dbf файли із звітності, для завантаження на e-data

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ксю писав:В папку edbf копируете файл который прикреплён к этому сообщению dbf_edata.xls А де взяти цей файл
Я же выше дал ссылку, вот прямая ссылка на этот файл! Сообщения в этой теме старые! Из них файл качать ненужно он теперь на бухгалтер ком юа лежит в бланках!

Ксю
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 133
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Ксю »

Дякую знайшла!

lenok81
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 09 червня 2013, 19:33
Регіон: Винницкая область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення lenok81 »

Доброго дня ! скачала файл, створила папку, перейменувала фал звітності , включила макроси і вискакує вікно Run-time error "9" Subscript out of range що робити далі??? підкажіть будь-ласка

nattka77
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 11 вересня 2015, 10:48
Регіон: Полтавская область

Повідомлення nattka77 »

Добрый день! Евгений,на е-дате уже есть отчет 7д,7м. Эти отчеты Ваша программа не умеет еще преобразовать?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

nattka77 писав:Добрый день! Евгений,на е-дате уже есть отчет 7д,7м. Эти отчеты Ваша программа не умеет еще преобразовать?
Е-дата то сделала, но она нигде не написала параметры дбф файла для форм 7, в принципе квартальный отчёт умеет делать форму 7 в дбф файл, и месяц тоже умеет, но не факт что такой файл понравится е-дата! Как только я узнаю парметры дбф у е-даты я сделаю возможность выгрузки и в дбф!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lenok81 писав:Доброго дня ! скачала файл, створила папку, перейменувала  фал звітності , включила макроси і вискакує вікно Run-time error "9" Subscript out of range   що робити далі??? підкажіть будь-ласка
Предполагаю что у вас опенофис! В нём работать не будет! Ищите комп с майкрософт офисом!

Ксю
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 133
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Ксю »

Доброго дня! Зробила за вашою інструкцією до 3 пункту і мені вискочило"Не удается выполнить макрос "dbf-edata-zved v1.02.xls!Макро1" Возможно ,этот макрос отсутствует в текущей книге либо все макросы."Допоможыть що робити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ксю писав:Доброго дня! Зробила за вашою інструкцією до 3 пункту і мені вискочило"Не удается выполнить макрос "dbf-edata-zved v1.02.xls!Макро1" Возможно ,этот макрос отсутствует в текущей книге либо все макросы."Допоможыть що робити?
Ну скачайте файл ещё раз! а Антивирус случайно у вас не ругался?? Я подозреваю что єто он макросі удалил!

Lazarenko Katrin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 12 січня 2016, 16:48

Повідомлення Lazarenko Katrin »

