"РБюджет"

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

male4a писав:Як отримати код доступу??
П'ять повідомлень назад я ж про це писав...

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

мені вистає оцих модулів,що безкоштовно

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

вибиває автопомилку пошуку файла даних

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

male4a писав:мені вистає оцих модулів,що безкоштовно
Це добре. В чому проблема?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

male4a писав:вибиває автопомилку пошуку файла даних
Ну і що пише програма?

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

відсутній код доступу до файлу даних

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

male4a писав:відсутній код доступу до файлу даних
А ще там щось написано?

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

В системі відсутній код доступу до файлу даних,зараз роботаз цим файлом не можлива. Для продовження роботи потрібно натиснути кнопку зміни файлу даних та ввести вручну код доступу і перезавантажити файл даних або вибрати інший файл з вірним кодом доступу.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

male4a писав:В системі відсутній код доступу до файлу даних,зараз роботаз цим файлом не можлива. Для продовження роботи потрібно натиснути кнопку зміни файлу даних та ввести вручну код доступу і перезавантажити файл даних або вибрати інший файл з вірним кодом доступу.
Повний текст повідомлення має бути таким:
Зображення
У  Вас не так написано? Якщо ні, то значить моя вина в тому, що програма невірно повідомляє користувачів про порядок отримання ключа
Якщо ж так то в чому проблема?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Також при відсутності ключа має працювати синя кнопка, яка показує необхідну інформацію про програму:

Зображення

... за допомогою якої також можна дізнатися яким чином можна отримати ключ.

Тобто я вважаю що недостатку інформації про те як можна отримати ключ не повинно бути.

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

такі повідомлення з"явлились

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

VOV писав:
male4a писав:В системі відсутній код доступу до файлу даних,зараз роботаз цим файлом не можлива. Для продовження роботи потрібно натиснути кнопку зміни файлу даних та ввести вручну код доступу і перезавантажити файл даних або вибрати інший файл з вірним кодом доступу.
Повний текст повідомлення має бути таким:
Зображення
У  Вас не так написано? Якщо ні, то значить моя вина в тому, що програма невірно повідомляє користувачів про порядок отримання ключа
Якщо ж так то в чому проблема?
так,написана.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

male4a писав:
VOV писав:
male4a писав:В системі відсутній код доступу до файлу даних,зараз роботаз цим файлом не можлива. Для продовження роботи потрібно натиснути кнопку зміни файлу даних та ввести вручну код доступу і перезавантажити файл даних або вибрати інший файл з вірним кодом доступу.
Повний текст повідомлення має бути таким:
Зображення
У  Вас не так написано? Якщо ні, то значить моя вина в тому, що програма невірно повідомляє користувачів про порядок отримання ключа
Якщо ж так то в чому проблема?
так,написана.
В такому випадку чекаю листа з необхідними даними для генерації ключа на одну з вказаних електронних адрес.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Нарешті настала черга оновити модуль планування який працює вже більше 10 років без якихось суттєвих змін. Так як на початку модуль розроблявся для внесення даних та зведення їх на рівні району (для використання у фінансовому відділі), він мав багато функцій та особливостей які не були затребувані більшістю простих установ. Так як на даний момент коло користувачів програми «РБюджет» значно розширилося було прийнято рішення змінити концепцію модуля, докорінно змінивши його зовнішній вигляд та спростивши роботу з ним. Було застосовано кілька «революційних» рішень які покликані піднести зручність користування модулем на новий рівень. Якщо ці рішення дійсно добавлять зручності і простоти в роботу, і будуть мати позитивні відгуки користувачів, подібні рішення будуть поступово застосовуватися і в інших модулях даної програми.

