Навчання пільговиків

Аватар користувача
myzschool
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 15:40
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення myzschool »

Я працюю в бюджетній музичній школі. Останнім часом до мене в бухгалтерію приходить дуже багато батьків із питаннями зв'язанними з пільгами. Тобто....
Колись бухгалтера, які були до мене, брали на пільгові місця лише тих учнів, які були і багатодітними і малозабезпеченими, але в законі про позашкільну освіту, ці дві категорії чітко розділені комами... Це все добре, затверджених міською радою для 2013 фінансового року пільгових місць лише 51 (які є вже зайнятими, бюджетних місць взагалі 487), а от бажаючих зверх 51 місця уже набралося майже 30 чоловік... не знаю, що робити.... та й ще ніде не прописано, які потрібно брати документи для надання пільги... Я з Вінниці, наші колеги теж беруть документи чисто з інтуїцією: довідка про склад сім'ї, копії свідоцтв про народження дітей, посвідчення про те, що багатодітні, чи малозабезпечені, чи копія медичного висновку (для дітей-інвалідів), копії свідоцтв про смерть батьків та опікунство (для сиріт), раніше вимагали довідки про зарплату, зараз ні. Можливо хтось має рішення для такої ситуації????

Аватар користувача
ulin44
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 03 січня 2014, 21:43
Регіон: Винницкая область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ulin44 »

На поперднє запитання не знайшлося відповіді, та й ладно. А от мене цікавить таке питання: НАПІВСИРОТИ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ОПЛАТИ????

Відповісти

Повернутись до “Освіта”