"РБюджет"

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людчик писав:Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як змінити в програмі матеріально-відповідальну особу (змінився завгосп), і друге питання, як поділити рахунок 8013 на субрахунки, щоб відобразити загальний і спеціальний фонд?
Доброго дня.
При зміні МВО вірно буде зробити передачу активів від попередньої МВО до нової.
Щоб відобразити по рах 8013 аналітику яка вкзує фонд слід у довіднику План рахунків вибрати цей рахунок, перейти на аналітику, вибрати аналітичний рівень "фінанс" та відмітити галочку "Виділяти в головній книзі". Але так як аналітичний рівень вказує крім фонду також рахунок то доцільності відображення не бачу а лише ускладнення відображення інформації.

Василь Лаврюк
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 18 липня 2018, 16:01
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Василь Лаврюк »

Доброго дня! Як вносити паливо мастильні матеріали по кожному авто окремо, і списання палива по ним що місяця. Можливо є десь інструкція, тицьніть будь-ласка, дякую.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Василь Лаврюк писав:Доброго дня! Як вносити паливо мастильні матеріали по кожному авто окремо, і списання палива по ним що місяця. Можливо є десь інструкція, тицьніть будь-ласка, дякую.
Паливо мастильні матеріали зазвичай вносять по МВО відповідно щоб вносити по кожному авто окремо можна створити для цього кілька МВО. Або ж можна добавити аналітичний рівень, наприклад "Авто" і ним розбивати, але так буде важче ніж по окремих МВО.

000715a
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 30 серпня 2018, 16:41
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення 000715a »

ak писав:Добрий день !Скачала програму  , допоможіть почати працювати в ній.
Здравствуйте!вы сейчас работаете в этой программе? нравиться ?тоже думаю скачать ,стоит или нет?

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

000715a писав:
ak писав:Добрий день !Скачала програму  , допоможіть почати працювати в ній.
Здравствуйте!вы сейчас работаете в этой программе? нравиться ?тоже думаю скачать ,стоит или нет?
 Я работаю и мне очень нравится, и моим бухгалтерам тоже.

000715a
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 30 серпня 2018, 16:41
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення 000715a »

Здравствуйте!я скачала программу!а где можно взять ключик?спасибо!

000715a
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 30 серпня 2018, 16:41
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення 000715a »

nessa-iness писав:
000715a писав:
ak писав:Добрий день !Скачала програму  , допоможіть почати працювати в ній.
Здравствуйте!вы сейчас работаете в этой программе? нравиться ?тоже думаю скачать ,стоит или нет?
 Я работаю и мне очень нравится, и моим бухгалтерам тоже.
Здравствуйте!подскажите ключик Вам сбрасывали на сайт?я написала мне пока не отвечают.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

000715a писав:
nessa-iness писав:
000715a писав:
ak писав:Добрий день !Скачала програму  , допоможіть почати працювати в ній.
Здравствуйте!вы сейчас работаете в этой программе? нравиться ?тоже думаю скачать ,стоит или нет?
 Я работаю и мне очень нравится, и моим бухгалтерам тоже.
Здравствуйте!подскажите ключик Вам сбрасывали на сайт?я написала мне пока не отвечают.
Ключ на почту сбрасывают, отвечает обычно очень быстро. Подождите, наверное задержался где-то человек.

000715a
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 30 серпня 2018, 16:41
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення 000715a »

nessa-iness писав:
000715a писав:
nessa-iness писав:
000715a писав:
ak писав:Добрий день !Скачала програму  , допоможіть почати працювати в ній.
Здравствуйте!вы сейчас работаете в этой программе? нравиться ?тоже думаю скачать ,стоит или нет?
 Я работаю и мне очень нравится, и моим бухгалтерам тоже.
Здравствуйте!подскажите ключик Вам сбрасывали на сайт?я написала мне пока не отвечают.
Ключ на почту сбрасывают, отвечает обычно очень быстро. Подождите, наверное задержался где-то человек.Спасибо
Спасибо!буду ждать!

TOM
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 січня 2018, 20:43
Регіон: Киевская область

Повідомлення TOM »

Добрий день! Декілька разів писала на почту. Допоможіть розібратися чому стали недоступними функції обліку активів і договорів. Встановила новий безкоштовний код доступу і з 1 вересня ці функції стали недоступними.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

TOM писав:Добрий день! Декілька разів писала на почту. Допоможіть розібратися чому стали недоступними функції обліку активів і договорів. Встановила новий безкоштовний код доступу і з 1 вересня ці функції стали недоступними.
Якщо пробний період завершився то активи та договори тільки в платній версії

dol_klub@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 травня 2017, 15:31
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення dol_klub@ukr.net »

Доброго дня, користуємось вашою програмою уже два роки зараз нам потрібно переставити її на інший компютер але вона не установлюється так як там немає диску D (є диски С, Е, F, G) як установити програму, при встановлені неможливо вибрати на який диск установити????????

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

dol_klub@ukr.net писав:Доброго дня, користуємось вашою програмою уже два роки зараз нам потрібно переставити її на інший компютер але вона не установлюється так як там немає диску D (є диски С, Е, F, G) як установити програму, при встановлені неможливо вибрати на який диск установити????????
При встановленні коли показує папку для установки потрібно змінити розташування та вибрати потрібний диск (без папки). Якщо ж програма вже була встановлена і не просить вибрати папку то потрібно її перед установкою деінсталювати (дані при цьому не видаляються, але на всякий випадок потрібно скопіювати файл даних) і при наступній установці вона повинна дати вибрати диск.

