1c:8 Комплексний облік для бюджетних установ України!

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

Для ssvet_ubr : Мій Skype; Vasilij1303.

Аватар користувача
bysinka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 23 червня 2015, 13:23
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення bysinka »

Доброго дня. Можна і мені демо версію 1с:8,2 комлексний облік для бюджетних установ та вартість  на 6 комп*ютерів, на адресу: gospital@ua.fm

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

http://www.fayloobmennik.net/5615722        Тут платформа 8.3.6.2332(вилікувана), база 1.0.52.1 та демоверсія . Є питання, доопрацювання - звертайтесь (Skype: Vasilij1303).

larishla
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 10 лютого 2015, 10:03

Повідомлення larishla »

s мені дайте будь ласка,
Мар’ївська с/р , larishla@mail.ru.

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

З"явилась нова версія бази 1.0.53.1 кому потрібна - звертайтесь.

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

З'явилась версія 1.0.54.1 для комплексний бюджет. Якщо потрібно - дам адресу?

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

v133, Запитання до вас. Я в основному вже розібралася з програмою, в цілому задоволена і вже три місяці працюю в ній.  

  Питання такого характеру - чи варто оновляти платформу 8.2 на 8.3, а зараз вже є 8.4? Так як 8.2 не підтримується більше і чи є в цьому необхідність? Чим відрізняються ці платформи? Якщо раніше було 8.1 потім 8.2, то я так розумію з часом доведеться переходити на більш удосконалені?
Востаннє редагувалось 26 січня 2016, 16:38 користувачем ssvet_ubr, всього редагувалось 2 разів.

victorsv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 квітня 2012, 09:40
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Полонное
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення victorsv »

Після оновлення до 1.0.54.1 неправильно рахує середній заробіток для лікарняних,а саме невірно вказує календарні дні... при чому відпускні рахує правильно... це у всіх так,чи тільки у мене?

Аватар користувача
Валентина7585
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 02 червня 2013, 14:42
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Малая Виска
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Валентина7585 »

У мене те ж саме. Чомусь рахує 334 дні...

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

ssvet_ubr писав:v133, 
  Питання такого характеру - чи варто оновляти платформу 8.2 на 8.3, а зараз вже є 8.4? Так як 8.2 не підтримується більше і чи є в цьому необхідність? 
Так, переходити на 8.3 необхідно, тому що останні бази не будуть підтримуватись. По цій адресі знайдете "вилікувану" платформу 8.3.7.1845.
http://www.fayloobmennik.net/5704790
Удачі.

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

http://www.fayloobmennik.net/5704790 - адреса 8.3.7.1845

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

Оновила платформу, дякую!
Запитання, хто знає,чи можна роздрукувати в 1С зведений кошторис (по заг і спец фонду разом), бо в мене виходить лише окремо роздрукувати. Буду вдячна за допомогу

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

Не зовсім зрозуміло, для чого це. Це ж різні фонди. Але якщо потрібно можу об"єднати. Для постаноки звертайтесь особисто. v133@mail15.com.

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

Мене цікавить чи є така можливість в 1С в цілому. Кошториси ми набираємо в Екселі і обидва фонди на одному бланку, мережа теж друкує разом і в казначейство одним файлом несемо, тому і виникло запитання. Якщо 1с базова це зробити не може, то без проблем робимо в Екселі

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

Рішення не найкраще. Самий простий варіант доопрацювати в базі можливість вигрузки кошторисів в файл для казначейства, а при необхідності і в файл .xlsx для Excel.

victorsv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 квітня 2012, 09:40
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Полонное
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення victorsv »

Підскажіть який алгоритм відновлення касових видатків в цій конфігурації(оренда приміщення) Бухгалтер робить платіжку на себе... в 1с це номер не проходить...

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

Що означає бухгалтер робить платіжку на себе? Вона бере гроші підзвіт для оплати аренди? ?

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

v133 писав:Не зовсім зрозуміло, для чого це. Це ж різні фонди. Але якщо потрібно можу об"єднати. Для постаноки звертайтесь особисто. v133@mail15.com.
Нормативкой предусмотрено, что печатная форма сметы включает в себя данные по загальному, специальному и всего. Нет отдельно сметы по загальному фонду и отдельно по специальному если это одно КПК (КФК).
v133 писав:Що означає бухгалтер робить платіжку на себе? Вона бере гроші підзвіт для оплати аренди? ?
Нет, не в подтчет. Бухгалтер делает платежу с Дт своего регистрационного счета на Кт того же самого регистрационного счета , (при восстановлении кассовых расходов операция проводится в пределах того же счета, но снимается с КЕКВ 0000 и попадает на конкретный код КЕКВ).

Царенко Николай
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 10 червня 2015, 12:24
Звідки: Украина, Кривой Рог

Повідомлення Царенко Николай »

Здравствуйте, я платежку на відновлення касових передаю в казначейство в бумажном варианте, так, как казна вводит их вручную, соотвтетственно и не провожу её, в 1С аренду делаю приходным и расходным ордером по 0000 КЕКВ, плюс реализация отображаю в 14 ордере, за електроенергию делаю входящим платежом на свой счёт сразу на КЕКВ (как финансирование) чтобы не замарачиваться, так, как в СДО АРМ Казначейство клиент-казначейство, восстановление даже в выписках не отображается. Ревизоры замечаний не делали.

