65 »

Бух.облік школи вів СЕКТОР КУЛЬТУРИ РДА, там є своя бухгалтерія.  А ще цей сектор вів облік по бібліотеках району, РБК, музею...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Людмила 65 писав:Бух.облік школи вів СЕКТОР КУЛЬТУРИ РДА, там є своя бухгалтерія.  А ще цей сектор вів облік по бібліотеках району, РБК, музею...
От я мав на увазі якщо сформувати головну книгу в рда тільки по школі, а потім після передачі в отг сформувати головну по школі в отг, то на рахунках бухобліку буде те саме!

Людмила 65
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2019, 21:14
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 65 »

А. ну це так, звичайно. Але мене більше цікавить, що буде в головній ( а потім у звіті) в секторі культури:)). І от щодо  майбутнього звіту- окремі хвилювання : фін.рез. у балансі на 1 квітня - це фін.рез у балансі на 1 січня + фін.рез. за звітний період по головній ( 5511) - він же- фін. рез у ф.2-дс. А як получиться правильний 5511 по головній, якщо ми при передачі ставимо прямо на 5512, а не на 5511? Казна вимагає, щоб було " по формулі" - ну , це з мого досвіду... Може, треба було запаси не на 5512, а на 8411( бо 8013 не підходить точно, це ж не на виконання бюджетних програм).  І по ОЗ (там де є залишкова вартість), то її треба проводити по 8411. 
А МНМА : 8014-1412 - решта 50 % зносу, 
               5111- 5512 - ця сама сума, адже вона стояла на 5111 ( тех проводка не робилась)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

давайте з початку!!!! Коли відбувалась передача????? ТОЧНУ ДАТУ назовіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

фін.рез. у балансі на 1 квітня - це фін.рез у балансі на 1 січня + фін.рез. за звітний період по головній ( 5511) - він же- фін. рез у ф.2-дс. 
Пишу ось це повідомлення вже сто тищ п'ятсот мільйонний раз


3. Фінансовий результат на звітну дату має дорівнювати фінансовому результату на початок року, відображеному у рядку 1420 "Фінансовий результат" графа 3 форми N 1-дс "Баланс" (+/-) сума дефіциту/профіциту, відображена у рядку 2390 "Профіцит/дефіцит за звітний період" форми N 2-дс "Звіт про фінансові результати". Але при надходженні необоротних активів на субрахунок 1113 "Малоцінні необоротні матеріальні активи" за КЕКВ 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар" бюджетні асигнування по цих активах не вилучаються з доходної частини, так як вони не є капітальними. На суму цих активів виникає розбіжність. 

Фінансовий результат, який відображається у рядку 1420 "Фінансовий результат" форми N 1-дс "Баланс" не дорівнює сумі рядків 1420 "Фінансовий результат" графи 3 "на початок звітного періоду" форми N 1-дс "Баланс" та 2390 "Профіцит/дефіцит за звітний період" форми N 2-дс "Звіт про фінансові результати", оскільки на звітну дату може бути змінено накопичений фінансовий результат минулих періодів (списання основних засобів, дебіторської та кредиторської заборгованості строк позовної давності яких минув тощо), а також фінансовий результат поточного звітного періоду (вилучення з витрат, які включаються до вартості основного засобу, відновлення касових видатків тощо). Зазначені коригування фінансового результату та накопиченого фінансового результату не відображаються у формі 2-дс, тому відповідності фінансового результату на звітну дату фінансовому результату на початок року, відображеному у рядку 1420 "Фінансовий результат" графа 3 форми N 1-дс "Баланс" (+/-) сума дефіциту/профіциту, відображена у рядку 2390 "Профіцит/дефіцит за звітний період" форми N 2-дс "Звіт про фінансові результати" не може бути. 

Пунктом 6.9 Типової кореспонденції передбачено коригування результату виконання кошторису на суму поточних витрат, здійснених у попередніх звітних періодах, що включаються до первісної вартості об'єкта основних засобів, нематеріальних активів відповідно до вимог Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі (далі - НП(С)БОДС) (Дт 5511 "Фінансові результати виконання кошторису звітного періоду", 5512 "Накопичені фінансові результати виконання кошторису" Кт 54 "Цільове фінансування")

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/metodologichni-rozyasnennya-problemnih-pitan-skladannya-ta-podannya/

Людмила 65
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2019, 21:14
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 65 »

Дякую, Євгенію. Це добре, що Ви дали ось це посилання( хоча я його і раніше бачила, забула просто). Я ж Вам писала, що це була НЕ моя ситуація, у мене ніяких таких катаклізмів не було, поки що все тихо-гладко: і в бух.обліку і в звітах, тому я раніше на це особливо не звертала уваги. І та формула ФР по балансу, що я написала раніше, в мене сходиться, бо якраз за ці 2 роки не було руху ОЗ і МНМА ( ну так сталось). Але ось у випадку  моєї колеги з передачею треба буде показати це посилання і казні, якщо що. Ну побачимо, квартальний звіт уже ось-ось.

Відповісти

Повернутись до “Різне”