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

Доброго дня! VOV, При імпорті платіжних доручень призначення платежу пишеться якимись ієрогліфами. Що могло статися з програмою?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Долинская Наталия писав:Доброго дня! VOV, При імпорті платіжних доручень призначення платежу пишеться якимись ієрогліфами. Що могло статися з програмою?
Зайдіть в роботу з базою, налаштування програми та виберіть: робота з ДБФ файлами здійснюється за допомогою прямого доступу засобами програми.
Повинно допомогти.

Natashadnz12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Шепетовка

Повідомлення Natashadnz12 »

Доброго дня! Підскажіть, які модулі програми будуть платними після завершення пробного терміну.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Natashadnz12 писав:Доброго дня! Підскажіть, які модулі програми будуть платними після завершення пробного терміну.
Безкоштовними залишаються 4 модулі що знаходяться зліва

Natashadnz12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Шепетовка

Повідомлення Natashadnz12 »

А яка вартість платних модулів?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Natashadnz12 писав:А яка вартість платних модулів?
На даний момент 194 грн\міс

Natashadnz12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Шепетовка

Повідомлення Natashadnz12 »

Це за всі 3 чи за один, і чи можна оплачувати лише тей модуль який потрібний для роботи?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Natashadnz12 писав:Це за всі 3 чи за один, і чи можна оплачувати лише тей модуль який потрібний для роботи?
За всі. Окремо за кожний не передбачено.
У програми два режими:
1. Безкоштовно - 4 основних модулі. Для невеликих установ у яких мало операцій і немає коштів для користування платними програмними продуктами.
2. Платний - всі модулі. Для більших установ яким уже потрібний окремий облік активів, договорів, планування заробітної плати і відповідно кошторис дозволяє оплатити це.

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

Доброго дня! VOV, у мене знову питання: 
1. У вкладці Фінансування експотртувала Платіжне доручення (Дт 6211 Кт 2313)
2. У вкладці Бухгалтерський облік здійснила проведення (Дт1812 КТ 6211) (канц.товари)
3. У вкладці Облік активів провела непроведені надходження, рознесла канц.товари, але не відбувається синхронізація з накладною та договором. У чому може бути моя помилка? Дякую за терпіння і пояснення.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Долинская Наталия писав:Доброго дня! VOV, у мене знову питання: 
1. У вкладці Фінансування експотртувала Платіжне доручення (Дт 6211 Кт 2313)
2. У вкладці Бухгалтерський облік здійснила проведення (Дт1812 КТ 6211) (канц.товари)
3. У вкладці Облік активів провела непроведені надходження, рознесла канц.товари, але не відбувається синхронізація з накладною та договором. У чому може бути моя помилка? Дякую за терпіння і пояснення.
Якщо Ви не забулися перед рознесенням надходжень перенести у модуль обліку договорів то синхронізація повинна бути автоматичною.
На синхронізацію впливає вірний вибір номера і дати акта якщо Ви вносите їх вручну
Спробуйте у модулі обліку активів редагувати надходження та вибрати номер акта із списку (але переконайтеся що в обліку договорів пернесені акти за цей період).
Якщо причину помилку  знайти не вдасться тоді скиньте на почту файл даних я подивлюся.

bersenevan
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 03 серпня 2017, 15:20
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення bersenevan »

Здравствуйте! Скиньте пожалуйста ключ, ищу программу для роботы чтобы была легка в эксплуатации..bersenevan71@gmail.com

Аватар користувача
Людчик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 листопада 2017, 22:49
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людчик »

Добрий день. У мене запитання: чому не формуються меморіальні ордери введені вручну??

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людчик писав:Добрий день. У мене запитання: чому не формуються меморіальні ордери введені вручну??
Що Ви розумієте під "введені вручну"? Якщо в проведенні вибрано вручну ордер і це ордери 2 або 3 то крім того що його вибрали проведення ще повинно відноситися до загального або спеіального фонду відповідно. Ордери з іншими номерами відображаються без додаткових умов.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

bersenevan писав:Здравствуйте! Скиньте пожалуйста ключ, ищу программу для роботы чтобы была легка в эксплуатации..bersenevan71@gmail.com
Щоб отримати ключ, потрібно встановити програму, створити файл даних та написати на адресу вказану програмою.

Аватар користувача
Людчик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 листопада 2017, 22:49
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людчик »

Добрий вечір. Чому не формуються меморіальні ордери, введені вручну, тобто, коли я створила рядок 18 в головній книзі і вручну  ввела проведення, утворився ордер 18, але на печать цей 18 ордер не виводиться. Відповідно в програмі пише: "в даний момент форма виводу не може показати дані через їх відсутність".

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людчик писав:Добрий вечір. Чому не формуються меморіальні ордери, введені вручну, тобто, коли я створила рядок 18 в головній книзі і вручну  ввела проведення, утворився ордер 18, але на печать цей 18 ордер не виводиться. Відповідно в програмі пише: "в даний момент форма виводу не може показати дані через їх відсутність".
Ордер формується не на основі головної книги а на основі проведень (введених у функції Бухгалтерські проведення). Тому спочатку краще внести проведення, подивитися як формується ордер а вже потім перейти у головну книгу і перенести його туди за допомогою кнопки "Перенести". Якщо ж лише ввести вручну рядок у головній книзі (що також можливо) він лише відобразиться в ній, але друкованої форми ордера не оримаєте.

Natashadnz12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Шепетовка

Повідомлення Natashadnz12 »

Доброго дня, неможливо встановити оновлення 16.2.2
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Відповісти

Повернутись до “Безкоштовні програми”