   Розглянемо що ж найбільше змінилося:

   1. Відтепер у модулі спростився вибір потрібного режиму роботи. Тепер не потрібно вибирати не зовсім зрозумілу функцію із списку а слід лише вибрати фонд з яким хочемо працювати і зразу ж попадаємо на останній внесений документ а також бачимо згруповані дані по датах коли вносилися документи, а зліва самі документи у вигляді інформативного списку. І вже наступним натисканням кнопки миші можемо створити нову довідку:

Зображення

   2. Відтепер програма здійснює контроль балансування введених показників (область балансування у верхній частині вікна) у реальному часі як при перегляді введених даних так і під час внесення нових даних, що дозволяє постійно бачити реальну картину внесених планових показників бюджету установи.

   3. Дані як при внесенні так і при перегляді автоматично підсумовуються як направо (всього на рік) так і внизу (разом по кодах) та вгорі (балансування по даті), що дозволяє в режимі реального часу перевіряти чи вірно Ви вносите дані.

   4. Відтепер є функція автобалансування, яка дозволяє автоматично балансувати довідки і навіть весь затверджений бюджет за рахунок залишків на початок року. Достатньо лише внести помісячно видатки (та доходи якщо потрібно) та закінчити балансування можна кнопкою автобалансування навіть не переходячи на вкладку фінансування. Програма сама поставить суми на відповідні місяці по кодах 208100, 208200, 205100, 205200 та 602100, 602200 та покаже результат своєї роботи:

Зображення
Зображення
  
   5. Удосконалені аналітичні функції з візуалізацією їх роботи в реальному часі дозволяють легко і зручно відібрати потрібні дані і налаштувати форму їх відображення:

Зображення
Зображення
 
   Також ще раз нагадую що модуль планування відноситься до безкоштовних модулів і ним може користуватися будь яка бюджетна установа, бухгалтер якої має бажання і мінімальні навики для скачування та встановлення даної програми.
Таким чином Ви отримуєте в якості Новорічного подарунку новий інструмент для планування бюджету наступного року! Користуйтесь і полегшуйте свою роботу.

   З повагою, розробник програми «РБюджет»!

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 107
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

Добрий день. А програмою можна користуватись в мережевому режимі і налаштувати доступ з кількох комп'ютерів?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Barabashka писав:Добрий день. А програмою можна користуватись в мережевому режимі і налаштувати доступ з кількох комп'ютерів?
Так, це можливо на будь якій кількості комп’ютерів. Додаткової оплати за це не береться, але швидкість залежить від налаштування Вашої мережі і буде меншою на інших комп’ютерах відносно головного.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

З метою ще більшого спрощення роботи з модулем планування починаючи з версії 16.1.4 яка випущена 28.12.2017 р. внесені наступні зміни:

   1. Було вирішено відмовитися від візуального балансування власних надходжень спеціального фонду. Тепер по власних надходженнях вносимо лише видатки проставляючи їх у відповідну колонку. Щоб внести видатки за рахунок фінансування було добавлено колонку «Фінансування».

Зображення

   2. Контроль доходів та фінансування відтепер програма бере повністю на себе для унеможливлення внесення незбалансованих даних. Подивитися суми доходів та фінансування можна через аналітичні функції де вони відображаються як і раніше.

   3. У зв’язку із нововведеннями були відповідно відкориговані механізми формування документів тому всі документи мають як і раніше формуватися коректно, але якщо помітите некоректну роботу програми пов’язану із власними коштами спеціального фонду прохання повідомити.

Грищенко Татьяна66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 09 серпня 2016, 10:29

Повідомлення Грищенко Татьяна66 »

Сколько стоят платніе модули?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Грищенко Татьяна66 писав:Сколько стоят платніе модули?
На даний момент 208 грн/міс.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Шлапак писав:Доброго вечора! А скажіть будь-ласка, чи можу я скачати програму безкоштовно
Звичайно ж можете. І не тільки скачати а і користуватися пів року повністю безкоштовно і навіть далі якщо користуватися тільки основними модулями.

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

Хочу подякувати розробнику даної програми: для мене це простийу використанні і дуже корисний помічник в роботі. В 2017 році я перейшла на цей продукт і залишилась задоволена, особливо радує модуль "активи", тут головне вірно поросносити залишки , а тоді працюєш без проблем. Та й модуль "бухгалтерський облік" мій улюблений" і "звітність" . і "договора" :))) Дякую!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

vb-crl писав:Доброго дня!  Хочу таку програмку) що для цього потрібно ?
Встановити, створити файл даних а далі так як буде написано в програмі.