EVGENIY писав:
Ксю писав:Доброго дня а який саме файлик треба скачати щоб з exl зробити dbf і як це зробити?
Файлик тут https://buhgalter.com.ua/blanks/rozumni-blanki-v-exsel/
Інструкцію для створення дбф файлів:
1. Робимо на диску Д папку edbf;
2. В папку edbf копіюємо файл свого квартального звіту (або року) і перейменовуємо в ZV_kv.xls, якщо у вас файл для 2007 офісу тобто з розширенням xlsm то відкриваєте його і виберіть ЗБЕРЕГТИ ЯК у форматі 2003 офісу ну і називаєте ZV_kv.xls, ще важливо щоб аркуші не були перейменовані в звіті дані будуть тягнуться з листа з назвою ф.2.1 якщо у вас перейменовані то перейменуйте в ф.2.1 , так само і з іншими формами;
3. У папку edbf копіюєте файл dbf_edata_zved_v1.02.xls;
4. Відкриваєте файл dbf_edata_zved_v1.02.xls він скаже що у файлі є зв'язки з іншими файлами оновити їх вибираєте ОНОВИТИ! І дозволити виконання макросів;
5. На аркуші dbf в файлі тиснемо кнопку створити ДБФ і в цій же папці edbf з'являється файл:
Форма 2 - Fxxxppk.dbf
Форма 4-1 - RKxxxppк.dbf,
Форма 4-2 - DKxxxppк.dbf,
Форма 4-3 - SKxxxppк.dbf,
де:
xxx – код відомчої класифікаціїї;
рр – дві останні цифри звітного року;
k - звітний квартал
Добрый день. Делала по вашим инструкциям ,папки создала, файлы по копировала, но по итогу создался файл под названием #ЗНАЧ! . Может я изначально неправильно экспортировала из медка отчет Ф№2 в excel. При открытии файла с отчетом в excel выдает не заполненный отчет, а страничку, на которой отображены отчеты за тот период. И при открытии файла dbf_edata_zved_v1.02.xls запрашивает только "обновить", а про Макросы ни слова. Хотя уже изначально стоит низкий уровень защиты.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lazarenko Katrin писав:
EVGENIY писав:
Ксю писав:Доброго дня а який саме файлик треба скачати щоб з exl зробити dbf і як це зробити?
Добрый день. Делала по вашим инструкциям ,папки создала, файлы по копировала, но по итогу создался файл под названием #ЗНАЧ! . Может я изначально неправильно экспортировала из медка отчет Ф№2 в excel. При открытии файла с отчетом в excel выдает не заполненный отчет, а страничку, на которой отображены отчеты за тот период. И при открытии файла dbf_edata_zved_v1.02.xls запрашивает только "обновить", а про Макросы ни слова. Хотя уже изначально стоит низкий уровень защиты.
УУУУ жесть! Вы из медка експортируйте сразу в дбф, зачем вам ещё и в ексель! Этот файл только для тех кто делает отчёт в екселе, в формах которые выложены в РОЗУМНИХ БЛАНКАХ!

Lazarenko Katrin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 12 січня 2016, 16:48

Повідомлення Lazarenko Katrin »

EVGENIY писав:
Lazarenko Katrin писав:
EVGENIY писав:
Ксю писав:Доброго дня а який саме файлик треба скачати щоб з exl зробити dbf і як це зробити?
Добрый день. Делала по вашим инструкциям ,папки создала, файлы по копировала, но по итогу создался файл под названием #ЗНАЧ! . Может я изначально неправильно экспортировала из медка отчет Ф№2 в excel. При открытии файла с отчетом в excel выдает не заполненный отчет, а страничку, на которой отображены отчеты за тот период. И при открытии файла dbf_edata_zved_v1.02.xls запрашивает только "обновить", а про Макросы ни слова. Хотя уже изначально стоит низкий уровень защиты.
УУУУ жесть! Вы из медка експортируйте сразу в дбф, зачем вам ещё и в ексель! Этот файл только для тех кто делает отчёт в екселе, в формах которые выложены в РОЗУМНИХ БЛАНКАХ!
А как тогда экспортировать из медка? если просто "Экспорт", то получается в формате XML

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lazarenko Katrin писав:
EVGENIY писав:
Lazarenko Katrin писав:
EVGENIY писав:
Ксю писав:Доброго дня а який саме файлик треба скачати щоб з exl зробити dbf і як це зробити?
Добрый день. Делала по вашим инструкциям ,папки создала, файлы по копировала, но по итогу создался файл под названием #ЗНАЧ! . Может я изначально неправильно экспортировала из медка отчет Ф№2 в excel. При открытии файла с отчетом в excel выдает не заполненный отчет, а страничку, на которой отображены отчеты за тот период. И при открытии файла dbf_edata_zved_v1.02.xls запрашивает только "обновить", а про Макросы ни слова. Хотя уже изначально стоит низкий уровень защиты.
УУУУ жесть! Вы из медка експортируйте сразу в дбф, зачем вам ещё и в ексель! Этот файл только для тех кто делает отчёт в екселе, в формах которые выложены в РОЗУМНИХ БЛАНКАХ!
А как тогда экспортировать из медка? если просто "Экспорт", то получается в формате XML
Тут где то писали, если мне не изменяет память то нужно сделать ЕКСПОРТ В ФОРМАТ ДКСУ

Lazarenko Katrin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 12 січня 2016, 16:48

Повідомлення Lazarenko Katrin »

Спасибо. Вроде бы пока получилось хотя бы экспортировать из медка.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Kracotka писав:
EVGENIY писав:
AJGN писав:Дякую Вам за  відповідь, але в мене не перейменовані  аркуші, і  в мене не зявлялось повідомлення "НЕ МОГУ ОБНОВИТЬ СВЯЗИ"  і файл ДБФ не можу відкрити перед загрузкою  на є- дату
Я зберігала у форматі 2003 офісу...
Ну шліть файл і ви, подивлюсь e.tokarev@id.factor.ua
:57:

У меня такая же ситуация. Выгружается пустой отчет.ПОМОГИТЕ!!!
Высылайте файл отчёта!

