"РБюджет"

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Я щойно проконсультувався в бухгалтерів які перераховують субвенції із своїх бюджетів то мені сказали що вони в себе проводять ці платежі Дт802 Кт321 без заходження в розрахунки з кредиторами. Пояснюють тим, що в даному випадку казначейство не є кредитором, тому і не повинно відображатися в шостому ордері. В 4 і 6 ордерах відображаються розрахунки по яким заключено договори на роботи чи послуги. Субвенцію ж до таких платежів не відносять.
Якщо у Вас є якась інша інформація по цьому, то дайте ссилку де почитати, бажано з посиланнями на якість офіційні видання або нормативні документи.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

VOV, і я так раніше робила, поки заповняла м/о вручну, а думаю в програмі робитиму як потрібно, прочитала тут же на форумі, а наскільки це правильно, не знаю  http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=166&t=6479

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

tinamar писав:VOV, і я так раніше робила, поки заповняла м/о вручну, а думаю в програмі робитиму як потрібно, прочитала тут же на форумі, а наскільки це правильно, не знаю  http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=166&t=6479
Зрозуміло. Я спробую уточнити в темі, де задавалося запитання, щоб розвіяти всі сумніви і вияснити як же все таки правильно. Тому що по факту хтось робить не правильно ;)

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Prana2002 писав:Доборого дня. Чи є можливість добавити модуль для розрахунків батьківської плати (дитячий садок), та облік продуктів харчування (прихід, витрата, залишок)?
З виходом версії 12.4.2 в програму добавлені функції для повноцінного обліку харчування, робота яких опробувана на конкретних даних в робочих умовах. Можливості програми по обліку харчування я показував тут:
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 560#p62559
Тому для усіх установ які займаються обліком харчування, складають оборотки по 232 рахунку, ведуть 11 і 12 ордери, відомості надходження та витрачання продуктів харчування, вищитують використання продуктів до затверджених норм є можливість спростити свою роботу.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

VOV, дякую, читала в темі про субвенції: не буду заводити м/о 6, а зразу віднесу суму на 802.
Дуже подобається Ваша програма, але потрібен час на її вивчення, якого завжди не вистачає: я розумію, що якщо все внести і заповнити, майже все формується автоматично - але краще почати з початку року, Попробувала імпортувати з АРМ Бюджет планування, чомусь не втяглося, хоча платіжки імпортуються; і також не вдалося втягти доходи установи. Запитання виникають в процесі роботи, наприклад бланки для заповнення другої сторони м/о 5 в програмі не має? Ще спробую доповнення по продуктах харчування, хоч зараз їх в мене не має, але пропали деякі файли в ексель по продуктах харчування декілька місяців, своєчасно не роздрукувала, думаю в програмі швидше наберу.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

tinamar писав:VOV,  дякую, читала в темі про субвенції: не буду заводити м/о 6, а зразу віднесу суму на 802.
Дуже подобається Ваша програма, але потрібен час на її вивчення, якого завжди не вистачає: я розумію, що якщо все внести і заповнити,  майже все формується автоматично - але краще почати з початку року, Попробувала імпортувати з АРМ Бюджет планування, чомусь не втяглося,  хоча платіжки імпортуються; і також не вдалося втягти доходи установи.  Запитання виникають в процесі роботи, наприклад бланки для заповнення другої сторони м/о 5 в програмі не має? Ще спробую доповнення по продуктах харчування, хоч зараз їх в мене не має, але пропали деякі файли в ексель по продуктах харчування декілька місяців,  своєчасно не роздрукувала, думаю в програмі швидше наберу.
У мене є багато установ які вже багато років працюють в цій програмі без використання інших програм і дуже задоволені бо я стараюся виправляти всі незручності які виникають при роботі. В них все працює автоматично, я часто з ними спілкуюся щоб зробити їх роботу ще простішою.
Другої сторони м/о 5 немає, бо надіюся вирішити цю проблему створенням зарплатного модуля, який ніяк не зроблю через складність самого завдання. А хочеться щоб все працювало просто і доступно кожному, як тільки вдасться створити таке рішення, то буде зразу ж добавлено в програму.
Всі запитання які виникають в процесі роботи задавайте. Обгрунтовану відповідь гарантую ;)

Лорик1631
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 04 березня 2015, 05:31
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення Лорик1631 »

VOV, Добрий день , я запустила програму версії 12.2.7 и не користувалась, а тепер хочу отримати електронні ключі. На указану адресу відправилв повідомлення, а мені відповіли "сообщение не было принято-недопустимый почтовый ящик. Местные rbudijet@mail.ru почтовый ящик недоступен:
пользователь не найден". Що робити далі?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Лорик1631 писав:VOV, Добрий день , я запустила програму версії 12.2.7 и не користувалась, а тепер хочу  отримати електронні ключі. На указану адресу відправилв повідомлення, а мені відповіли "сообщение не было принято-недопустимый почтовый ящик. Местные rbudijet@gmail.com почтовый ящик недоступен:
пользователь не найден".  Що робити далі?
Ящик rbudjet@gmail.com працює. Можливо ви помилилися у назві ящика, лишня буква "і".
Востаннє редагувалось 10 серпня 2021, 15:41 користувачем VOV, всього редагувалось 1 раз.

