"РБюджет"

Альона Таранова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 16 травня 2016, 11:21
Регіон: Одесская область

Повідомлення Альона Таранова »

Дякую за попередні відповіді :52: . Файл даних створено. А який код доступу до файлу даних? Де його брати?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Альона Таранова писав:Дякую за попередні відповіді :52: . Файл даних створено. А який код доступу до файлу даних? Де його брати?
Там же програма все пише....

Альона Таранова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 16 травня 2016, 11:21
Регіон: Одесская область

Повідомлення Альона Таранова »

На жаль, у мене не виходить :41:

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

При запуску програми із створеним файлом даних та без ключа доступу програма повідомляє про відсутність доступу до файлу даних та як цей доступ отримати... Якщо цього не повідомляє то значить якісь інші проблеми.

Оксана72
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 22 січня 2013, 16:27
Регіон: Сумская Область
Звідки: Ромны

Повідомлення Оксана72 »

Хочу ввести аналітику до рахунка 1011 --1011.1 -земельні ділянкипід забудовою та 1011.2-земельні с.г.призначення. Захажу в довідники План рахунків - Аналітика - добавити рахунок - аналітичний рахунок Платіж - лише для 1011 - значення 1 .... і все ..........." Размер поля недостаточен,чтоби принять добавляемие данние..."

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Дійсно, там помилка в програмі. Зараз розберусь...

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Помилку виправив (була повязана з переходом на 4 значні рахунки), можете закачувати оновлення. 

До речі по конкретному створенню аналітичного рівня. Вважаю що в даному випадку доцільніше використати не рахунок "Платіж" (який колись був призначений для розподілку зарплатних рахунків) а створити новий більш інформативний, наприклад, "Призначення".

Зображення

Потім ввести необхідні значення:

Зображення

Виглядатиме це при створенні проведень так:

Зображення

Оксана72
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 22 січня 2013, 16:27
Регіон: Сумская Область
Звідки: Ромны

Повідомлення Оксана72 »

Дякую!!

НВК ЗНЗ 19
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 червня 2017, 15:34
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення НВК ЗНЗ 19 »

добрий день,в програмі, чомусь проводки по рахунку 6211 формує в 7 мемор.ордер,замість 6

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

НВК ЗНЗ 19 писав:добрий день,в програмі, чомусь  проводки по рахунку 6211 формує в 7 мемор.ордер,замість 6
Так, а визначив рахунок 6211 "Розрахунки з постачальниками та підрядниками" для формування М/О №7 а для формування М/О №6  рах. 6415 "Розрахунки з іншими кредиторами". 
Згоден, що можливо обидва рахунки є смисл обліковувати в М/О №6, але тоді виникає запитання які ж рахунки обліковуються в М/О №7?
Раніше в М/О №7 попадав рахунок 361 але тепер його аналоги рах. 2111,2113 попадають в М/О №4. За цією ж аналогією в М/О №6 попадає рах. 6415, а от для М/О №7 аналога немає, тому я визначив найближчий по логіці рахунок 6211.
Якщо десь є роз'яснення що має попадати в М/О 7 а що в М/О №6, то я можу перенаправити 6211 в М/О №6.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

В оновленій версії програми привязано рахунок 6211 до М/О №6. В результаті чого тепер М/О №7 автоматично не створюватиметься. Кому потрібно саме цей ордер то слід вибирати його вручну для конкретних проведень.

Також в модулі бухгалтерського обліку введно функцію автоматичного закриття рахунків якою можна скористатися в останні місяці кварталів. Дана функція буде закривати рахунки 7 та 8 класу на нуль, кореспондуючи з рахунком 5511. В звязку з цим в програмі зарезервовано М/О № 19 для відображення проведень по закриттю рахунків на результати виконання кошторису звітного періоду і всі створені проведення будуть автоматично добавлятися  вцей ордер. Слід зауважити що в тих хто користався раніше М/О №19 та вносив до нього проведення, вони будуть перенесені на ордер з наступним вільним номером.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

[font="Noto Sans", sans-serif]В оновленій версії програми привязано рахунок 6211 до М/О №6. В результаті чого тепер М/О №7 автоматично не створюватиметься. Кому потрібно саме цей ордер то слід вибирати його вручну для конкретних проведень.[/font]

[font="Noto Sans", sans-serif]Також в модулі бухгалтерського обліку введно функцію автоматичного закриття рахунків якою можна скористатися в останні місяці кварталів. Дана функція буде закривати рахунки 7 та 8 класу на нуль, кореспондуючи з рахунком 5511. В звязку з цим в програмі зарезервовано М/О № 19 для відображення проведень по закриттю рахунків на результати виконання кошторису звітного періоду і всі створені проведення будуть автоматично добавлятися  вцей ордер. Слід зауважити що в тих хто користався раніше М/О №19 та вносив до нього проведення, вони будуть перенесені на ордер з наступним вільним номером.[/font]

