"РБюджет"

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

Доброго дня! Сформувала картку фактичних видатків в розрізі КФК. Мене цікавить чи можливо зробити зведену картку фактичних видатків. У мене наприклад 2111, 2120 , 2210 по п'яти КФК. Дякую.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Долинская Наталия писав:Доброго дня! Сформувала картку фактичних видатків в розрізі КФК. Мене цікавить чи можливо зробити зведену картку фактичних видатків. У мене наприклад 2111, 2120 , 2210 по п'яти КФК. Дякую.
Формування зведеної картка по всіх КФК не передбачено. Зараз потрібність картки фактичних навіть по окремим КФК під сумнівом, тим більше по всіх разом.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Долинская Наталия писав:Доброго дня! Сформувала картку фактичних видатків в розрізі КФК. Мене цікавить чи можливо зробити зведену картку фактичних видатків. У мене наприклад 2111, 2120 , 2210 по п'яти КФК. Дякую.
В інструкції написано , що вести потрібно по кожному КФК окремо

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

Доброго дня! Допоможіть розібратися, імпортувала договора та акти/накладні, завантажила на Є-Дату, з договорами проблем не виникло, а от акти/накладні завантажились, але без найменування торвару, кількості та ціни. Як імпортувати так, щоб не потрібно було вручну вносити товари в накладні?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Долинская Наталия писав:Доброго дня! Допоможіть розібратися, імпортувала договора та акти/накладні, завантажила на Є-Дату, з договорами проблем не виникло, а от акти/накладні завантажились, але без найменування торвару, кількості та ціни. Як імпортувати так, щоб не потрібно було вручну вносити товари в накладні?
Специфікація до актів при експорті з програми Рбюджет записується в окрему папку "СпецифікаціяАктів" (біля файла з власне актами). Після імпорту актів у Є-Дату потрібно зайти в кожен акт (редагувати) до якого потрібно завантажити специфікацію та окремо завантажити відповідну йому спеціфікацію з файла з папки "СпецифікаціяАктів" за допомогою кнопки "Завантажити" яка знаходиться навпроти спеціфікації.

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

При заповненні Договору на вкладці Облік договорів, я так зрозуміла, потрібно заповнити специфікацію до договора, і із специфікації дані потім підуть в Є-Дата? В мне просто специфікація до договорів не заповнена, я заповнила тільки рекізити договора і перейшла на вкладку Акти/Накладні і там за допомогою значка перенести з активів сформувала накладну. Якщо дійсно потрібно щоб була заповнена специфікація,то чи не можнаце зробити також якось автоматизовано, як і накладні, а то виходить потрібно 2 рази набирати одну і ту ж накладну: на вкладці Облік активів - надходження активів та на вкладці Облік договорів - Договора (специфікація). Можливо я щось роблю не так? Дякую! І вибачте, що так багато запитань, намагаюсь розібратись з програмою, шкода раніше не працювала в ній.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Долинская Наталия писав:При заповненні Договору на вкладці Облік договорів, я так зрозуміла, потрібно заповнити специфікацію до договора, і із специфікації дані потім підуть в Є-Дата? В мне просто специфікація до договорів не заповнена, я заповнила тільки рекізити договора і перейшла на вкладку Акти/Накладні і там за допомогою значка перенести з активів сформувала накладну. Якщо дійсно потрібно щоб була заповнена специфікація,то чи не можнаце зробити також якось автоматизовано, як і накладні, а то виходить потрібно 2 рази набирати одну і ту ж накладну: на вкладці Облік активів - надходження активів та на вкладці Облік договорів - Договора (специфікація). Можливо я щось роблю не так? Дякую! І вибачте, що так багато запитань, намагаюсь розібратись з програмою, шкода раніше не працювала в ній.
Суть в тому що специфікація до договору прописується в самому договорі (якщо вона там є) і тому її можна внести лише вручну з договору. В актах/накладних специфікація відповідає переліку конкретно оплачених товарів та послуг. Це зовсім різні специфікації тому їх потрібно набирати (за потреби) в кожному випадку свою. Я ж рекомендую (для зручності) набирати специфікацію лише в актах/накладних тому що саме там вони відповідають придбаним активам та послугам, в договорі ж може бути внесено орієнтовний перелік який в подальшому не буде оплачений.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Долинская Наталия писав:При заповненні Договору на вкладці Облік договорів, я так зрозуміла, потрібно заповнити специфікацію до договора, і із специфікації дані потім підуть в Є-Дата? В мне просто специфікація до договорів не заповнена, я заповнила тільки рекізити договора і перейшла на вкладку Акти/Накладні і там за допомогою значка перенести з активів сформувала накладну. Якщо дійсно потрібно щоб була заповнена специфікація,то чи не можнаце зробити також якось автоматизовано, як і накладні, а то виходить потрібно 2 рази набирати одну і ту ж накладну: на вкладці Облік активів - надходження активів та на вкладці Облік договорів - Договора (специфікація). Можливо я щось роблю не так? Дякую! І вибачте, що так багато запитань, намагаюсь розібратись з програмою, шкода раніше не працювала в ній.
В договорі специфікацію треба вносити лише якщо вона є в паперовому вигляді як додаток до договору. Це буває не дуже часто