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

Підкажіть, як формується платіжне доручення на перерахування з 328 рахунку (лікарняні)? В мене вимагає договір, зобов"язання і фінансове також.

victorsv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 квітня 2012, 09:40
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Полонное
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення victorsv »

В платіжному дорученні проставити галочку "Без зобовязань", а підставою для перерахування є платіжне доручення вхідне - вибираємо вхідне доручення з лікарняними

victorsv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 квітня 2012, 09:40
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Полонное
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення victorsv »

Після останнього оновлення нарахування середнього заробітку для лікарняних просто жах - рахує як хоче... календарні дні вибирає не по всіх місяцях... перевіряв регістри - там ці дані є... Так сталось,що останнє оновлення співпало з перейменуванням організаціїї у звязку із обєднанням громад. Я просто зберіг базу під старою назвою,далі створив нову базу,шлях вказав до старої бази, де перейменував організацію,код і інші реквізити. Всі документи залишились на своїх місцях - помінялась тільки назва у всіх документах. Чи може це бути причиною неправильного відображення середнього заробітку?

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

victorsv, дякую! 
дуже складно самому у всьому розбиратись. Голова кругом їде, вже тих галочок і не бачиш :24:

В мене також після оновлення не заповнюється таблиця 6 звіту по ЄСВ (всі решта таблиць звіту справно заповнює). До січня проблем не було. Це тільки в мене? чи це недопрацювання в програмі? (оновила зовнішій звіт по ЄСВ з сайту 1С)

ЗЫ: Проблему з ЄСВ вирішила. Знайшла відповідь на іншому сайті. Не зважаючи на те, що утримання відмінено,закладку (ЄСВ утримання) потрібно заповнити і розрахувати (хоч і буде пусто в результаті),але таблиця 6 тоді формується!
Востаннє редагувалось 29 лютого 2016, 13:11 користувачем ssvet_ubr, всього редагувалось 1 раз.

victorsv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 квітня 2012, 09:40
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Полонное
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення victorsv »

Єдиний форум по 1С,де одержуєш більш менш зрозумілу консультацію,а не посилання в справку або ще дальше))) Тому знову прошу вашої консультації,а то мене бухгалтер вже посилає з програмою дальше справки))) За січень працівнику нарахована і виплачена зарплата у повному обсязі 2178,90грн,вираховано ПДФО 392,20грн. У лютому працівник приносить лікарняний з 26.01 по 04.02. Нарахування по лікарняному: січень 184,08; лютий 122,72. Нарахування зарплати за лютий 1763,87 і перерахунок за січень -458,73. А тепер те,з чого у нас з бухом спор - розрахунок ПДФО: як рахує 1С: за січень бере базу оподаткування:з/п січень 2178,90+лікарн.січень 184,08 і дораховує 33,14 податку за січень; за лютий бере базу: з/п лютий 1763,87 + лікарн.лютий 122,72+перерахунок -458,73...застосовує пільгу і загалом податок 133грн. Бухгалтер же перерахунок за січень -458,73 відносить до січня, відповідно з/п січень 2178,90+лікарн 184,08 - перерах 458,73 і це все дорівнює 1904,25 що тягне за собою застовування пільги.Відповідно і суми податку будуть різнитися. Підскажіть хто прав, а хто виноват?

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

Будь-ласка, хто користується цією програмою, підкажіть,в якому меморіальному ордері відображється надходження і сплата лікарняних за рахунок ФСС. В мене кидає в різні ордери (5 та 17),а відкоригувати в один - не виходить. Дуже буду вдячна!

victorsv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 квітня 2012, 09:40
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Полонное
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення victorsv »

У нас лікарняні за рахунок ФСС відображаються у меморіальному №3. У налаштуваннях МО №3 проставляється тільки рахунок 328 і все. Аналогічно налаштовуються всі інші МО.У нас на МО №2 стоїть 321 рахунок, а всі інші на МО №5

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

Нічого не виходить, все одно не хоче програма показувати по МО 3 обороти по 328 рахунку (в МО 3 в мене стоять 323 і 324 рахунки, пробувала створити новий МО тільки з 328 рах - все пусто)
Надходження і перерахування на карткові рахунки  з 328 рах автоматично програма кидає в 5 МО. А утримання - в 17 МО. Якщо роблю МО 5 за даними зарплати,то головна книга формується  все одно по своєму)

victorsv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 квітня 2012, 09:40
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Полонное
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення victorsv »

victorsv писав:Після останнього оновлення нарахування середнього заробітку для лікарняних просто жах - рахує як хоче... календарні дні вибирає не по всіх місяцях... перевіряв регістри - там ці дані є... Так сталось,що останнє оновлення співпало з перейменуванням організаціїї у звязку із обєднанням громад. Я просто  зберіг базу під старою назвою,далі створив нову базу,шлях вказав до старої бази, де перейменував організацію,код і інші реквізити. Всі документи залишились на своїх місцях - помінялась тільки назва у всіх документах. Чи може це бути причиною неправильного відображення  середнього заробітку?
Прийшло нове оновлення,але ніяких змін не відбулося,але знайшов причину,чому так вибирає календарні дні для лікарняних.Якщо у документі "Нарахування заробітної плати" у графі "Графік роботи" стоїть ПІБ працівника,то календарні дні не попадуть у середній заробіток, якщо стоїть графік роботи - то попадуть. Тепер стоїть питання,як змінити в цій графі ПІБ на графік роботи. У мене чомусь тільки у двох місяцях стоїть графік роботи,а всіх інших ПІБ.

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

Вы установили платформу. Теперь нужно инсталлировать базу и подключить ее. Обращайтесь по Skype - vasilij1303. Помогу с первоначальной установкой.

julia_mog
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 13 квітня 2016, 17:08
Регіон: Сумская область

Повідомлення julia_mog »

Не відображаються дані в Мемор. ордері № 5.  Створені документи "Нарахування зарплати працівникам оргіназації",  а також "Відображення зарплати в регламентовному обліку". Можливо хтось знає алгорим? 
Буду вдячна, якщо  поділитесь корисними посиланнями по конфігурації  -  освоюю програму самотужки.

Закрито

Повернутись до “Архів тем”