Різні бланки, типові форми, написані в Excel

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
verbal писав:да как раз это мои казначеи и вели эту конференцию,ДКСУ г. Киев, я была на ней и ни слова про ДБФ-файлы, а в пятницу принесла сводный отчет (мы головні розпор.) и мне вручают письмо "Про надання структури транспортних файлів до річної звітності за 2017 рік" и требуют принести отчет на флешке
Вышлите мне письмо пожалуйста на e.tokarev@id.factor.ua !! А они не хотят дать ПЗ для формирования я так понял речь именно о годовом отчете??
Я так розумію що в цьому листі описані формати файлів за допомогою яких можна втягнути дані в Є-Звітність. Мені також хотілося б побачити цього листа.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

VOV писав:
EVGENIY писав:
verbal писав:да как раз это мои казначеи и вели эту конференцию,ДКСУ г. Киев, я была на ней и ни слова про ДБФ-файлы, а в пятницу принесла сводный отчет (мы головні розпор.) и мне вручают письмо "Про надання структури транспортних файлів до річної звітності за 2017 рік" и требуют принести отчет на флешке
Вышлите мне письмо пожалуйста на e.tokarev@id.factor.ua !! А они не хотят дать ПЗ для формирования я так понял речь именно о годовом отчете??
Я так розумію що в цьому листі описані формати файлів за допомогою яких можна втягнути дані в Є-Звітність. Мені також хотілося б побачити цього листа.
Ось він
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
VOV писав:
EVGENIY писав:
verbal писав:да как раз это мои казначеи и вели эту конференцию,ДКСУ г. Киев, я была на ней и ни слова про ДБФ-файлы, а в пятницу принесла сводный отчет (мы головні розпор.) и мне вручают письмо "Про надання структури транспортних файлів до річної звітності за 2017 рік" и требуют принести отчет на флешке
Вышлите мне письмо пожалуйста на e.tokarev@id.factor.ua !! А они не хотят дать ПЗ для формирования я так понял речь именно о годовом отчете??
Я так розумію що в цьому листі описані формати файлів за допомогою яких можна втягнути дані в Є-Звітність. Мені також хотілося б побачити цього листа.
Ось він
Дуже дякую!

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

Доброго вечора!хто має головну книгу з новими рахунками і може поділитись!буду дуже вдячна!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

male4a писав:Доброго вечора!хто має головну книгу з новими рахунками і може поділитись!буду дуже вдячна!
https://buhgalter.com.ua/blanks/registr ... go-obliku/
На першому листі змініть рахунки на нові

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

verbal писав:да как раз это мои казначеи и вели эту конференцию,ДКСУ г. Киев, я была на ней и ни слова про ДБФ-файлы, а в пятницу принесла сводный отчет (мы головні розпор.) и мне вручают письмо "Про надання структури транспортних файлів до річної звітності за 2017 рік" и требуют принести отчет на флешке
Додав файл річної звітності в екселі, і там є кнопка на сторінці ДБФ створити дбф файли фінансвової звітності, зробив по вашому листу!

Innani4iporyk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 17 серпня 2015, 15:52
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Innani4iporyk »

Доброго дня Євгеній, хочу у запатати чи будети ви викладати квартальну звітність 2018 в екселі, можна ще нам надіяться на вашу допомогу.Дякую.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Innani4iporyk писав:Доброго дня Євгеній, хочу у запатати чи будети ви викладати  квартальну   звітність 2018 в екселі, можна ще нам надіяться на вашу допомогу.Дякую.
Так, скоро викладу!

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Доброго дня! Скажіть, а ще в когось є помилкою, що у формах 2, 7 замість коми стоїть крапка? Нам ДКСУ вказало, що це помилка.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

JAFA писав:Доброго дня! Скажіть, а ще в когось є помилкою, що у формах 2, 7 замість коми стоїть крапка? Нам ДКСУ вказало, що це помилка.
Це налаштування ЕКСЕЛЯ! Ще в налаштуваннях самої віндовс десь є ці параметри і вони у вас злетіли!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Bon Bon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 16 травня 2017, 14:40
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Bon Bon »

EVGENIY писав:
Татьяна писав:Добрый день!
Евгений! Сделайте, пожалуйста Інвентарну картку групового обліку основних завобів в екселе. Благодарю.
https://buhgalter.com.ua/download/?file ... _oblik.xls
Доброго дня!
а чи можно в екселі Інвентарну карту обліку основних засобів?? затверджену наказом від 13.09.2016 № 818???
не групового обліку, а звичайну..
якщо є - скиньте, будь-ласочка...

