dbf файли із звітності, для завантаження на e-data

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

EVGENIY писав:
Atas писав:
EVGENIY писав:Со структурой уже разобрался кстати дали наконец то

Код: Виділити все

Структура DBF:
Залишок на кінець звітного періоду

Євгеній!
у вас є можливість створювати файли dbf?
це все таки ще DOS

я можу створити файл типу dBASE IV * . dbf з любими полями (по структурі, любими назвами полів і любою назвою файла
А чем я тут уже вторую неделю занимаюсь? Разве не созданием дбф файла :4:
Тут же проблема сейчас не в создании файла дбф, а чтоб отчёт квартальный експортировать в него из форм в екселе которые я сделал и многие ими пользуются, вот для них я и стараюсь!

дак я ж хотів хоч чим небудь помогти! хоть трісочку в багаття кинуть, щоб не потух! :-)

я в повному обємі розумію і ціную той кусок роботи, що ти робиш!
сам уже втяну з тіоєю поміччю
Дай Бог тобі здоров'я!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Тетяна П писав:
Фото1459.jpg
Dbf зведений із 10 КФк усе нормально. На Є-дата підтягує не зрозуміло які цифри
Возможно начали что то доделывать! Я сейчас полностью переделываю файл для создания дбф, под их требований, итоговых в дбф файле вобще не будет, возможно они как раз это и доделали и итоговые теперь не нужны! Не спешите, успеем :11:

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

в Exel макросах я не шибко шарю
я зробив би це в Access :
створив би звязок з зовнішніми таблицями zv_kv.xls i F-153.dbf
а потім запросом SQL закинув би дані з табл. zv_kv.xls в F-153.dbf
якби я точно знав, що саме (які поля ) і куда кидати.....
в бухгалтерії я тоже не шибко...... :-)

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

Re: dbf файли із звітності, для завантаження на e-data
jasmin_ » 15 хвилин тому

jasmin!
а біда їх знає!
я уже разів з 4 стирав звіт, підставляв з дбф по-новому, пока все нормально, рядок 010 доступний до редагування...

а чому в тебе не доступно........... :(

Аватар користувача
jasmin_
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 березня 2013, 16:53
Регіон: Київська область
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення jasmin_ »

спробую ще разок пізніше, може вийде нарешті

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Atas писав:в Exel макросах я не шибко шарю
я зробив би це в Access :
створив би звязок з зовнішніми таблицями zv_kv.xls i F-153.dbf
а потім запросом SQL закинув би дані з табл. zv_kv.xls в F-153.dbf
якби я точно знав, що саме (які поля ) і куда кидати.....
в бухгалтерії я тоже не шибко...... :-)
А я с Access не дружу :46:
Берёшь мой екселевский файл открываешь скрытые листы и смотри связи, там всего два макроса один просто включает фильтр и отбирает данные в которых есть цифры, копирует их и вставляет на лист для создания дбф файла, и выполняет макрос создания дбф, затем очищает лист и возвращается на страницу с кнопкой!
Мне кажется ексель более доступен для народа и понятен, если сделать в Access бухгалтера не поймут, хотя конечно смотря как это реализовать! :48:

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

EVGENIY писав:
Atas писав:в Exel макросах я не шибко шарю
я зробив би це в Access :
створив би звязок з зовнішніми таблицями zv_kv.xls i F-153.dbf
а потім запросом SQL закинув би дані з табл. zv_kv.xls в F-153.dbf
якби я точно знав, що саме (які поля ) і куда кидати.....
в бухгалтерії я тоже не шибко...... :-)
А я с Access не дружу :46:
Берёшь мой екселевский файл открываешь скрытые листы и смотри связи, там всего два макроса один просто включает фильтр и отбирает данные в которых есть цифры, копирует их и вставляет на лист для создания дбф файла, и выполняет макрос создания дбф, затем очищает лист и возвращается на страницу с кнопкой!
Мне кажется ексель более доступен для народа и понятен, если сделать в Access бухгалтера не поймут, хотя конечно смотря как это реализовать! :48:
дак їм (бухгалтерам) і не потрібно знать, що там робиться під капотом, аби їхало....:)
тоже, була б одна велика кнопка - нажав, і вискочив банан......
а не вискочив, всё, катастрофа......
да ладно , це все так, промеждупрочим...
вся надія на тебе!!!!!!!!!!1

Аватар користувача
jasmin_
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 березня 2013, 16:53
Регіон: Київська область
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення jasmin_ »

Atas писав:Re: dbf файли із звітності, для завантаження на e-data
jasmin_ » 15 хвилин тому

jasmin!
а біда їх знає!
я уже разів з 4 стирав звіт, підставляв з дбф по-новому, пока все нормально, рядок 010 доступний до редагування...

