dbf файли із звітності, для завантаження на e-data

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Сделал отдельную тему! А то в разных начали обсуждать! Вобщем сейчас пробую сделать дополнение к файлам квартальной отчётности, чтоб из них делать дбф файлы для втягивания на портал е дата! В этой теме буду державть вас в курсе! Так же нужен кто нибудь кто попробует потестировать! У меня доступа к е-дата нету, поэтому я не знаю что там и как! Вобщем попытаемся сделать! Пишите сюда кто готов попробовать!
Motrenko Oxana писав:Вручную заполнять очень не удобно. Вроде вордовской формы, итоги не считает, если что то не так ввел, можно заново начинать
Если бы узнать какого формата дбф они там хотят, какие поля их характеристики, то мы бы что нибудь придумали!

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Код: Виділити все

N п/п  Ім’я	Формат	Призначення
1	KOBL	N10	Код території
2	KPK	N7	Код програмної класифікації
3	KEKV	N4	Код економічної класифікації
4	ZAT	N16.3	Затверджено на рік з урахуванням змін
5	PLAN	N16.3	Бюджетні асигнування з урахуванням змін
6	OZAL	N16.3	Отримано залишок
7	OSTN	N16.3	Залишок коштів на початок року
8	FINANS	N16.3	Надійшло коштів з початку року
9	RASX	N16.3	Касові видатки з початку року всього
10	RASXNG	N16.3	У т.ч. касові видатки згідно зі ст.84
11	OSTK	N16.3	Залишок коштів на звітну дату
12	SPIS	N16.3	Списано
1	OSTP	N16.3	Перераховано залишок, що склався на початок року

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

yaoleg писав:

Код: Виділити все

N п/п  Ім’я	Формат	Призначення
1	KOBL	N10	Код території
2	KPK	N7	Код програмної класифікації
3	KEKV	N4	Код економічної класифікації
4	ZAT	N16.3	Затверджено на рік з урахуванням змін
5	PLAN	N16.3	Бюджетні асигнування з урахуванням змін
6	OZAL	N16.3	Отримано залишок
7	OSTN	N16.3	Залишок коштів на початок року
8	FINANS	N16.3	Надійшло коштів з початку року
9	RASX	N16.3	Касові видатки з початку року всього
10	RASXNG	N16.3	У т.ч. касові видатки згідно зі ст.84
11	OSTK	N16.3	Залишок коштів на звітну дату
12	SPIS	N16.3	Списано
1	OSTP	N16.3	Перераховано залишок, що склався на початок року
Круто!! Это для форм 2 4.1 4.2 4.3?? К названию файла есть требования?

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

EVGENIY писав: Круто!! Это для форм 2 4.1 4.2 4.3?? К названию файла есть требования?
В коментарях на Фейсбуці вони посилались на Наказ МФУ 19.08.2013 № 768 "ПОРЯДОК
обміну електронними файлами на змінних носіях через пункт роботи зі змінними носіями в процесі казначейського обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів у Державній казначейській службі України" Там весь перелік масок файлів.
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1594-13

upd:
EVGENIY писав: Нет, эти дбф только для казначейства! Не думаю что на е-дата нужны дбф файлы, скорее всего там другой формат! ...
Саме такі їм і треба! З ФБ
Є-data Це файли, що надаються до ДКСУ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

jess, yaoleg, спасибо большое! Приступаю к разработке дополнения к квартальному отчёту чтоб можно было делать дбф файлы из форм 2 4,1 4,2 4,3! Есть ещё какая нибудь информация? В том наказе как бы с маской файла понятно, правда не ясно что под ХХХ понимать, наверно типа номер квартала и год!? Сразу возникает вопрос нужны ли в дбф файлах итоговые КЕКВ к примеру в формах 7 они не нужны т.е. в дбф файле все основные кекв без итоговых, а как тут? И ещё следующий вопрос, когда много КФК/КПК то под каждый нужен отдельный файл или можно в один файл всё втулить??

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Сделал отдельную тему! А то в разных начали обсуждать! Вобщем сейчас пробую сделать дополнение к файлам квартальной отчётности, чтоб из них делать дбф файлы для втягивания на портал е дата! В этой теме буду державть вас в курсе! Так же нужен кто нибудь кто попробует потестировать! У меня доступа к е-дата нету, поэтому я не знаю что там и как! Вобщем попытаемся сделать! Пишите сюда кто готов попробовать!

Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 08 червня 2015, 08:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

EVGENIY писав:Сделал отдельную тему! А то в разных начали обсуждать! Вобщем сейчас пробую сделать дополнение к файлам квартальной отчётности, чтоб из них делать дбф файлы для втягивания на портал е дата! В этой теме буду державть вас в курсе! Так же нужен кто нибудь кто попробует потестировать! У меня доступа к е-дата нету, поэтому я не знаю что там и как! Вобщем попытаемся сделать! Пишите сюда кто готов попробовать!
Motrenko Oxana писав:Вручную заполнять очень не удобно. Вроде вордовской формы, итоги не считает, если что то не так ввел, можно заново начинать
Если бы узнать какого формата дбф они там хотят, какие поля их характеристики, то мы бы что нибудь придумали!
я могу попробовать

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Motrenko Oxana писав:
EVGENIY писав:Сделал отдельную тему! А то в разных начали обсуждать! Вобщем сейчас пробую сделать дополнение к файлам квартальной отчётности, чтоб из них делать дбф файлы для втягивания на портал е дата! В этой теме буду державть вас в курсе! Так же нужен кто нибудь кто попробует потестировать! У меня доступа к е-дата нету, поэтому я не знаю что там и как! Вобщем попытаемся сделать! Пишите сюда кто готов попробовать!
Motrenko Oxana писав:Вручную заполнять очень не удобно. Вроде вордовской формы, итоги не считает, если что то не так ввел, можно заново начинать
Если бы узнать какого формата дбф они там хотят, какие поля их характеристики, то мы бы что нибудь придумали!
я могу попробовать
Спасибо! в эту тему я потом добавлю, файл и инструкцию!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Возникли ещё вопросы в процессе :(
1. Есть итоговая строка в отчётности которой не присвоен КЕКВ, что должно быть в поле КЕКВ в этом случае? (Я всё таки решил что итоговые КЕКВ нужны так как асигнования в них показываются)
2. И если я правильно понял по характеристикам полей дбф файла, отчёт ещё и в тысячах гривен должен быть в дбф файле??

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ну вот значит сделал я файлик который могёт делать дбф из файла отчёта за квартал (Пока что только из одной формы 2 т.е. из листа в отчёте Ф.2.1). Сейчас нужно разобраться устроит ли такой файл портал е-дата.
Ну значит вот:
1. Делаем на диске Д папку edbf
2.  в папку edbf копируем файл своего квартального отчёта и переименовываем в ZV_kv.xls, если у вас файл для 2007 офиса т.е. с разрешением xlsm то открываете его и выбираете СОХРАНИТЬ КАК в формате 2003 офиса ну и называете ZV_kv.xls, ещё важно чтоб листы не были переименованы в отчёте данные будут тянутся из листа с названием ф.2.1 если у вас переименованы то переименуйте в ф.2.1
3. В папку edbf копируете файл который прикреплён к этому сообщению dbf_edata.xls
4. Открываете файл dbf_edata.xls он скажет что в файле есть связи с другими файлами обновить их выбираете ОБНОВИТЬ! И разрешить выполнение макросов!
5. На листе dbf жмём кнопку создать дбф и в єтой же папке edbf появляется файл Fxxxppk.DBF

Всё :)
Не забываем это тестовая вещь, кто не хочет разбираться не качайте и не используйте!
Жду добровольцев :) Пишите сюда

Аватар користувача
212
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 15 березня 2011, 13:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення 212 »

Добрий день! Пробую завантажити, на листі dbf не появляется файл Fxxxppk.DBF

Аватар користувача
Герасимец Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 жовтня 2015, 15:34
Звідки: Украина, Новогродовка

Повідомлення Герасимец Ирина »

Подскажите,мне пишет когда открываю файл этот скачанный, когда нажимаю создать дбф, не удается выполнить макрос "dbf_edata.xls!Макрос1" Возможно этот макрос отсутствует либо все макросы отключены. Что это значит?

natotka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 27 грудня 2011, 08:48
Регіон: Киевская Область
Звідки: Белая Церковь

Повідомлення natotka »

