"РБюджет"

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Oxy писав:Здравствуйте, скажите пожалуйста как быстро можно получить ключ для работы в Рбюджете?
Від кількоїх хвилин до 1 дня.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Любов 2018 писав:Встановила програму РБюджет. Дайте будь ласка коди доступу для роботи з програмою.
Повідомте інформацію про себе листом на вказану програмою адресу і отримаєте ключ.

Юля2606
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 12 листопада 2017, 07:46
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юля2606 »

Добрий день. Хочу у вашій програмці вести харчування по дит. садку, але щось у мене виникли проблеми -  хочу ввести всі продукти, що отримували: заходжу у облік активів/надходження ак./ створити новий/ там де ДТ пишу 1511, Кт 6211 і вискакають поля МВО, Фінанс., Одержувач і тутт в мене не виходить ці поля  заповнити......можливо вони раніше заповняються бо  можна щось вибирати зі списку, але в мене пусто......підскажіть будь ласочка.....дякую

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Юля2606 писав:Добрий день. Хочу у вашій програмці вести харчування по дит. садку, але щось у мене виникли проблеми -  хочу ввести всі продукти, що отримували: заходжу у облік активів/надходження ак./ створити новий/ там де ДТ пишу 1511, Кт 6211 і вискакають поля МВО, Фінанс., Одержувач і тутт в мене не виходить ці поля  заповнити......можливо вони раніше заповняються бо  можна щось вибирати зі списку, але в мене пусто......підскажіть будь ласочка.....дякую
Коротко даю відповідь на Ваше запитання:
МВО заповнюється у довіднику Співробытники (обов'язково поставити птичку що особа є матеріально-відповідальною), Фінанс заповнюється у довіднику Мережа установ шляхом внесення реєстраційних рахунків загального та спеціального фондів, Одержувачі заповнюються у відповідний довідник (автоматично заповнюється при імпорті платіжних доручень у модуль фінансування).

Юля2606
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 12 листопада 2017, 07:46
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юля2606 »

Дякую за відповідь , проблему вирішила частково- коли я записую наші рахунки у казначействі 3541..... заг. ф та 3542..... спец ф. то пише, що рах. неправильні, хоча їх і зберігає, але коли я хочу ввести нульові залишки на початок чи поступлення продуктів, то ячейку - Фінансування не тягне і нічого не можу зберегти.... Можливо десь є докладна інструкція по введенні продуктів, виведенню залишків......... щиро дякую

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Юля2606 писав:Дякую за відповідь , проблему вирішила частково-  коли я записую наші рахунки у казначействі 3541..... заг. ф та 3542..... спец ф. то пише, що рах. неправильні, хоча їх і зберігає, але коли я хочу ввести нульові залишки на початок чи поступлення продуктів, то ячейку - Фінансування не тягне і нічого не можу зберегти.... Можливо десь  є   докладна інструкція по введенні продуктів, виведенню залишків......... щиро дякую
Якщо рахунки введені в довідник то мають відображатися у полі Фінанс. Щоб докладніше розібратися з проблемою можете скинути копію бази (робота з базою -> архівування бази даних) на електронну адресу, я можу тоді точно відповісти що Ви робите не так.
Можите подивитися інструкцію користувача програми яка знаходиться на головному вікні програми якщо нажати кнопку "Інформація".

ksuxa_22@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 14 червня 2018, 10:54
Регіон: Харьковская область

Повідомлення ksuxa_22@ukr.net »

VOV, Добрый день! Подскажите пожалуйста что мне делать дальше я программу скачала у меня открываеться просто Access , что я делаю не так и как мне быть дальше. Я читала что надо получить ключ доступа ! помогите пожалуйста разобраться !

ksuxa_22@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 14 червня 2018, 10:54
Регіон: Харьковская область

Повідомлення ksuxa_22@ukr.net »

VOV, Добрый день! Подскажите пожалуйста что мне делать дальше я программу скачала у меня открываеться просто Access , что я делаю не так и как мне быть дальше. Я читала что надо получить ключ доступа ! помогите пожалуйста разобраться !