а чому в тебе не доступно........... :(
Видалила звіт з сайту, занесла знову, зберегла зміни - зробила це три рази і нарешті диво сталося - після збереження звіт відкрився для редагування і вдалося внести 010 рядок. :68:

Аватар користувача
tata2109
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 15:27
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tata2109 »

Доброй ночи! Подскажите пожалуйста пробовала зарегистрироваться на портале,дошла до подписи ключами и пишет красным вот что :TypeError: Cannot call method 'ReadFile' of undefined,что делать с этим?

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

jasmin_ писав:
Atas писав:Re: dbf файли із звітності, для завантаження на e-data
jasmin_ » 15 хвилин тому

jasmin!
а біда їх знає!
я уже разів з 4 стирав звіт, підставляв з дбф по-новому, пока все нормально, рядок 010 доступний до редагування...

а чому в тебе не доступно........... :(
Видалила звіт з сайту, занесла знову, зберегла зміни - зробила це три рази і нарешті диво сталося - після збереження звіт відкрився для редагування і вдалося внести 010 рядок. :68:

Ну і слава Богу!
Радий за тебе! :1:

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

tata2109 писав:Доброй ночи! Подскажите пожалуйста пробовала зарегистрироваться на портале,дошла до подписи ключами и пишет красным вот что :TypeError: Cannot call method 'ReadFile' of undefined,что делать с этим?

якщо з ключами все в порядку (ключ такий як треба - Key-6.dat), і не просрочений, то це помилка серевера, не може прочитать, не знайдений, або невідомий файл.

пробуй ще...

тут така байда, що треба тицять і тицять, пока не втицьнеться..... :63:

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Як внести зміни в реєстрацію? Мені треба додати ще декілька КФК, бо вмене їх багато, а при реєстрації внесла тільки одне.

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

rayrada писав:Як внести зміни в реєстрацію? Мені треба додати ще декілька КФК, бо вмене їх багато, а при реєстрації внесла тільки одне.

ми пробували просто реєструватися по-новому - переписували всі КОАТАУ в пр., подтягували ключ, все так як спочатку...

і так кілька разів......
перерєструвало якось......

рекомендую всі буквочки і цифри переписувати по-новому - назва установи і т.д.
попробуйте

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Що робити, коли не зберігає звіт, пише "Введіть коректні дані"

Аватар користувача
tata2109
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 15:27
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tata2109 »

якщо з ключами все в порядку (ключ такий як треба - Key-6.dat), і не просрочений, то це помилка серевера, не може прочитать, не знайдений, або невідомий файл.

пробуй ще...

тут така байда, що треба тицять і тицять, пока не втицьнеться..... :63:[/quote]

Я уже 7 раз тицяю,ключи ,были сделаны в апреле 2014 года,не думаю ,что они просрочены.Может я что ни так делаю,я уже и писала на портале Е-дата,но они не отвечают.

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

Я уже 7 раз тицяю,ключи ,были сделаны в апреле 2014 года,не думаю ,что они просрочены.Может я что ни так делаю,я уже и писала на портале Е-дата,но они не отвечают.[/quote]

ключі часом дають на рік, значить може бути просрочений
якщо не знаєте, на який термін виданий ключ,
найдіть (скачайте) сертифікат, який відповідає цьому ключу і прочитатйте, до яких пір він дійсний....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Доделал файл, теперь отвечает всем требованиям портала е-дата, по крайней мере тем которые они озвучили (одно есть но они забыли про один вид доходов в форме 4.2)
Вобщем вот файл который делает из квартального отчёта ф2 ф4.1 ф4.2 ф4.3

Повторяю инструкцию:
1. Делаем на диске Д папку edbf
2. в папку edbf копируем файл своего квартального отчёта и переименовываем в ZV_kv.xls, если у вас файл для 2007 офиса т.е. с разрешением xlsm то открываете его и выбираете СОХРАНИТЬ КАК в формате 2003 офиса ну и называете ZV_kv.xls, ещё важно чтоб листы не были переименованы в отчёте данные будут тянутся из листа с названием ф.2.1 если у вас переименованы то переименуйте в ф.2.1, так же и с остальными формами 4.1 4.2 4.3
3. В папку edbf копируете файл который прикреплён к этому сообщению dbf_edata_zved_v1.01.xls
4. Открываете файл dbf_edata_zved_v1.01.xls он скажет что в файле есть связи с другими файлами обновить их выбираете ОБНОВИТЬ! И разрешить выполнение макросов!
5. На листе dbf жмём кнопку создать дбф и в єтой же папке edbf появляется файл Fxxxppk.DBF
Форма 2 - Fxxxppk.dbf
Форма 4-1 – RKxxxppк.dbf,
Форма 4-2 – DKxxxppк.dbf,
Форма 4-3 – SKxxxppк.dbf ,
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Vesna777
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 13 березня 2015, 12:57
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Vesna777 »