Gala Gala
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 25 листопада 2015, 17:45

Повідомлення Gala Gala »

Доборого ранку !!! Підскажіть будь ласка, на Е-дату звіти 2 и 4 завантажувати зведені, чі по КФК? У мене завантажилися з файлу всі КФК.

Ксю
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 133
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Ксю »

А умене взагалі сайт не відкривається.

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Ксю писав:А умене взагалі сайт не відкривається.
Аналогично. С самого утра. Остается только на выходных и по ночам работать с этим г****м. Да простят меня администраторы и модераторы форума.

Аватар користувача
jasmin_
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 березня 2013, 16:53
Регіон: Київська область
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення jasmin_ »

Уж и не знаю, как поприветствовать всех - то ли доброй ночи, то ли добрый день. Вобщем, все здраствуйте! Почему-то не получается втянуть из программки формы 4.1. и 4.2. Файл формируется нормально, но когда открываю на сайте отчет, то присутствуют только некоторые КЕКВ. Почему?...Уже раз десять переделывала, и все равно результат один....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

jasmin_ писав:Уж и не знаю, как поприветствовать всех - то ли доброй ночи, то ли добрый день. Вобщем, все здраствуйте! Почему-то не получается втянуть из программки формы 4.1. и 4.2. Файл формируется нормально, но когда открываю на сайте отчет, то присутствуют только некоторые КЕКВ. Почему?...Уже раз десять переделывала, и все равно результат один....
Цитата из фейсбука от разработчиков е-дата
"Колеги, форми звіту 4-2, 4-1, 7 не вводьте, вони не відповідають потрібним формам. Виправляємо помилки, які допущені у формах звіту. Дякуємо за розуміння і просимо вибачення."

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

diklik писав:скажіть а договра вводити всі абсолютно, чи тільки ті сума яких більша 1 млнн.грн. ?
Все! Читайте закон и форум! Отвечали уже не один раз.

dviemo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 лютого 2016, 11:05
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення dviemo »

Доброго дня, дякую за форму. Все більш менш працює, тільки в тих місцях де стоять формули в екселі в дбф нічого не переносить, пробував замінити формулу на число в дбф переносить нормально, якщо стоять формули тоді нічого не експортується. Це можна якось виправити, чи потрібно вручну проставляти?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

dviemo писав:Доброго дня, дякую за форму. Все більш менш працює, тільки в тих місцях де стоять формули в екселі в дбф нічого не переносить, пробував замінити формулу на число в дбф переносить нормально, якщо стоять формули тоді нічого не експортується. Це можна якось виправити, чи потрібно вручну проставляти?
Доброго дня! Хм, такого не повинно бути! Може ви переймаєтесь через те, що не має в дбф підсумкових КЕКВ?

dviemo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 лютого 2016, 11:05
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення dviemo »

EVGENIY писав:
dviemo писав:Доброго дня, дякую за форму. Все більш менш працює, тільки в тих місцях де стоять формули в екселі в дбф нічого не переносить, пробував замінити формулу на число в дбф переносить нормально, якщо стоять формули тоді нічого не експортується. Це можна якось виправити, чи потрібно вручну проставляти?
Доброго дня! Хм, такого не повинно бути! Може ви переймаєтесь через те, що не має в дбф підсумкових КЕКВ?
Так я про підсумкові КЕКВ(2000, 2100, 2200, 2400, 2600, 2700, 2800, 3000...4200) якщо стоїть формула не тягне, якщо замінити формулу на число затягує. Не можу зрозуміти підсумкові КЕКВ треба щоб були на сайті в звіті на є-дата чи потрібно що були пості клітинки???????