Аватар користувача
НаталіяЛучик
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 20 серпня 2015, 11:21
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення НаталіяЛучик »

Доброго дня. Може у когось є файл План асигнувань спеціального фонду на 2019 рік з розписаними КЕКВ, вишліть будь ласка на natluchy@gmail.com . Цей файл кошторису, що на цьому сайті Казначейство не хоче приймати

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

НаталіяЛучик писав:Доброго дня. Може у когось є файл План асигнувань спеціального фонду на 2019 рік з розписаними КЕКВ, вишліть будь ласка на natluchy@gmail.com . Цей файл кошторису, що на цьому сайті Казначейство не хоче приймати
а чому просто не сказати що не влаштовує? І не підправити файл? Звідки я, як автор цього файлу можу знати що не влаштовує ваше казначейство?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

НаталіяЛучик писав:Доброго дня. Може у когось є файл План асигнувань спеціального фонду на 2019 рік з розписаними КЕКВ, вишліть будь ласка на natluchy@gmail.com . Цей файл кошторису, що на цьому сайті Казначейство не хоче приймати
а саме цікаве, звідки ви знаєте що вам вишлють файл який влаштує ваше казначейство  :50:

Аватар користувача
НаталіяЛучик
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 20 серпня 2015, 11:21
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення НаталіяЛучик »

" Саме ваше казначейство" - це точно. В області усі здають по вашому файлу, а у нас в районі хочуть щоб були розписані всі КЕКВ з нулями, хоч видатки у нас заплановані тільки по КЕКВ 3110 (5000)... Напевне справді прийдеться вносити вручну

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

НаталіяЛучик писав:" Саме ваше казначейство" - це точно. В області усі здають по вашому файлу, а у нас в районі хочуть щоб були розписані всі КЕКВ з нулями, хоч видатки у нас заплановані тільки по КЕКВ 3110 (5000)... Напевне справді прийдеться вносити вручну
Давайте з початку!!! В плані асигнуваннь в офійіному бланку, можу дать посилання, не має всіх КЕКВ! Що хочуть ваші казначеї? Може зведенення? І я знаю що згідно порядку скалдання планів асигнуваннь вони складаються за скороченою коасифікацію так в порядку написано! Щось ваші казнаеї не то кажуть!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
НаталіяЛучик писав:" Саме ваше казначейство" - це точно. В області усі здають по вашому файлу, а у нас в районі хочуть щоб були розписані всі КЕКВ з нулями, хоч видатки у нас заплановані тільки по КЕКВ 3110 (5000)... Напевне справді прийдеться вносити вручну
Давайте з початку!!! В плані асигнуваннь в офійіному бланку, можу дать посилання, не має всіх КЕКВ! Що хочуть ваші казначеї? Може зведенення? І я знаю що згідно порядку скалдання планів асигнуваннь вони складаються за скороченою коасифікацію так в порядку написано! Щось ваші казнаеї не то кажуть!
Наскільки я знаю плану асигнувань спеціального фонду в природі не існує. Є тільки план асингувань загального фонду. Аналогом для спеціального фонду є "План спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків)". І дійсно в його бланку не має всіх  КЕКВ і тому логічно там ставляться суми по КЕКВ по яких є дані. А от чи за повною чи за скороченою класифікацією їх туди ставити залежить від казначейства та фінвідділу (перші хочуть по скороченій а другі по повній). Я схиляюся до того що по повній (тому що всі документи де використовується скорочена класифікація в наказах мають вже заповнений бланк). Але по факту доводиться давати можливість формувати документ як із скороченою так і повною КЕКВ (це набагато дешевше чим доказати одним чи іншим свою правоту).

