Відпустки

Міранда
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 травня 2015, 14:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Міранда »

З 17 березня 2015 року призначено працівника на посаду педагога-організатора (1 ставка) на період відсутності основного працівника (відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, в даний час знаходиться у другій декретній відпустці) з оплатою праці згідно з тарифікаційним списком. Призначена працівниця має 2 неповнолітніх дітей. Чи має право на повну основну відпустку 56 календарних днів та додаткову соціальну на дітей 10 к.д.?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Має право на всі відпустки на рівні з основним працівником.

Код: Виділити все

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» від 19 травня 2009 року № 1343-VI яким передбачено, що жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, чи яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у т. ч. й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (див. додаток). За наявності кількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.

Міранда
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 травня 2015, 14:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Міранда »

Дякую за відповідь. Всього доброго!

Nashumilovochka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 січня 2016, 10:01
Регіон: Львовская область

Повідомлення Nashumilovochka »

Я працюю викладачем у вищому навчальному закладі 6 років. Цього року у березні я збираюся у декретну відпустку. Чи можу я окрім декретних, отримати ще й відпускні за літо 2016, адже я працюватиму майже до кінця року.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Працівник не може знаходить у двох видах відпусток одночасно на одному робочому місці.

Завідувач
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 лютого 2016, 10:18
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Завідувач »

Добрий день! Допоможіть знайти відповідь на запитання: працівник навчається в педагогічному університеті після закінчення педагогічного коледжу за коротким терміном навчання. На І курсі відбував на сесії згідно викликів із загальною кількістю 60 календарних днів (3 виклики по 20 днів). Відповідно до Закону України "Про відпустки" на І-ІІ курсах загальна кількість ОПЛАЧУВАНОЇ відпустки має складати 30 днів. Іші 30 днів не оплачуються??? Чи мав право НЗ надавати виклики на ОПЛАЧУВАНУ відпустку на більшу кількість днів, якщо це не передбачено законодавством???

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Виклик у будь-якому випадку мав надати, а яка то вже мала бути відпустка вирішує керівник, який видає наказ про відпустку в якому і вказує вид відпустки.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Iuliia писав:Доброго дня! Допоможіть, будь ласка ,розібратись. Я працюю вчителем у загальноосвітній школі. З 1 вересня 2014 року  по 05 січня 2015 року я була на лікарняному до і після народження дитини. з 6 січня по 30 березня 2015р. я була у відпустці по догляду за дитиною до 3 років. З 1 КВІТНЯ 2015 р. я приступила до роботи. У червні пішла у відпустку ( Основна--56 днів, соціальна-10 днів ( 2дітей до 15 років)).2015 -2016 навчальний рік я повністю відпрацювала з вересня по червень ( включно). Прийшов час писати заяву на відпустку і мені сказали, що відпустка у цьому році мені не положена зовсім, хібащо взяти її наперед за 2016-2017.    Чи має жінка , яка перебувала у відпустці по догляду за дитиною до 3 років , право на щорічну основну відпустку?
2. Право керівних, педагогічних, науково-педагогічних (крім тих, що працюють у навчальних закладах та навчальних (педагогічних) частинах (підрозділах) інших установ і закладів) та наукових працівників на щорічну основну відпустку повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи в установі. 

За другий та наступні роки роботи відпустка надається згідно з графіками, які затверджуються власником установи або уповноваженим ним органом за погодженням з профспілковим чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом. 

Керівним, педагогічним, науковим і науково-педагогічним працівникам навчальних закладів та навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів щорічна основна відпустка повної тривалості, визначеної в додатку до цього Порядку, у перший та наступні роки надається у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу. Графік надання відпусток педагогічним працівникам складається з урахуванням можливості проведення регулярних консультацій для учнів, складання іспитів якими перенесено на осінь.

Juliya83
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 29 червня 2016, 09:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Juliya83 »

Доброго дня! Директор школи естетичного виховання йде у відпустку. Протягом року не виконувала педагогічної роботи. Якої тривалості буде ії щорічна відпустка? Буду вдячна за відповідь.

zachselrada@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 17 січня 2017, 18:01
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення zachselrada@ukr.net »

Juliya83 писав:Доброго дня! Директор школи естетичного виховання йде у відпустку. Протягом року не виконувала педагогічної роботи. Якої тривалості буде ії щорічна відпустка? Буду вдячна за відповідь.
42 календарних дня

Juliya83
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 29 червня 2016, 09:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Juliya83 »

zachselrada@ukr.net, дякую за відповідь. А ще не підкажите де це прописано?

Аватар користувача
Віта_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 25 лютого 2013, 22:47
Регіон: Закарпатская область
Звідки: Закарпатська обл.

Повідомлення Віта_ubr »

Допоможіть!. Вихователем садочка прийнято на роботу 15.01.2013 року на період декретної відпустки. 16.05.2015 переведено тимчасово на посаду іншого вихователя теж на період декретної відпустки 20.05.2017р. звільнена з посади вихователя за ст.36 п2.. Працівниця використовувала відпустку тривалістю 42к.д. щороку. При звільненні отримала компенсацію за 17к.д. невикористаної щорічної відпустки. Згідно ст. 24 ЗУ Про відпустки правомірна виплата 17 днів чи потрібно було оплатити 42к.д.?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

Віта_ubr писав:... правомірна виплата 17 днів чи потрібно було оплатити 42к.д.?
за період з 15.01.13 по 14.01.17  = 3 повних відпустки по 42к.д. і за період з 15.01.17 по 20.05.17 за 4міс. по 4,2дня =4*4,2=16,8 округлено до 17к.д. Норма для вихователів розрахунково по 4,2к.д. за місяць

Відповісти

Повернутись до “Освіта”