Лорик1631
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 04 березня 2015, 05:31
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення Лорик1631 »

Да дійсно була лишня буква"і". А як обновити програму?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Лорик1631 писав:Да дійсно була лишня буква"і". А як обновити програму?
В листі я надіслав посилання по якому можна оновити програму. При виході нової версії всім користувачам розсилаються листи з посиланням на нову версію. Таке ж посилання оновлюється у підписі моїх повідомлень на цьому форумі..

swetlana1977
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 18 березня 2015, 10:34
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення swetlana1977 »

Добрий день, в програмі може працювати кілька бухгалтерів одночасно? Тобто мережева версія є?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

swetlana1977 писав:Добрий день, в програмі може працювати кілька бухгалтерів одночасно? Тобто мережева версія є?
Так, можуть працювати кілька бухгалтерів. Окремо мережевої версії немає але встановивши програми на кілька комп'ютерів можна підключити їх до того на якому лежить створений файл даних. Але при такому використанні висока швидкість буде лише на комп'ютері де розміщено файл даних, на інших буде працювати повільніше.
Поки що максимальна кількість працюючих компьютерів у одного з користувачів була 8, але кількість не обмежена нічим крім зниження швидкості роботи.

swetlana1977
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 18 березня 2015, 10:34
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення swetlana1977 »

Програму скачали, але без ключа не можемо увійти.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

swetlana1977 писав:Програму скачали, але без ключа не можемо увійти.
Все вірно. Але там ж досить зрозуміло написано де і як взяти ключ?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

VOV, доброго Вам дня! Як відобразитиу програмі відновлення касових видатків за газ? Я імпортувала платіжки по відновленню касових видатків і вони попали у мене в платіжні інші. Потім я відредагувала їх на загальний фонд і вказала в аналітиці 010116 та 2274, щоб вони попали до відповідного р/рахунку. А як далі?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

tinamar писав:VOV, доброго Вам дня! Як відобразитиу програмі відновлення касових видатків за газ? Я імпортувала платіжки по відновленню касових видатків і вони попали у мене в платіжні інші. Потім я відредагувала їх на загальний фонд і вказала в аналітиці 010116 та 2274, щоб вони попали до відповідного р/рахунку. А як далі?
Відновлення касових у програмі робиться можливо і не найзручнішим способом але поки що так. Заходимо в довідник "Рахунки в казначействі" вибираємо реєстраційний рахунок по якому потрібно відновити касові. Зверху повинна бути вибрана вкладка "Відновлення касових". Вибираємо дату. Заносимо в таблицю КЕКВ і суму з плюсом. Потім ці суми самі попадають в картку касових та в звірку зобов'язань а також переносяться у звітність.

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

Добрий день! Підкажіть а під Microsoft 7 програма вже працює?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Люсія писав:Добрий день! Підкажіть а під Microsoft 7 програма вже працює?
Під Win7 працює на офісах 2003 або 2007(на цьому бувають проблеми але не у всіх)

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

VOV писав:
tinamar писав:VOV, доброго Вам дня! Як відобразитиу програмі відновлення касових видатків за газ? Я імпортувала платіжки по відновленню касових видатків і вони попали у мене в платіжні інші. Потім я відредагувала їх на загальний фонд і вказала в аналітиці 010116 та 2274, щоб вони попали до відповідного р/рахунку. А як далі?
Відновлення касових у програмі робиться можливо і не найзручнішим способом але поки що так. Заходимо в довідник "Рахунки в казначействі" вибираємо реєстраційний рахунок по якому потрібно відновити касові. Зверху повинна бути вибрана вкладка "Відновлення касових". Вибираємо дату. Заносимо в таблицю КЕКВ і суму з плюсом. Потім ці суми самі попадають в картку касових та в звірку зобов'язань а також переносяться у звітність.
VOV, але ж паралельно з діями описаними Вами, потрібно ще й у модулі Бух.облік бухгалтерські проведення зробити: не подвоються ці суми?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

tinamar писав:
VOV писав:
tinamar писав:VOV, доброго Вам дня! Як відобразитиу програмі відновлення касових видатків за газ? Я імпортувала платіжки по відновленню касових видатків і вони попали у мене в платіжні інші. Потім я відредагувала їх на загальний фонд і вказала в аналітиці 010116 та 2274, щоб вони попали до відповідного р/рахунку. А як далі?
Відновлення касових у програмі робиться можливо і не найзручнішим способом але поки що так. Заходимо в довідник "Рахунки в казначействі" вибираємо реєстраційний рахунок по якому потрібно відновити касові. Зверху повинна бути вибрана вкладка "Відновлення касових". Вибираємо дату. Заносимо в таблицю КЕКВ і суму з плюсом. Потім ці суми самі попадають в картку касових та в звірку зобов'язань а також переносяться у звітність.
VOV, але ж паралельно з діями описаними Вами, потрібно ще й у модулі Бух.облік бухгалтерські проведення зробити: не подвоються ці суми?
Так, відновлення касових туди не переноситься. Збирався доробити щоб і воно переносилось, але це на потім коли буду модернізувати довідник рахунків. Відновлення касових тоді перенесу у модуль фінансування щоб усі касові операції були в єдиному місці і разом всі переносилися куди треба.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