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

ksuxa_22@ukr.net писав:VOV, Добрый день! Подскажите пожалуйста что мне делать дальше я программу скачала у меня открываеться просто Access , что я делаю не так и как мне быть дальше. Я читала что надо получить ключ доступа ! помогите пожалуйста разобраться !
Після встановлення програми по ярлику повинна завантажитися головна форма програми. Якщо незавантажується то Аксес повинен показати якусь помилку або ще щось.
Доступ надається вже після того як програма запуститься нормально та користувач створить файл даних.

управління фін
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 14 червня 2018, 14:00
Регіон: Сумская область

Повідомлення управління фін »

Доброго дня . Підкажіть будь ласка як можно отримати ключ для програми Рбюджет

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

управління фін писав:Доброго дня . Підкажіть будь ласка як можно отримати ключ для програми Рбюджет
Після встановлення програми, якщо усе пройшло успішно, потрібно створити файл даних, при завантаженні якого програма вкаже електронну адресу на яку потрібно звернутися щоб отримати ключ для роботи з цим файлом

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

Доброго дня. VOV, у мене така проблема: Створюю меморіальний ордер №6 в розрізі КФК - викидає помилку, що створити М.О.№ 6 у даному випадку неможливо. Кількість рахунків за дебетом перевищує 8, що є обмеженням програми. Аналогічно з ордером №8, тільки обмеження 2 рахунки. Що робити?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Долинская Наталия писав:Доброго дня. VOV, у мене така проблема: Створюю меморіальний ордер №6 в розрізі КФК - викидає помилку, що створити М.О.№ 6 у даному випадку неможливо. Кількість рахунків за дебетом перевищує 8, що є обмеженням програми. Аналогічно з ордером №8, тільки обмеження 2 рахунки. Що робити?
Можливо Ви дуже сильно розділяєте рахунки по аналітичних рівнях з їх відображенням в книзі "Журнал-головна"? В програмі дійсно стоять вказані обмеження це повязано з формуванням меморіальних ордерів у звичному вигляді (а не як інші програми форми авто.) Щоб зформувати ордер спробуйте відімкнути відображення книзі "Журнал-головна" відображення вибраної Вами аналітики, можливо дійсно не потрібно відображати всі дробові рахунки в цих ордерах якщо вони не влазять в ліміти ширини ордера.

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

Дякую за відповідь, підкажіть як правильно відімкнути в Журнал-головній. Я зайшла в Довідник - План рахунків, обрала рахунок, зайшла в Меморіальні ордери і відмітила "Один зведений ордер" але це не допомогло

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Долинская Наталия писав:Дякую за відповідь, підкажіть як правильно відімкнути в Журнал-головній. Я зайшла в Довідник - План рахунків, обрала рахунок, зайшла в Меморіальні ордери і відмітила "Один зведений ордер" але це не допомогло
Коли Ви вибрали рахунок в довіднику то перейдіть на аналітику і подивіться чи є проти якогось аналітичного рівня "гк", це значить що цей аналітичний рівень через дріб відображається в головній книзі і відповідно і ордерах. Потім потрібно стати на цей рівень та зняти помітку "Виділяти в головній книзі".
Якщо щось не виходить то скиньте копію файлв даних (робота з базою- архівування бази даних) на електронну адресу, яя зможу дати більш чіткі рекомендації щодо вирішення даного питання.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Долинская Наталия писав:Дякую за відповідь, підкажіть як правильно відімкнути в Журнал-головній. Я зайшла в Довідник - План рахунків, обрала рахунок, зайшла в Меморіальні ордери і відмітила "Один зведений ордер" але це не допомогло
Спробуйте в довіднику "План рахунків" по рахунку 2313 тимчасово зняти птичку "Виділяти в головній книзі" проти "Фінанс". Мені допомогло. Потім коли треба роздрукувати головну - повертаю назад.

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

VOV, nessa-iness, Дякую за відповідь, ви мені дуже допомогли. Все вийшло.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Хочу повідомити що нарешті знайдено достатньо дієвий спосіб боротьби з помилкою типу:

Зображення

яка буває виникає при першому встановленні на компьютер коли там встановлено офіс вище 2007.

