Як додати нових користувачів в програмі Мережа М

Ilatan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2018, 12:52
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ilatan »

Підкажіть, будь ласка, чи можна додати користувачів з наданням їм паролів. Я працюю з платіжками в Мережі М на основному комп'ютері, а на іншому другий бухгалтер працює в режимі перегляду. Паролів не установлено ні на програму, ні на компи. Мене більше цікавить, чи можна установити паролі на програму.

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Ilatan писав:Підкажіть, будь ласка, чи можна додати користувачів з наданням їм паролів. Я працюю з платіжками в Мережі М на основному комп'ютері, а на іншому другий бухгалтер працює в режимі перегляду. Паролів не установлено ні на програму, ні на компи. Мене більше цікавить, чи можна установити паролі на програму.
Установка пароля в Финдокументах и добавление пользователей в программу - не предусмотрены.

Ilatan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2018, 12:52
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ilatan »

Ну, як я розумію, нових користувачів можна додавати. Якщо стати на ярлик "Фіндокументи", ПКМ: Свойства➡️Безопасность➡️кн.Дополнительно➡️ (Чтоби задать особие разрешения или параметри)➡️Изменить разрешения➡️Добавить➡️Ввести имя.  Виберите имена.    В общих запросах: ⏹Пароли с неограниченним сроком действия, сірим кольором (неактивна). Галочку я не ставила і далі йти не наважуюсь. Це недоробка програми❓ Чи потрібно десь змінити настройки, щоб стала активною.   Було б класно, якби можна було працювати під своїми паролями, як в 1-С.

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Ilatan писав:Ну, як я розумію, нових користувачів можна додавати. Якщо стати на ярлик "Фіндокументи", ПКМ: Свойства➡️Безопасность➡️кн.Дополнительно➡️ (Чтоби задать особие разрешения или параметри)➡️Изменить разрешения➡️Добавить➡️Ввести имя.  Виберите имена.    В общих запросах: ⏹Пароли с неограниченним сроком действия, сірим кольором (неактивна). Галочку я не ставила і далі йти не наважуюсь. Це недоробка програми❓ Чи потрібно десь змінити настройки, щоб стала активною.   Було б класно, якби можна було працювати під своїми паролями, як в 1-С.
Управление доступом можно настраивать на уровне операционной системы, базы данных или приложения. В Вашем примере - этот как раз первый вариант, а именно настройка доступа к файлам и папкам тех локальны пользователей, которые зарегистрированы в операционной системе на компьютере ( или сетевых, зарегистрированных в домене, рабочей группе и.т.п.). Таким же образом можно настроить доступ к любому файлу: например, документу MS Word или пасьянсу "Косынка" :-) Но это не означает, что в "Косынку" как в программу можно добавить пользователя.
В 1С база пользователей существует в самой программе. Для этого у администратора конкретной базы есть доступ к конфигуратору (или другой внутренней системе настроек) в котором можно добавлять пользователей, устанавливать или блокировать им доступ, задавать группы, логины и т.п.
В Финдокументах такой внутренней системы администрирования нет, да она и не нужна, по моему мнению. Со своей задачей программа и так справляется на отлично :-)

Ilatan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2018, 12:52
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ilatan »

Дякую, прояснили ситуацію.
А можна ще питання. Якщо додати себе як нового користувача і поставити пароль на комп., можна буде і на цю програму також додати. А щоб з іншого компа було видно платіжки, там настрояно, що можна їх переглядати, потрібно заходити туди під цим же паролем⁉️Чи можливо під різними настрояти. Дуже дякую❗

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ilatan писав:Дякую, прояснили ситуацію.
А можна ще питання. Якщо додати себе як нового користувача і поставити пароль на комп., можна буде і на цю програму також додати. А щоб з іншого компа було видно платіжки, там настрояно, що можна їх переглядати, потрібно заходити туди під цим же паролем⁉️Чи можливо під різними настрояти. Дуже дякую❗
Програма не розрахована на роботу в мережевому режимі! Я дуже сумніваюсь що ваші от такі експерименти до чогось призведуть!