Скачала файл, все сделала по Вашей инструкции, dbf файл сформировала, открыла его, а там: нет рядка 010, в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000. Так надо? Если нет, то как поправить? Спасибо.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Vesna777 писав:Скачала файл, все сделала по Вашей инструкции, dbf файл сформировала, открыла его, а там: нет рядка 010, в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000. Так надо? Если нет, то как поправить? Спасибо.
Да это так надо, так написано в инструкции к е-дата!

"в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000" - всмысле у вас там нули стоят а доложны быть цифры в SUM_ZAT??????

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

EVGENIY писав:
Vesna777 писав:Скачала файл, все сделала по Вашей инструкции, dbf файл сформировала, открыла его, а там: нет рядка 010, в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000. Так надо? Если нет, то как поправить? Спасибо.
Да это так надо, так написано в инструкции к е-дата!

"в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000" - всмысле у вас там нули стоят а доложны быть цифры в SUM_ZAT??????

ЕВГЕНІЙ!
в мене перша версія підтягувала на 3 рядки більше - 2000, 2100 і 2200

потім - по КЕКВ 2110 в мене є суми - в SUM_ZAT, SUM_FIN, SUM_RAS i в SUM_FAK, і перша версія ці суми втягувала, а нова їх не бачить!!!

так само по КЕКВ 2270 (далі я ще пока не колупався, це перше що кинулось в очі...)

може то так треба?

з повагою....Atas

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Atas писав:
EVGENIY писав:
Vesna777 писав:Скачала файл, все сделала по Вашей инструкции, dbf файл сформировала, открыла его, а там: нет рядка 010, в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000. Так надо? Если нет, то как поправить? Спасибо.
Да это так надо, так написано в инструкции к е-дата!

"в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000" - всмысле у вас там нули стоят а доложны быть цифры в SUM_ZAT??????

ЕВГЕНІЙ!
в мене перша версія підтягувала на 3 рядки більше - 2000, 2100 і 2200

потім - по КЕКВ 2110 в мене є суми - в SUM_ZAT, SUM_FIN, SUM_RAS i в SUM_FAK, і перша версія ці суми втягувала, а нова їх не бачить!!!

так само по КЕКВ 2270 (далі я ще пока не колупався, це перше що кинулось в очі...)

може то так треба?

з повагою....Atas
Так перша версія файлу робила з підсумковими КЕКВ тоді я не знав вимоги порталу е-дата, зараз ці вимоги є
Дані по підсумковим кодам економічної класифікації не вводяться.
тому по підсумковим КЕКВ в частині видатків та доходів нічого не повинно бути, по кекв 2110 2270 та 5000 буде заповнена лише колонка SUM_ZAT як і в звіті 2д,м (колонка 5)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Я думаю что они как раз над этим работают, чтоб у них сами считались итоги! Ну а там посмотрим! Зато у нас сразу готовы и 4.1 и 4.2

Ksu_ha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ksu_ha »

Здравствуйте Евгений! Всё сделала по вашей инструкции, но при запуске файла мне не было предложено Обновить. дбф-файлы сформировались с другими именами: F75153 и SK75153. Что делать?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ksu_ha писав:Здравствуйте Евгений! Всё сделала по вашей инструкции, но при запуске файла мне не было предложено Обновить. дбф-файлы сформировались с другими именами: F75153 и SK75153. Что делать?
Имена файлов номральные если у вас КВК 75, возможно в екселе у вас отключено уведомлять об обновлении ссылок, главное файл откройте и посмотрите цифры ваши? Кстати если у вас квк 75 значит ссылки обновились :)

Vesna777
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 13 березня 2015, 12:57
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Vesna777 »

Код: Виділити все

[quote="EVGENIY"][quote="Atas"][quote="EVGENIY"][quote="Vesna777"]Скачала файл, все сделала по Вашей инструкции, dbf файл сформировала, открыла его, а там: нет рядка 010,  в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000. Так надо? Если нет, то как поправить? Спасибо.[/quote]
Да это так надо, так написано в инструкции к е-дата! 