VOV, дякую,за відповідь. Вивчаю програму далі: працюю і не натішусь Вашою програмою - наскільки все автоматизовано , я тільки поки що імпортувала платіжки з іншої програми, а тут вже й всі довідники по них заповнилися, при роботі з будь-яким модулем, вся інформація по документах видно зразу, не потрібно спеціально відкривати інші вкладки і щось додатково шукати. Мінімум рухів і з"являється підказка з набору тексту, КФК, КЕКВ. Довнесла бухгалтерські проведення після сформованих автоматично, і всі меморіальні розраховані, а також головна книга! І це я ще не використовувала в роботі всі блоки програми. Це так мої перші враження від роботи в РБюджет.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

tinamar писав:VOV, дякую,за відповідь. Вивчаю програму далі: працюю і не натішусь Вашою програмою - наскільки все автоматизовано , я тільки поки що імпортувала платіжки з іншої програми, а тут вже й всі довідники по них заповнилися, при роботі з будь-яким модулем, вся інформація по документах видно зразу, не потрібно спеціально відкривати інші вкладки  і щось додатково шукати. Мінімум рухів і з"являється підказка з набору тексту, КФК, КЕКВ. Довнесла бухгалтерські проведення після сформованих автоматично, і всі меморіальні розраховані, а також головна книга! І це я ще не використовувала в роботі всі блоки програми.  Це так мої перші враження від роботи  в РБюджет.
Добре, що розібралися і все получилося!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

У новій версії програми 12.4.3 впроваджено Відомість витрачання матеріалів на потреби установи
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=98&t=7465
За допомогою цього документа тепер можна передавати активи групи рахунків "Запаси" з одночасним списанням без складання акта. При виборі цього документа програма отночасно робить проведення на передачу і списання (відображаючи це в супутніх документах з послідуючою передачею в модуль бухгалтерського обліку).
Також було змінено формат файлу експорту додаткових угод у форматі сійту Є-Дата у зв'язку із змінами на сайті.

titarenkolyuda
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 жовтня 2016, 14:11
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення titarenkolyuda »

VOV, доброго дня! Скачала Вашу програмку, але не можу почати працювати, причина: відсутній доступ до файлу даних, де мені взяти цей доступ, допоможіть, будь-ласка.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

titarenkolyuda писав:VOV, доброго дня! Скачала Вашу програмку, але не можу почати працювати, причина: відсутній доступ до файлу даних, де мені взяти цей доступ, допоможіть, будь-ласка.
Там же далі ще щось написано...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ольга Тетерская писав:VOV,  Доброго дня. Унас програма установлена, а як завантажувати звіти у Є-Дату? Може у когось є покрокова інструкція, будь ласка піскажіть де її знайти.
На є-даті ж є інструкція!

titarenkolyuda
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 жовтня 2016, 14:11
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення titarenkolyuda »

Відсутній доступ до файлу даних
В системі відсутній доступ до файлу даних, зараз робота з цим файлом неможлива.
Для продовження роботи потрібно натиснути кнопку зміни файлів даних та:
- ввести вручну код доступу і перезавантажити файл даних;
- або вибрати інший файл даних із вірним кодом доступу.


VOV писав:
titarenkolyuda писав:VOV, доброго дня! Скачала Вашу програмку, але не можу почати працювати, причина: відсутній доступ до файлу даних, де мені взяти цей доступ, допоможіть, будь-ласка.
Там же далі ще щось написано...

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

titarenkolyuda писав:Відсутній доступ до файлу даних
В системі відсутній доступ до файлу даних, зараз робота з цим файлом неможлива.
Для продовження роботи потрібно натиснути кнопку зміни файлів даних та:
- ввести вручну код доступу і перезавантажити файл даних;
- або вибрати інший файл даних із вірним кодом доступу.


VOV писав:
titarenkolyuda писав:VOV, доброго дня! Скачала Вашу програмку, але не можу почати працювати, причина: відсутній доступ до файлу даних, де мені взяти цей доступ, допоможіть, будь-ласка.
Там же далі ще щось написано...
І все? От якраз далі повинно писати що робити якщо немає ключа або його термін закінчився.
Повинно писати отаке:
Зображення

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Ольга Тетерская писав:VOV,  Доброго дня. Унас програма установлена, а як завантажувати звіти у Є-Дату? Може у когось є покрокова інструкція, будь ласка піскажіть де її знайти.
Якщо програма установлена то це ще не означає що звіти можна завантажувати. Їх перед цим ще треба внести в програму, а потім експортувати у файл csv або dbf і аж уже потім завантажувати на сайт, користуючись інструкцією сайту
Зображення

NataliyF
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 12 лютого 2015, 12:01
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення NataliyF »

Дмитрівська сільська рада 21063418 ми хочемо спробувати працювати у цій програмі чи можете надіслати ключ. dmitrivkar@ukr.net .Дякую

Відповісти

Повернутись до “Безкоштовні програми”