Облік харчування у ДНЗ

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

Аліна-Аліна писав:Добрий день! Я не працюю в ДНЗ. Мене цікавить як маму, як члена батьківського комітету, що оплачує за харчування дитини. Напишіть, будь-ласка, якщо на рахунку де поступають кошти від батьківської плати на кінець року є залишок 80 тис грн. За ці кошти можна придбати щось в садочок, наприклад ліжечка? чи ще захищені кошти? Нас постійно добровільно-примусово змушують протягом року купувати за свої кошти різні речі, а тут дізналася випадково, що у нас є кошти на спецфонді. Напишіть, будь-ласка!!
Доброго дня!
Батьківська плата за перебування дітей у дитячому садку обраховується виходячи з норми продуктів харчування та їх вартості, тож залишку таких коштів на спеціальному рахунку не має бути взагалі, особливо в такому об’ємі.
Можливо мається на увазі залишок коштів, які батьки надаються дитсадочку у вигляді благодійної допомоги? Тоді так, батьківський комітет має право вирішувати куди такі кошти витрати, в тому числі і на закупівлю ліжечок для дітей.

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Владислав Станкус писав:
Аліна-Аліна писав:Добрий день! Я не працюю в ДНЗ. Мене цікавить як маму, як члена батьківського комітету, що оплачує за харчування дитини. Напишіть, будь-ласка, якщо на рахунку де поступають кошти від батьківської плати на кінець року є залишок 80 тис грн. За ці кошти можна придбати щось в садочок, наприклад ліжечка? чи ще захищені кошти? Нас постійно добровільно-примусово змушують протягом року купувати за свої кошти різні речі, а тут дізналася випадково, що у нас є кошти на спецфонді. Напишіть, будь-ласка!!
Доброго дня!
Батьківська плата за перебування дітей у дитячому садку обраховується виходячи з норми продуктів харчування та їх вартості, тож залишку таких коштів на спеціальному рахунку не має бути взагалі, особливо в такому об’ємі.
Можливо мається на увазі залишок коштів, які батьки надаються дитсадочку у вигляді благодійної допомоги? Тоді так, батьківський комітет має право вирішувати куди такі кошти витрати, в тому числі і на закупівлю ліжечок для дітей.
Ні, якраз кошти є на цьому рахунку. Просто наш завідувач заставляє платити не по факту а наперед. Тобто, за лютий я плачу до 10 лютого за весь місяць. якщо дитина не прийшла по якіись причині, то потрібна довідка, яку треба отримувати у районній лікарні. Ніхто, звичайно не їздить 80 км до району, а платять за весь місяць всі і наперед. Ось тому і є кошти, і ці кошти я впевнена підуть не на ліжечка, а можливо на зарплату, премії.

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

А благодійні внески ми і так кожного року платимо добровільно-примусово! Мене дуже ця несправедливість чіпає, так хочеться щоб заборонили офіційно ці добровільні внески. Хто має лишні кошти і сам купить що хоче до садочку, а це " здирка" грошей, яких і так у батьків немає, особливо у сільській місцевості.

kristal1962
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 04 серпня 2016, 13:43
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення kristal1962 »

Аліна-Аліна !!! Ви, мене вибачте будьласка -згідно закону батьківська плата сплачується наперед, довідки Ваш завідуючий требує правильно ,в селі завіряє довідки завідуючий ФАПОМ.Провірте в бухгалтерії оплату по своїй дитині ,якщо дитина не ходила а проплочено та у Вас переплата . Благодійні внески добровільні- згідно закону і заставити Вас ніхто не може.

kristal1962
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 04 серпня 2016, 13:43
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення kristal1962 »

Добровільні внески не йдуть на рахунок батьківської плати,у Казні відкривається окремий рахунок .80 тисяч на рахунку то це сільські плітки

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

kristal1962 писав:Добровільні внески не йдуть на рахунок  батьківської плати,у Казні відкривається окремий рахунок .80 тисяч на рахунку то це сільські плітки
Добровільні внески якраз ідуть не через казну, а налічними на руки.

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Аліна-Аліна писав:
kristal1962 писав:Добровільні внески не йдуть на рахунок  батьківської плати,у Казні відкривається окремий рахунок .80 тисяч на рахунку то це сільські плітки
Добровільні внески якраз ідуть не через казну, а налічними на руки.
Це не плітки, доречі тут таким не займаються, ми самі на власні очі бачили виписку з казни. Були в районі і забирати виписки з казни. І тому питаємо на форумі чи можемо купити ліжка за ці кошти, щоб не робити благодійні внески.

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

Доброго дня!
Слід чітко розуміти, що це за кошти. Якщо це батьківська плата за перебування дітей у дитячому садку  то вони мають цільове призначення  - харчування учнів. Якщо це інші кошти то для відповіді на Ваше запитання слід розуміти природу їх походження.