а в мене файл пустий

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

Перекачала, зформувала, листочки в файлі звіту по черзі переіменовувала та формувала ДБФ, Формує бездоганно.складала по папочкам (для проби зробила три КФК) спробувала втягнути один на Порталі. Знову пише, що файл імпортовано успішно, але цифр в звіті немає, одні нулі. І всеж-таки невже звіт в тис. грн., якщо в формі стоїть грн., коп. Та наступний КФК не втягується, пише звіт за такий період існує.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

21 писав:Добрий день! Пробую завантажити, на листі dbf не появляется файл Fxxxppk.DBF
Файл будет в папке edbf (вы его на листе не увидите)
Герасимец Ирина писав:Подскажите,мне пишет когда открываю файл этот скачанный, когда нажимаю создать дбф, не удается выполнить макрос "dbf_edata.xls!Макрос1" Возможно этот макрос отсутствует либо все макросы отключены. Что это значит?
Значит вы не разрешили выполнение макросов, нужно разрешить
в 2003 офисе заходим СЕРВИС-ПАРАМЕТРЫ-БЕЗОПАСНОТЬ-БЕЗОПАСНОСТЬ МАКРОСОВ и установите уровень безопасности либо низкий либо средний
в 2007 офисе ФАЙЛ (слева в углу) -ПАРАМЕТРЫ - ЦЕНТР УПРАВЛЕНИЯ БЕЗОПАСНОТЬЮ - ПАРАМЕТРЫ ЦЕНТРА - БЕЗОПАСНОСТЬ МАКРОСОВ и разрешить выполнение макросов
natotka писав:а в мене файл пустий
А свой отчёт вы кидали в папку?? Тут ещё главное всё делать в таком же порядке как я написал!
Я у себя пробую у меня получается! Ещё все обратите внимание что должно же быть заполнено поле КОАТУУ, упс нашёл ошибку, не ссылается файл на это поле. сейчас поправлю!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

поправил файл, перезакачайте!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lili9390 писав:Перекачала, зформувала, листочки в файлі звіту по черзі переіменовувала та формувала ДБФ, Формує бездоганно.складала по папочкам (для проби зробила три КФК) спробувала втягнути один на Порталі. Знову пише, що файл імпортовано успішно, але цифр в звіті немає, одні нулі. І всеж-таки невже звіт в тис. грн., якщо в формі стоїть грн., коп. Та наступний КФК не втягується, пише звіт за такий період існує.
Мне кажется на портале ещё не всё настроено! Но это уже результат! Спасибо! Вы кстати не правильный файлик делали, перекачайте ещё раз! Теперь должно быть всё верно! И зачем нужно было делать по очереди?? Я потом сделаю всё будет делаться из всех форм, главное узнать нюансы
- Итоговые КЕКВ и вообще итоговая строка, нужна она или нет
- ххх и рр что означают в названии файла
- когда много КФК/КПК то под каждый нужен отдельный файл или можно в один файл всё втулить??

Когда получу ответы на эти вопросы тогда доделаю окончательно!

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

По очереди, потому что вы же сами указали, чтобы листы были переименованы в 2.1. А все листики не могут называться 2.1! В тоже время два отчета не подвешиваются!!!! То есть ДБФ должен быть один и включать кучу КФК? И в ДБФ файле поле KOBL - 0, а что должно быть?

Аватар користувача
Герасимец Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 жовтня 2015, 15:34
Звідки: Украина, Новогродовка

Повідомлення Герасимец Ирина »

Программа для открытия дбф файлов нужна? У меня она установлена, и вылазит ошибка и не открывается
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 29 жовтня 2015, 16:27 користувачем Герасимец Ирина, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lili9390 писав:По очереди, потому что вы же сами указали, чтобы листы были переименованы в 2.1. А все листики не могут называться 2.1! В тоже время два отчета не подвешиваются!!!! То есть ДБФ должен быть один и включать кучу КФК? И в ДБФ файле поле KOBL - 0, а что должно быть?
в КОБЛ это код територии и так как он из 10 знаков я предполагаю что это код КОАТУУ из отчёта! Перезакачайте файлик я это поправил! Ну мы же пока тестируем, а вы прям хотите сразу все отчёты закачать, как решим что должно быть в одном файлике, тогда сделаю и будет всё в одном файлике, не забывайте у вас ещё есть вроде 65 дней никто в шею не гонит :)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Герасимец Ирина писав:Программа для открытия дбф файлов нужна? У меня она установлена, и вылазит ошибка и не открывается
Ненужна! ну разве что, чтоб открыть сформированный дбф файл и посмотреть что в нём! Для формирования она ненужна!