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Помісячний розпис спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) - це помісячний розпис витрат спеціального фонду (за кодами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, кодами скороченої економічної класифікації видатків бюджету, кодами класифікації кредитування бюджету та кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання) в розрізі доходів (за кодами класифікації доходів бюджету), фінансування (за кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання), повернення кредитів до спеціального фонду (за кодами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету і кодами класифікації кредитування бюджету). Розпис складається без помісячного розподілу власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/pro-zatverdzhennya-dokumentiv-shcho-zastosovuyutsya-v-protsesi-vikonannya-byudzhetu/

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
Помісячний розпис спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) - це помісячний розпис витрат спеціального фонду (за кодами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, кодами скороченої економічної класифікації видатків бюджету, кодами класифікації кредитування бюджету та кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання) в розрізі доходів (за кодами класифікації доходів бюджету), фінансування (за кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання), повернення кредитів до спеціального фонду (за кодами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету і кодами класифікації кредитування бюджету). Розпис складається без помісячного розподілу власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/pro-zatverdzhennya-dokumentiv-shcho-zastosovuyutsya-v-protsesi-vikonannya-byudzhetu/
Я так розумію, що це визначення самого поняття розпису спеціального фонду, але ж яким бланком подається цей розпис в цьому наказі не прописано (або я чогось можливо не добачаю, там скільки змін було...).

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

VOV писав:
EVGENIY писав:
Помісячний розпис спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) - це помісячний розпис витрат спеціального фонду (за кодами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, кодами скороченої економічної класифікації видатків бюджету, кодами класифікації кредитування бюджету та кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання) в розрізі доходів (за кодами класифікації доходів бюджету), фінансування (за кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання), повернення кредитів до спеціального фонду (за кодами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету і кодами класифікації кредитування бюджету). Розпис складається без помісячного розподілу власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/pro-zatverdzhennya-dokumentiv-shcho-zastosovuyutsya-v-protsesi-vikonannya-byudzhetu/
Я так розумію, що це визначення самого поняття розпису спеціального фонду, але ж яким бланком подається цей розпис в цьому наказі не прописано (або я чогось можливо не добачаю, там скільки змін було...).
Ну як же не має! Ось він, він завжди був!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
VOV писав:
EVGENIY писав:
Помісячний розпис спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) - це помісячний розпис витрат спеціального фонду (за кодами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, кодами скороченої економічної класифікації видатків бюджету, кодами класифікації кредитування бюджету та кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання) в розрізі доходів (за кодами класифікації доходів бюджету), фінансування (за кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання), повернення кредитів до спеціального фонду (за кодами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету і кодами класифікації кредитування бюджету). Розпис складається без помісячного розподілу власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/pro-zatverdzhennya-dokumentiv-shcho-zastosovuyutsya-v-protsesi-vikonannya-byudzhetu/
Я так розумію, що це визначення самого поняття розпису спеціального фонду, але ж яким бланком подається цей розпис в цьому наказі не прописано (або я чогось можливо не добачаю, там скільки змін було...).
Ну як же не має! Ось він, він завжди був!
Але ж бланк називається "План спеціального фонду", судячи із шапки де "затверджується у сумі" то це аналог плану асигнувань загального фонду. А вище був опис "Помісячного розпису спеціального фонду". Казначейство часто требує саме Помісячний розпис асигнувань спеціального фонду бюджету по анаголії з помісячним розписом загального (тому і по скороченій класифікації).
При тому в приведеному бланку написано "видатки (розписати за кодами економічної класифікації видатків бюджету)" - не має слова "скороченої" (як у тексті вище) а просто за кодами економічної класифікації. Від цього і суперечності у заповненні.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Розпис це БЮДЖЕТ! Розпису в установі не може бути!! Тому розпрядники у яких є фінансування по спеціальному фонду ІНШІ КОШТИ роблять КОШТОРИС і ПЛАН СПЕЦІАЛЬНОГО ФОНДУ на тому бланку який я вище привів! І робиться він по аналогії як і загальний фонд по скороченій класифікації видатків!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:Розпис це БЮДЖЕТ! Розпису в установі не може бути!! Тому розпрядники у яких є фінансування по спеціальному фонду ІНШІ КОШТИ роблять КОШТОРИС і ПЛАН СПЕЦІАЛЬНОГО ФОНДУ на тому бланку який я вище привів! І робиться він по аналогії як і загальний фонд по скороченій класифікації видатків!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Згоден, якщо йде мова про розпорядників то документ вірний.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Питання тільки в тому що фраза "видатки (розписати за кодами економічної класифікації видатків бюджету)" зустрічається в різних документах. Але от у документі "Довідка про зміни до кошторису" її розуміють як повну класифікацію а в докумнеті "План спеціального фонду" та довідка про зміни до нього треба розуміти як коротку (по аналогії з планом асигнувань). Тоді як сам "План асигнувань" та Довідка змін до нього у своєму бланку містить скорочену класифікацію. Чому ж її (скорочену класифікацію) тоді помістили у план асигнувань загального фонду і не помістили у план спеціального фонду. Можливо передбачаючи заповнення плану спецфонду по повній класифікації? Але у вищначенні розпису вказано про скорочену клкасифікацію. Чому так зроблені документи не зрозуміло.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