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

Дякую! Розібралась.

Сільський бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 29 травня 2014, 08:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Сільський бухгалтер »

VOV писав:Починаючи з версії 16.1.8 у програмі РБюджет з'явилася можливість експортувати форми звітності у dbf файли для їх послідуючого імпорту в Є-Звітність. Поки що доступна можливість експортувати лише форми 1-дс, 2-дс, 3-дс. Інші форми будуть добавлені як тільки буде "розшифровано" формати файлів
Не підкажете де взяти шаблони файлів DBF для імпорту? Казначейство не надає інформації про структуру файлів DBF для імпорту?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Сільський бухгалтер писав:
VOV писав:Починаючи з версії 16.1.8 у програмі РБюджет з'явилася можливість експортувати форми звітності у dbf файли для їх послідуючого імпорту в Є-Звітність. Поки що доступна можливість експортувати лише форми 1-дс, 2-дс, 3-дс. Інші форми будуть добавлені як тільки буде "розшифровано" формати файлів
Не підкажете де взяти шаблони файлів DBF для імпорту? Казначейство не надає інформації про структуру файлів DBF для імпорту?
Я шаблон для імпорту робив на основі даних що є в інструкції до Є-Звітності. Вони працювали під час тестування звітності але останнім часом навіть ці шаблони перестали діяти. Тому поки що це питання хвилює і мене.

Сільський бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 29 травня 2014, 08:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Сільський бухгалтер »

VOV, в казначейство не звертались?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Сільський бухгалтер писав:VOV, в казначейство не звертались?
Ні, тому що відповідь буде як у Вас. Це знають лише розробники Є-Звітності але виходу на них у мене немає, доводиться задовольнятися лише вивченням їх інструкції.

Сільський бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 29 травня 2014, 08:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Сільський бухгалтер »


Подолинная Ольга
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 31 жовтня 2017, 14:59
Звідки: Ukraine, Voronkov
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Подолинная Ольга »

Доброго дня! А підскажіть,в мене таке питання в шапочках меморіальних ордерів наказ стоїть правильний, а перед табличкою є ще одиниця виміру , а в програмі цієї строчки не має????

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Сільський бухгалтер писав:http://unity-bars.com
А ви пробували звязатися з ними через офіційний канал щоб обговорити проблеми повязані з транспортними файлами описаними в ніх в інструкції? Я не думаю що на такому рівні можна вирішити технічні проблеми такого плану.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Подолинная Ольга писав:Доброго дня! А підскажіть,в мене таке питання в шапочках меморіальних ордерів наказ стоїть правильний, а перед табличкою є ще одиниця виміру , а в програмі цієї строчки не має????
Дійсно. Чомусь я не помітив цього рядка. Я так розумію що туди потрібно написати грн? Сьогодні ж добавлю цей рядок в ордери.

Сільський бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 29 травня 2014, 08:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Сільський бухгалтер »

Сільський бухгалтер писав: Казначейство не надає інформації про структуру файлів DBF для імпорту?
VOV, у мене не було відповіді з казначейства, це було запитання до Вас.

Я взагалі не побачив в їхній інструкції опису транспортних файлів. Зв’язуватися не пробував, але якщо не пробувати, то і не дізнаєшся.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Сільський бухгалтер писав:
Сільський бухгалтер писав: Казначейство не надає інформації про структуру файлів DBF для імпорту?
VOV, у мене не було відповіді з казначейства, це було запитання до Вас.