Царенко Николай_1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 29 травня 2017, 11:36
Звідки: Ukraine, Krivoy rog
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Царенко Николай_1 »

работаем в 1С "Комплексний облік для бюджетних установ України", редакція 2.1. (2.1.15.1) .
Установили "РБюджет"  бесплатную версию, скажите какая разница между платной и бесплатной версиями?
Мы областная больница, есть ли у Вас модуль меню-раскладка?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Царенко Николай9 писав:работаем в 1С "Комплексний облік для бюджетних установ України", редакція 2.1. (2.1.15.1) .
Установили "РБюджет"  бесплатную версию, скажите какая разница между платной и бесплатной версиями?
Мы областная больница, есть ли у Вас модуль меню-раскладка?
Різниця в тому що по закінченні тестового (періода 6 місяців) безкоштовно можна користуватися 4 модулями (планування, фінансування, бухоблік, звітність) а в платній версії всіма.
Меню розкладки немає, є лише аналіз використання продуктів харчування до встановлених норм.

marisa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 липня 2012, 14:11
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення marisa »

, Доброго дня! Встановили програму, хотілось би спробувати працювати! Скиньте будь-ласка код доступу до файлу даних. Адреса gurtozh@gmail.com. Соціальний гуртожиток. Дякую!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

marisa писав:, Доброго дня! Встановили програму, хотілось би спробувати працювати! Скиньте будь-ласка код доступу до файлу даних. Адреса gurtozh@gmail.com. Соціальний гуртожиток. Дякую!
Прочитайте уважніше повідомлення програми. Там написано куди і як звертатизя за отриманням ключа.

СвітлАнна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 26 травня 2014, 15:30
Регіон: Хмельницкая область
Звідки: м. Хмельницький
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення СвітлАнна »

Підкажіть, будь ласка, як скачати програму? З чого почати, де її шукати/ Якщо можна, скиньте програму на rovink@ukr.net  Буду дуже вдячна.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

СвітлАнна писав:Підкажіть, будь ласка, як скачати програму? З чого почати, де її шукати/ Якщо можна, скиньте програму на rovink@ukr.net  Буду дуже вдячна.
Цікаве запитання. Навіть не знаю як відповісти...
У підписі до моїх повідомлень вказане посилання за яким можна скачати програму (про що явно написано) А от як більш докладно підказати на жаль не можу придумати.

БерездівТЦСО
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 червня 2016, 09:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення БерездівТЦСО »

Дорого дня! Скачала і установила вашу програму, але запустити її не вдається, з'являється повідомлення "вам відказано в доступі" і тут же антивірус повідомлює, що файл "РБюджет" містить вірус, і переміщує програму в карантин. Виходячи з цього підкажіть як я можу хоч ознайомитись з програмою.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

БерездівТЦСО писав:Дорого дня! Скачала і установила вашу програму, але запустити її не вдається, з'являється повідомлення "вам відказано в доступі" і тут же антивірус повідомлює, що файл "РБюджет" містить вірус, і переміщує програму в карантин. Виходячи з цього підкажіть як я можу хоч ознайомитись з програмою.
Спробуйте запустити прогрму з файла D:\Database\РБюджет.mde Я так думаю що антивірусу не подобається РБюджет.exe в якому зберігається РБюджет.mde. Вирішити проблему можна лише добавивши папку у виключення для антивіруса.
Може хтось знає та може підказати що саме не подобається антивірусам у файлі РБюджет.exe який являє собою SFX архів створений через WinRar для файла РБюджет.mde з його автозапуском. Сам файл РБюджет.mde антивіруси не чіпають а от процес розпаковування чомусь призна.ть вірусною активністю. Був би вдячний за підказку вирішити цю технічну проблему.

Відповісти

Повернутись до “Безкоштовні програми”