"в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000" - всмысле у вас там нули стоят а доложны быть цифры в SUM_ZAT??????[/quote]


[b]ЕВГЕНІЙ![/b]
в мене перша версія підтягувала на 3 рядки більше - 2000, 2100 і 2200

потім - по КЕКВ 2110 в мене є суми  -  в SUM_ZAT, SUM_FIN, SUM_RAS i в SUM_FAK, і перша версія ці суми втягувала, а нова їх не бачить!!!

так само по КЕКВ 2270           (далі я ще пока не колупався, це перше що кинулось в очі...)

[b]може то так треба?[/b]

з повагою....Atas[/quote]
Так перша версія файлу робила з підсумковими КЕКВ тоді я не знав вимоги порталу е-дата, зараз ці вимоги є 
[color=#FF0000][b]Дані по підсумковим кодам  економічної класифікації не вводяться.[/b][/color]
тому по підсумковим КЕКВ в частині видатків та доходів нічого не повинно бути, по кекв 2110 2270  та 5000 буде заповнена лише колонка SUM_ZAT як і в звіті 2д,м (колонка 5)[/quote]
Все як Ви сказали ,але ці рядки заповнені тільки в колонці SUM_LIM, ане в SUM_ZAT. Правильно?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Vesna777 писав: Все як Ви сказали ,але ці рядки заповнені тільки в колонці SUM_LIM, ане в SUM_ZAT. Правильно?
Да я перепутал в SUM_LIM должны быть цифры такие же как в пятой колонке отчёта! :7:

Vesna777
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 13 березня 2015, 12:57
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Vesna777 »

Vesna777 писав:

Код: Виділити все

[quote="EVGENIY"][quote="Atas"][quote="EVGENIY"][quote="Vesna777"]Скачала файл, все сделала по Вашей инструкции, dbf файл сформировала, открыла его, а там: нет рядка 010,  в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000. Так надо? Если нет, то как поправить? Спасибо.[/quote]
Да это так надо, так написано в инструкции к е-дата! 

"в стоблике SUM_ZAT по 0,00 в рядках 2110, 2270 и 5000" - всмысле у вас там нули стоят а доложны быть цифры в SUM_ZAT??????[/quote]


[b]ЕВГЕНІЙ![/b]
в мене перша версія підтягувала на 3 рядки більше - 2000, 2100 і 2200

потім - по КЕКВ 2110 в мене є суми  -  в SUM_ZAT, SUM_FIN, SUM_RAS i в SUM_FAK, і перша версія ці суми втягувала, а нова їх не бачить!!!

так само по КЕКВ 2270           (далі я ще пока не колупався, це перше що кинулось в очі...)

[b]може то так треба?[/b]

з повагою....Atas[/quote]
Так перша версія файлу робила з підсумковими КЕКВ тоді я не знав вимоги порталу е-дата, зараз ці вимоги є 
[color=#FF0000][b]Дані по підсумковим кодам  економічної класифікації не вводяться.[/b][/color]
тому по підсумковим КЕКВ в частині видатків та доходів нічого не повинно бути, по кекв 2110 2270  та 5000 буде заповнена лише колонка SUM_ZAT як і в звіті 2д,м (колонка 5)[/quote]
Все як Ви сказали ,але ці рядки заповнені тільки в колонці SUM_LIM, ане в SUM_ZAT. Правильно?
В звіт 2м Ваш файл втянуло прекрасно, відрядження тоже заповнила (перед копійками надо ставить не кому, а крапку!), все зберігла, поки не підписую. Дякую за допомогу бухгалтерам!!! :47: І ще питання : договора заповнювати всі ? даже на заправку катріджа?

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

EVGENIY писав:Я думаю что они как раз над этим работают, чтоб у них сами считались итоги! Ну а там посмотрим! Зато у нас сразу готовы и 4.1 и 4.2

прости, сразу не вьехал!!!! :23:

Ksu_ha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ksu_ha »

EVGENIY писав:
Ksu_ha писав:Здравствуйте Евгений! Всё сделала по вашей инструкции, но при запуске файла мне не было предложено Обновить. дбф-файлы сформировались с другими именами: F75153 и SK75153. Что делать?
Имена файлов номральные если у вас КВК 75, возможно в екселе у вас отключено уведомлять об обновлении ссылок, главное файл откройте и посмотрите цифры ваши? Кстати если у вас квк 75 значит ссылки обновились :)
Спасибо огромное! Цифры мои! :69:

kppcrl@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 09 квітня 2015, 10:26
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення kppcrl@ukr.net »

Вклике спасибі Євгенію!Сформувало ф-2,4-1,4-2,4-3. Дай Боже Вам здоров"я , Ви так полегшили роботу нещасного бухгалтера створивши звіт в xls. а тепер ще в dbf. Низький уклін Вам!

Закрито

Повернутись до “Архів тем”