VOV писав:Питання тільки в тому що фраза "видатки (розписати за кодами економічної класифікації видатків бюджету)" зустрічається в різних документах. Але от у документі "Довідка про зміни до кошторису" її розуміють як повну класифікацію а в докумнеті "План спеціального фонду" та довідка про зміни до нього треба розуміти як коротку (по аналогії з планом асигнувань). Тоді як сам "План асигнувань" та Довідка змін до нього у своєму бланку містить скорочену класифікацію. Чому ж її (скорочену класифікацію) тоді помістили у план асигнувань загального фонду і не помістили у план спеціального фонду. Можливо передбачаючи заповнення плану спецфонду по повній класифікації? Але у вищначенні розпису вказано про скорочену клкасифікацію. Чому так зроблені документи не зрозуміло.
Ще багато чого не зрозумілого є, це ще не саме страшне :)

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
VOV писав:Питання тільки в тому що фраза "видатки (розписати за кодами економічної класифікації видатків бюджету)" зустрічається в різних документах. Але от у документі "Довідка про зміни до кошторису" її розуміють як повну класифікацію а в докумнеті "План спеціального фонду" та довідка про зміни до нього треба розуміти як коротку (по аналогії з планом асигнувань). Тоді як сам "План асигнувань" та Довідка змін до нього у своєму бланку містить скорочену класифікацію. Чому ж її (скорочену класифікацію) тоді помістили у план асигнувань загального фонду і не помістили у план спеціального фонду. Можливо передбачаючи заповнення плану спецфонду по повній класифікації? Але у вищначенні розпису вказано про скорочену клкасифікацію. Чому так зроблені документи не зрозуміло.
Ще багато чого не зрозумілого є, це ще не саме страшне :)
Згоден якби це було "самим страшним" то було б ще досить непогано ;)

LenSi
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 13 лютого 2020, 12:08
Регіон: Донецкая область

Повідомлення LenSi »

Доброго дня! Будь ласка, підскажіть мені, вже з 2016 року маю програмку Інвентаризація, але сьогодні зіткнулась з тим що не можу на останій сторинці не можу додати строку для введення ноової позиціїї. Зникають кількість порядкових номерів, кількість всьго на листі і інші ітогові показники

tolkant
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 грудня 2022, 22:35
Регіон: Київ

Повідомлення tolkant »

дякую за бланки. Може є у кого форма тобто форма "видаткова накладна"?

Natatt
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 27 березня 2023, 15:08
Регіон: Cherkasy

Повідомлення Natatt »

Всім доброго дня! Чи може хтось поділитись Інвентарною карткою обліку ОЗ-8 в екселі?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Natatt писав:
28 березня 2023, 09:04
Всім доброго дня! Чи може хтось поділитись Інвентарною карткою обліку ОЗ-8 в екселі?
Картка втратила чинність

Відповісти

Повернутись до “Наш помічник - Excel”