Аріна75

Повідомлення Аріна75 »

а чому зараз неактивна функція провести фінансування? і як його проводити?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Аріна75 писав:а чому зараз неактивна функція провести фінансування? і як його проводити?
Зараз пеервірю в чому проблема з даною функцією

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Проблему виправив

Бухгалтерша
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 16 жовтня 2016, 22:14
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Бухгалтерша »

Як можна отримати ключ?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Бухгалтерша писав:Як можна отримати ключ?
Було не раз пояснено, почитайте вище в цій же темі.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

В зв'язку з тим, що під час імпорту платіжних доручень у модулі фінансування на деяких комп'ютерах буває проблема з кодуванням, я вирішив розширити можливості імпорту dbf  файлів програмою. Тобто тепер програма крім звичайного способу імпорту файлів за допомогою вбудованого драйвера який (на різних комп'ютерах, за різними офісами і операційними системами) не завжди коректно працює, відтепер може імпотрувати dbf файли без допомоги драйвера шляхом прямого доступу до файлів. Цей метод можна вибрати в налаштуваннях програми (це налаштування застосовується до кожного окремого комп'ютера у випадку коли робота з файлом даних здійснюється в мережевому режимі). Поки що цє налаштування впливає лише на імпорт але йде робота по застосуванню його і для експорту файлів (під час якого також можливі різні проблеми).

Тобто зараз ті користувачі у кого були проблеми з кодуванням при імпорті платіжних доручено, можуть зайти в налаштування, вибрати метод "За допомогою прямого доступу засобами програми" і спробувати імпортувати платіжні доручення з вірним кодуванням (звичайно ж, перед тим оновивши програму до останньої версії).

viktoriaivancho
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 25 червня 2017, 14:20
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення viktoriaivancho »

підскажіть,хто працює в програмі Рбюджет.? Чи варто в ній працювати,як функції вона має? Чому,якщо скинути її на флешку,вона не бачить ні базу розпорядників,ні базу активів. Буду вдячна за відповідь!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

viktoriaivancho писав:підскажіть,хто працює в програмі Рбюджет.? Чи варто в ній працювати,як функції вона має? Чому,якщо скинути її на флешку,вона не бачить ні базу розпорядників,ні базу активів. Буду вдячна за відповідь!
Програма не призначена  для роботи з флешки. За допомогою флешки лише можна переносити файли даних з одного компьютера на інший або робити резервну копію.

osnachel
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 червня 2017, 15:47
Регіон: Сумская область

Повідомлення osnachel »

Добрий день.

А чи можно отримати актуальне посилання на програму, посилання випадає в помилку?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

osnachel писав:Добрий день.

А чи можно отримати актуальне посилання на програму, посилання випадає в помилку?
Виправив. Забув підправити після зміни версії.

Viktoriya WW
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 14 лютого 2012, 21:53
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Viktoriya WW »

Скиньте будь-ласка код доступу до програми на ел.адресу kucenko_ww@ukr.net

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Viktoriya WW писав:Скиньте будь-ласка код доступу до програми на ел.адресу kucenko_ww@ukr.net
Після встановлення програми та створення файлу даних програма вказує які дані і як саме потрібно надати для отримання ключа.

Irs
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 22 травня 2017, 08:42
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irs »

Встановила програму. Пишет : Відсутній доступ до файлу данних... Скиньте будь-ласка код доступу до програми на ел.адресу - irinapetrenko77@ukr.net

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Irs писав:Встановила програму. Пишет : Відсутній доступ до файлу данних...   Скиньте будь-ласка код доступу до програми на ел.адресу -  irinapetrenko77@ukr.net
Я ж не раз уже повторював. В програмі ж написано на яку адресу потрібно написати і які дані потрібно повідомити щоб отримати ключ.

natali7828
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 21 січня 2015, 11:53
Контактна інформація:

Повідомлення natali7828 »

Доброго дня ! Я вже колись реєструвалась и отримувала ключ доступу. Зараз я встановила програму на робочому компютері і хотіла б отримати ключ. Дякую.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

natali7828 писав:Доброго дня ! Я вже колись реєструвалась и отримувала ключ доступу. Зараз я встановила програму на робочому компютері і хотіла б отримати ключ. Дякую.
Напишіть на вказану в програмі електронну адресу.

natali7828
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 21 січня 2015, 11:53
Контактна інформація:

Повідомлення natali7828 »

Ви мені відправляли на natali7828@mail.ru. Зараз в мене natali7828@ukr.net

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

natali7828 писав:Ви мені відправляли на natali7828@mail.ru. Зараз в мене natali7828@ukr.net
Зрозуміло. Листа отримав, ключ вислав.

Відповісти

Повернутись до “Безкоштовні програми”