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

dviemo писав:
EVGENIY писав:
dviemo писав:Доброго дня, дякую за форму. Все більш менш працює, тільки в тих місцях де стоять формули в екселі в дбф нічого не переносить, пробував замінити формулу на число в дбф переносить нормально, якщо стоять формули тоді нічого не експортується. Це можна якось виправити, чи потрібно вручну проставляти?
Доброго дня! Хм, такого не повинно бути! Може ви переймаєтесь через те, що не має в дбф підсумкових КЕКВ?
Так я про підсумкові КЕКВ(2000, 2100, 2200, 2400, 2600, 2700, 2800, 3000...4200) якщо стоїть формула не тягне, якщо замінити формулу на число затягує. Не можу зрозуміти підсумкові КЕКВ треба щоб були на сайті в звіті на є-дата чи потрібно що були пості клітинки???????
Уже раз пятый пишу в этой теме, у них такое требование на е-дата, я сделал так как они хотят! Скачайте инструкцию с е-даты и там описаны форматы дбф файлов, в которых чётко написано ДАНІ ПО ПІДСУМКОВИМ КЕКВ НЕ ВНОСЯТЬСЯ! Я не знаю почему они так хотят, наверно потому что должны что то допилить, других версий у меня нет!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Повторюсь. 
   Інструкцію для створення дбф файлів:
1. Робимо на диску Д папку edbf;
2. В папку edbf копіюємо файл свого квартального звіту (або року) і перейменовуємо в ZV_kv.xls, якщо у вас файл для 2007 офісу тобто з розширенням xlsm то відкриваєте його і виберіть ЗБЕРЕГТИ ЯК у форматі 2003 офісу ну і називаєте ZV_kv.xls, ще важливо щоб аркуші не були перейменовані в звіті дані будуть тягнуться з листа з назвою ф.2.1 якщо у вас перейменовані то перейменуйте в ф.2.1 , так само і з іншими формами;
3. У папку edbf копіюєте файл dbf_edata_zved_v1.02.xls;
4. Відкриваєте файл dbf_edata_zved_v1.02.xls він скаже що у файлі є зв'язки з іншими файлами оновити їх вибираєте ОНОВИТИ! І дозволити виконання макросів;
5. На аркуші dbf в файлі тиснемо кнопку створити ДБФ і в цій же папці edbf з'являється файл:
Форма 2 - Fxxxppk.dbf
Форма 4-1 - RKxxxppк.dbf,
Форма 4-2 - DKxxxppк.dbf,
Форма 4-3 - SKxxxppк.dbf,
де:
xxx – код відомчої класифікаціїї;
рр – дві останні цифри звітного року;
k - звітний квартал
Файл сейчас лежит вот здесь https://buhgalter.com.ua/blanks/rozumni-blanki-v-exsel/

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

Шановні колеги, завантажувати на E DATA тільки зведені форми ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Tony253698 писав:Доброго дня ! Допоможіть будь-ласка я не можу перейминувати в звіті листки з назвою Ф2.1  мені "нельзя присвоить листу имя совпадающее с именем другого листа на которую ссылается Visual Basic " це звіт бланки яких дають у казначействі .....
А как они у вас сейчас названы? Если вы их не переименовывали то вам и ненужно переименовывать!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Наталекс писав:Шановні колеги, завантажувати на E DATA тільки зведені форми ?
https://buhgalter.com.ua/news/obig-informatsii-u-publichniy-sferi/zviti-na-ye-data-ne-zavantazhuyemo-do-12022016/
Если вносите руками тогда только зведену, если из дбф тогда все!

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Евгений, я загружаю dbf, а оно не соответствует отчету. КЕКВ другое и цыфры какие-то. Что делать?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Галюся писав:Евгений, я загружаю dbf, а оно не соответствует отчету. КЕКВ другое и цыфры какие-то. Что делать?
За 1 квартал 2016? Там будет работать только форма 2, структуру дбф для форм 4 так никто и не дал! А так как сменились столбцы то дбф из форм 4 формирует не правльно!

Закрито

Повернутись до “Архів тем”