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Владислав Станкус писав:Доброго дня!
Слід чітко розуміти, що це за кошти. Якщо це батьківська плата за перебування дітей у дитячому садку  то вони мають цільове призначення  - харчування учнів. Якщо це інші кошти то для відповіді на Ваше запитання слід розуміти природу їх походження.
"Плата за послуги бюджетних установ". Я просто думаю що зараз затверджується кошторис на наступний рік, а це є вільний залишок ( мені уже хтось на форумі так написав) то це вільний залишок чи можна використати для покупки цих ліжок?

yfnfifu
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 31 січня 2018, 09:40
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення yfnfifu »

Добрий день! Склалася ситуація В ДНЗ на 6 груп(140 дітей) Посада Комірника відсутня (економія) Завгосп виконував обовязки комірника. Замовляв,зберігав,видавав продукти .З переходом дошкільних закладів до громади, зобовязали ще ведення Накопичувальної відомості з надходження продуктів харчування ,Накопичувальної відомості з витрачання продуктів харчування, Заповнення накладних, Поціновування продуктів харчування по меню. Питання: Чи має право робити це завгосп? Чи ці дії в рамках правового поля?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

yfnfifu писав:Добрий день! Склалася ситуація В ДНЗ на 6 груп(140 дітей) Посада Комірника відсутня (економія) Завгосп виконував обовязки комірника. Замовляв,зберігав,видавав продукти .З переходом дошкільних закладів до громади, зобовязали ще ведення Накопичувальної відомості з надходження продуктів харчування ,Накопичувальної відомості з витрачання продуктів харчування, Заповнення накладних, Поціновування продуктів харчування по меню. Питання: Чи має право робити це завгосп? Чи ці дії в рамках правового поля?
Право робити звісно що має, але чи зобовязаний?
Думаю це залежить від розподілу обовязків у конкретній установі так як є різні варіанти взаємодії людини яка безпосередньо повязана з продуктами з людьми які ведуть бухгалтерський облік.

yfnfifu
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 31 січня 2018, 09:40
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення yfnfifu »

VOV писав: Право робити звісно що має, але чи зобовязаний?

Дуже вдячна за відповідь!Я правильно розумію: юридично і логічно все законно. У КРУ до цього питань не буде? Чи може керівник прописати ці обовязки в інструкції...як це контролювати? Чи є ще де такі випадки по Україні?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

yfnfifu писав:
VOV писав: Право робити звісно що має, але чи зобовязаний?

Дуже вдячна за відповідь!Я правильно розумію: юридично і логічно все законно. У КРУ до цього питань не буде? Чи може керівник прописати ці обовязки в інструкції...як це контролювати? Чи є ще де такі випадки по Україні?
В КРУ виникають питання коли щось не зроблено або зроблено не правильно. Питання хто це все зробив взагалі не суттево, нехай хоч прибиральниця веде всю бухгалтерію, аби людина це робила. Якщо комірник згоден вести всі вищеназвані документи нехай веде. Хоча зазвичай конкретно документів у інструкції не прописують. Тому що зараз у Вас такий комірник і такий бухгалтер що домовилися про певний розподіл обовязків а завтра він звільниться і доведеться шукати іншого комірника який скаже що буде робити мешу кількість документів (наприклад відмовиться робити накопичувальні відомості) і доведеться перерозподіляти обовязки.
Випадки бувають різні. Коли в установі меньше одна-дві людини працюють з продуктами то основну масу документів робить бухгалтерія. Якщо ж людей достатньо то вони можуть робити всі документи по продуктах навіть включаючи відповідні меморіальні ордери.

Tataryn Mariana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 09 січня 2018, 11:56
Звідки: Ukraine, Stryj
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Tataryn Mariana »

Працюю бухгалтером в ДНЗ. Зацікавила програма РБюджет. Хтось працює? Нам ніякі Паруси і 1С не світять, не дадуть кошти.

ltv777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 22 жовтня 2018, 16:39
Регіон: Полтавская область

Повідомлення ltv777 »

Tataryn Mariana писав:Працюю бухгалтером в ДНЗ. Зацікавила програма РБюджет. Хтось працює? Нам ніякі Паруси і 1С не світять, не дадуть кошти.
Мене також цікавить програма РБюджет для обліку харчування в освітніх закладах. Хто працює? Поділіться досвідом.

tganna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 06 листопада 2015, 10:51
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tganna »

Добрый день, подскажите, пожалуйста, как правильно списать продукты питания в Дошкольных учебных заведениях, которые испортились в связи с объявленным карантином?

Відповісти

Повернутись до “Освіта”