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

нам сказали, что если много кфк, то вносим сводую ф2

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Герасимец Ирина писав:Программа для открытия дбф файлов нужна? У меня она установлена, и вылазит ошибка и не открывается
Вы ексель пытаетесь открыть что ли через свой дбф редактор??? :1:
Файл который я выложил открывать нужно екселем! Этот ексель сделает ДБФ файл вот его уже открывайте своим редактором и смотрите!

Lesya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 жовтня 2015, 15:55
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Lesya »

Уточните насчет 65 дней??? Я так поняла, что информацию по договорам и по отчетам мы должны опубликовать на е-дата до 4 ноября!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lesya писав:Уточните насчет 65 дней??? Я так поняла, что информацию по договорам и по отчетам мы должны опубликовать на е-дата до 4 ноября!!
Розпорядникам інформації, визначеним Законом України “Про доступ до публічної інформації”, забезпечити протягом шести місяців оприлюднення та подальше оновлення на своїх офіційних веб-сайтах наборів даних згідно з Положенням, затвердженим цією постановою.
https://buhgalter.com.ua/news/obig-info ... dlyagayut/

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

Я шото пропустила? Не 35 дней с отчетного периода? И истекают они 04.11.2015?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lili9390 писав:Я шото пропустила? Не 35 дней с отчетного периода? И истекают они 04.11.2015?
:46:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ну что все остальные притихли? Получилось сделать дбф файл??

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

:58: Ша, все читают нормативку!!!

Людмила88
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 жовтня 2015, 17:00
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Людмила88 »

Код: Виділити все

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про відкритість використання публічних коштів

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 16, ст.109)

{Із змінами, внесеними згідно із Законом 
№ 679-VIII від 15.09.2015}

Цей Закон визначає умови та порядок забезпечення доступу до інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів, суб’єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Розділ I 
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Визначення термінів та сфера застосування Закону

1. У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:


3) суб’єкти господарювання державної і комунальної власності (далі - підприємства) - підприємства, утворені в установленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважені на отримання державних коштів, взяття за ними зобов’язань і здійснення платежів, у тому числі державні, казенні, комунальні підприємства, а також господарські товариства, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, їхні дочірні підприємства, а також підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить державним, у тому числі казенним, комунальним підприємствам та господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, об’єднання таких підприємств.
Стаття 3. Зміст інформації про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, та строки її оприлюднення

1. Інформація про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, надається за встановленими законодавством України формами та має містити такі відомості:

1) у разі використання коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів:

розпорядник (одержувач) бюджетних коштів (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім’я та по батькові керівника);

головний розпорядник бюджетних коштів (найменування, місцезнаходження, прізвище, ім’я та по батькові керівника);

обсяги бюджетних призначень та/або бюджетних асигнувань на відповідний бюджетний період - всього та в розрізі бюджетних програм;

обсяги проведених видатків бюджету та наданих кредитів з бюджету за звітний період - всього та в розрізі бюджетних програм (при цьому зазначаються також види та обсяги відповідних надходжень щодо коштів спеціального фонду бюджету);

інформація про укладені за звітний період договори (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), кількість закупленого товару, робіт та/або послуг, проведена процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, строк дії договору);

інформація про стан виконання договорів, укладених у попередні звітні періоди, з усіма додатками, які є їх невід’ємною частиною (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім’я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, наявність або відсутність претензій і штрафних санкцій, що виникли в результаті виконання договору, акти виконання договору (акти наданих послуг, приймання-передачі, виконаних робіт) за наявності);

кількість службових відряджень, у тому числі із зазначенням кількості закордонних відряджень, загальний обсяг витрат на службові відрядження, у тому числі із зазначенням обсягу витрат на закордонні відрядження.

Інформація, зазначена в цьому пункті, оприлюднюється щоквартально, не пізніш як за 35 днів після закінчення звітного кварталу, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення;

Закрито

Повернутись до “Архів тем”