Я взагалі не побачив в їхній інструкції опису транспортних файлів. Зв’язуватися не пробував, але якщо не пробувати, то і не дізнаєшся.
Вони недавно добавили в інструкцію опис транспортних файлів. Скачайте її повторно там вони будуть наприкінці. Після того як вони добавили опис питати в них немає чого так як опис є. А от чому він не працює це можуть відповісти лише технічні спеціалісти які його реалізовували, з нми звязатися важче. При тому бачу що Є-Звітність націлена на ручне внесення фінансвовї звітності тому можливо з експортом і такі проблеми.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

VOV писав:
Сільський бухгалтер писав:
Сільський бухгалтер писав: Казначейство не надає інформації про структуру файлів DBF для імпорту?
VOV, у мене не було відповіді з казначейства, це було запитання до Вас.

Я взагалі не побачив в їхній інструкції опису транспортних файлів. Зв’язуватися не пробував, але якщо не пробувати, то і не дізнаєшся.
Вони недавно добавили в інструкцію опис транспортних файлів. Скачайте її повторно там вони будуть наприкінці. Після того як вони добавили опис питати в них немає чого так як опис є. А от чому він не працює це можуть відповісти лише технічні спеціалісти які його реалізовували, з нми звязатися важче. При тому бачу що Є-Звітність націлена на ручне внесення фінансвовї звітності тому можливо з експортом і такі проблеми.
А можете мені скинути опис?  :7:

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
VOV писав:
Сільський бухгалтер писав:
Сільський бухгалтер писав: Казначейство не надає інформації про структуру файлів DBF для імпорту?
VOV, у мене не було відповіді з казначейства, це було запитання до Вас.

Я взагалі не побачив в їхній інструкції опису транспортних файлів. Зв’язуватися не пробував, але якщо не пробувати, то і не дізнаєшся.
Вони недавно добавили в інструкцію опис транспортних файлів. Скачайте її повторно там вони будуть наприкінці. Після того як вони добавили опис питати в них немає чого так як опис є. А от чому він не працює це можуть відповісти лише технічні спеціалісти які його реалізовували, з нми звязатися важче. При тому бачу що Є-Звітність націлена на ручне внесення фінансвовї звітності тому можливо з експортом і такі проблеми.
А можете мені скинути опис?  :7:
Звичайна інструкція до Є-Звітності 103 ст.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Резник Татьяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 січня 2018, 22:55
Звідки: Ukraine, Kramatorsk
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Резник Татьяна »

Здравствуйте. Не могу заполнить "кАРТКУ РОЗРАХУНКУ" , т.е. в поле "Фінансування фонду заробітної плати" нет выпадающего списка. Что я не правильно сделала?
Какой спраочник мне нужно заполнить?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Резник Татьяна писав:Здравствуйте. Не могу заполнить "кАРТКУ РОЗРАХУНКУ" , т.е. в поле "Фінансування фонду заробітної плати"  нет выпадающего списка. Что я не правильно сделала?
Какой спраочник мне нужно заполнить?
Список фінансування фонду заробітної плати формується із реєстраційних рахунків загального та спеціального фонду які заповнюються в довіднику мережа установ.

bogcpmsd
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 28 вересня 2017, 12:32
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення bogcpmsd »

хочу користуватись вашою програмою все скачала установила при запуску дає помилку
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

bogcpmsd писав:хочу користуватись вашою програмою все скачала установила при запуску дає помилку
Скоріш за все програма не сумісна із встановленою версією офіса.
Спробуйте встановити Рантайм Аксес (http://rbudjet.com.ua/obnov/AccessRuntime2003.exe) або спробувати на іншому компьютері із більш старим офісом.

bogcpmsd
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 28 вересня 2017, 12:32
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення bogcpmsd »

шкода але не виходить

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

bogcpmsd писав:шкода але не виходить
Буває. Нажаль програма чутлива до встановленого офісу.

Сільський бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 29 травня 2014, 08:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Сільський бухгалтер »

VOV писав:Я шаблон для імпорту робив на основі даних що є в інструкції до Є-Звітності. Вони працювали під час тестування звітності але останнім часом навіть ці шаблони перестали діяти. Тому поки що це питання хвилює і мене.
форма 7м за квітень імпортується успішно

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Сільський бухгалтер писав:
VOV писав:Я шаблон для імпорту робив на основі даних що є в інструкції до Є-Звітності. Вони працювали під час тестування звітності але останнім часом навіть ці шаблони перестали діяти. Тому поки що це питання хвилює і мене.
форма 7м за квітень імпортується успішно
Так, бюджетна імпортується. Я писав про фінансову квартальну.

Аватар користувача
Oxy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 жовтня 2011, 23:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Oxy »

Здравствуйте, скажите пожалуйста как быстро можно получить ключ для работы в Рбюджете?

Відповісти

Повернутись до “Безкоштовні програми”