Ilatan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2018, 12:52
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ilatan »

А те що в нас настрояно так, що в іншому кабінеті бухгалтер переглядає мої платіжки, так може бути❓ Бо їй так удобно звірятись по роботі. І чи можна на її компі настрояти, щоб не тільки для перегляду, а можна було щось змінювати. Технічно це взагалі можливо⁉️

Ilatan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2018, 12:52
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ilatan »

І якщо програма не розрахована для роботи в мережевому режимі, то чи правильно зробили, що настрояли Мережу на іншому комп'ютері (нехай і для перегляду)⁉️

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Ilatan писав:І якщо програма не розрахована для роботи в мережевому режимі, то чи правильно зробили, що настрояли Мережу на іншому комп'ютері (нехай і для перегляду)⁉️
Що ви носитеся з тією програмою. Вона загальна для всіх бухгалтерів, це просто программа,якою створюються файли для внесення в казну. Коли платіжки і реєстри роздрукували і підписали - тільки вони є документами а не програма. А переглядати, як і створювати має право кожен бухгалтер, тим більш головний.

Ilatan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2018, 12:52
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ilatan »

Так а навіщо тоді взагалі ці паролі. Можна й так працювати і з іншими програмами. А платіжки я набираю одного дня, а роздруковую іншого. І не ношуся, а шукаю відповідь. Доречі я не перша хочу це зробити на цьому місці, і мабуть не остання.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Ilatan писав:Так а навіщо тоді взагалі ці паролі. Можна й так працювати і з іншими програмами. А платіжки я набираю одного дня, а роздруковую іншого. І не ношуся, а шукаю відповідь. Доречі я не перша хочу це зробити на цьому місці, і мабуть не остання.
От і я питаю, навіщо вам туди паролі? Нем можу навіть придумати. Я розумію на бухгалтерську програму поставити, щоб було ясно хто в ній що змінив а на "Мережу" - це як на калькулятор замок навісити.

Ilatan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2018, 12:52
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ilatan »

У нас немає необхідності заходити в програму комусь, крім мене і іншого бух. Ріті для перегляду (звірки зі своїми документами) з іншого компа.Тільки у мене закрались підозри, бо почались помилки, чого раніше не було. І я б хотіла просто себе убеспечити від цього. А чому б і не повісити замок. Я пробувала поставити пароль на свій комп. Але тоді вона не може відкрити у себе програму. А якщо додати нас як користувачів на моєму компі і поставити кожному свій пароль. Потім це ж на ярлик Мережі. Ріті зробити доступ тільки для перегляду. Зараз я не знаю який в неї доступ ( перегляд-з її слів). Чи зможе вона зайти в програму під своїм паролем, якщо я зайду на своєму компі під своїм❓Я не програміст, в її комп. не полізу, щоб пробувати методом тика. Для початку хотілось би дізнатись, чи таке взагалі можливо. Якщо хтось знає, допоможіть. Якщо-ні, дякую за відповіді і за увагу. Я трохи дізналась нового для себе, чого не знала.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Ilatan писав:У нас немає необхідності заходити в програму комусь, крім мене і іншого бух. Ріті для перегляду (звірки зі своїми документами) з іншого компа.Тільки у мене закрались підозри, бо почались помилки, чого раніше не було. І я б хотіла просто себе убеспечити від цього. А чому б і не повісити замок. Я пробувала поставити пароль на свій комп. Але тоді вона не може відкрити у себе програму. А якщо додати нас як користувачів на моєму компі і поставити кожному свій пароль. Потім це ж на ярлик Мережі. Ріті зробити доступ тільки для перегляду. Зараз я не знаю який в неї доступ ( перегляд-з її слів). Чи зможе вона зайти в програму під своїм паролем, якщо я зайду на своєму компі під своїм❓Я не програміст, в її комп. не полізу, щоб пробувати методом тика. Для початку хотілось би дізнатись, чи таке взагалі можливо. Якщо хтось знає, допоможіть. Якщо-ні, дякую за відповіді і за увагу. Я трохи дізналась нового для себе, чого не знала.
Просто вирішення цієї проблеми я бачу в іншому. Програма не передбачає можливості роботи через мережу і можливо тому виникають помилки. Які б паролі та доступи ви би не зробили - це все одно робота через мережу а вона не передбачена розробниками. Тому доцільно установити мережу на комп’ютер Ріті, а потім раз в день копіювати свою програму прямо папкою, замінюючи минулу. І тоді вона може переглядати її з свого компьютера і нічого не змінить на вашому. Я так роблю коли треба дома працювати - переношу на домашній і все.

Ilatan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2018, 12:52
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ilatan »

Дуже дякую❗Попробуємо.

Ilatan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2018, 12:52
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ilatan »

Дуже дякую Вам за відповідь, nessa-iness.  Працюємо так, як Ви підказали. Скидаю на флешку і ніяких проблем. Не розумію чому нам так одразу не зробили. Все ж так просто.☺

Відповісти

Повернутись до “Безкоштовні програми”