Для того щоб запустити на такому компьютері програму можна встановити дві рантайм версії Access Microsoft Access Runtime 2007 та Microsoft Access Runtime 2003 які адаптують програмне середовище Acces компьютера і дозволяють працювати програмі без помилок. Встановлювати потрібно саме в такій послідовності 2007 а потім 2003. Програма починає працювати вже після встановлення 2007 але оптимальна робота гарантована лише під 2003 тому саме таким чином.
Нагадую, що після встановлення рантаймів на компьютер всі програми написані для MS Access будуть запускатися в 2003 версії, тому якщо Ви користуєтесь також іншими подібними програмами то майте це на увазі. Якщо ж Ви самі працюєте в Access інших версії то думаю знаєте як можна запустити програму в потрібному середовищі і наявність кількох рантаймів нижчих версій Вам не буде заважати.

Приємної Вам роботи!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

До уваги користувачів які здійснюють імпорт звітів на сайт EData із файлів.

29.06.2018 року на сайті EData розробниками було модифіковано розділ звіти. В результаті цього ускладнився імпорт звітів із файлів. По перше тепер для імпорту підходять лише dbf файли (раніше можна було імпортувати також із csv файлів), по друге при імпорті тепер потрібно вибирати файл і одночасно заповнювати параметри цього звіту і по трете імпорт здійснюється по кодах функціональної класифікації яка наявна в довіднику сайту і в цьому найбільша проблема. Справа в тому що по місцевому бюджету в довідник внесена 4 значна класифікація а це означає що звіти із 7 значною та 4 значною із першою цифрою 0 (яка не відображається через цифрове значення поля) не втягуються через помилку невідповідності КПК. 
Я надіюсь, що цю помилку на сайті виправлять найближчого часу. Зараз же щоб все таки втягнути звіти з 7 значними КПК місцевого бюджету бачу лише один варіант: у файлі виправити коди на 4 значні які є в довіднику сайту (цей довідник можна переглянути в інструкції користувача в розділі довідники) та втягти звіт а потім редагувати, змінивши в шапці КПК на вірний (тут уже помилки не видає).

Грищенко Татьяна66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 09 серпня 2016, 10:29

Повідомлення Грищенко Татьяна66 »

Видає таку помилку в обліку активів що робити??
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Хворостяновка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 11 лютого 2014, 12:12
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Хворостяновка »

Допоможіть: в програмі при наборі МО№2 та МО№6 виходе дубляж проводок Дт-6211 Кт 2313. Де правильно її відображати: в 2 чи в 6?

Грищенко Татьяна66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 09 серпня 2016, 10:29

Повідомлення Грищенко Татьяна66 »

Пише помилка відбору 3049 коли обираю квітень в обліку активів????Що робити??

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Грищенко Татьяна66 писав:Пише помилка відбору 3049 коли обираю квітень в обліку активів????Що робити??
Надішліть листом копію файла даних (робота з базою-> архівація бази даних) на електронну адресу з якої отримували ключ. Я спробую розібратися з причиною помилки.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Хворостяновка писав:Допоможіть: в програмі при наборі МО№2 та МО№6 виходе дубляж проводок Дт-6211 Кт 2313. Де правильно її відображати: в 2 чи в 6?
Такі проведення відображаються в двох ордерах, але в суму оборотів по ордеру попадають лише в один (той який має вищий пріоритоет у даному випадку МО№2) також з цього ордера ці проведення попадуть у книгу "Журнал-головна". Тому ніякого дубляжу проводок не має.

Людмила 2608
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 17 грудня 2016, 21:23
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 2608 »

Надішліть мені будь ласка ключ на електронну почту Noviybikov@ukr.net
Новобасанська сільська рада 04414721

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людмила 2608 писав:Надішліть мені будь ласка ключ на електронну почту Noviybikov@ukr.net
Новобасанська сільська рада   04414721
Надіслав

Людмила 2608
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 17 грудня 2016, 21:23
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 2608 »

ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

Доброго дня. VOV, підкажіть, а табель обліку робочого часу створювати в програмі є можливість?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Долинская Наталия писав:Доброго дня. VOV, підкажіть, а табель обліку робочого часу створювати в програмі є можливість?
Ні, поки що немає. Можливо в цьому році зроблю таку можливість. Деякі наробки вже є.

Аватар користувача
Людчик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 листопада 2017, 22:49
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людчик »

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як змінити в програмі матеріально-відповідальну особу (змінився завгосп), і друге питання, як поділити рахунок 8013 на субрахунки, щоб відобразити загальний і спеціальний фонд?

Відповісти

Повернутись до “Безкоштовні програми”