Переробка овочів

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Поділіться, хто і як в обліку відлбражаж переробку овочів (квасимо капусту в ДНЗ своїми силами)!!!!!!!!!!!!!!
Дуже потрібно!!!!!!!!!!!!!!

Добавлено (28.10.2014, 15:25)
---------------------------------------------
***відображає (пробачте)

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

viktoriy, прочитайте лекцію у вкладеному файлі "Облік витрат і доходів виробничих майстерень", можливо й допоможе у роботі
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Если это не касается пищеблока, то с продуктами питания лучше не связываться. СЭС может наказать по-взрослому. 

А вообще-то ничего сложного в этом нет. Делается акт переработки (форма произвольная), в котором указывается наименование и количество продуктов, которые берутся в переработку и что из них изготовляется в количестве и на сумму. Акт обязательно подписывает комиссия и утверждает руководитель. Конечный продукт сдается на склад. При изготовлении желательно соблюсти нормы закладки и выход. Если есть отходы, то размер их также учитывается при составлении дефектного акта.

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Дякую вісм за відповіді!  Документальне оформлення мені зрозуміло. не зрозуміло був сам обік та щей в красивій 1С
Я зробила так:  усі овочі, які використали для переробки списали на рах видатків тобто, що де рахувалось дт 811, 802  кт 232, а вже проводка оприбуткування готової продукції по акту мене завела в тупік.Навіть була думка усе списати, а оприбуткувати як надходження в натуральній формі. Зробила так       дт232    кт (той на який списували) 811 та 802 , ціну визначила по калякуляції, кількість поділила по 811 та 802, щоб вийшла та сума яку списали. Програмі нечебто сподобалось , проводки також. Якщо хтось робить не так підскажіть. Буду вдячна.

Добавлено (03.11.2014, 11:53)
---------------------------------------------
Ну що? Ніхто овочі не переробляє

майстер
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Регіон: Львовская область
Звідки: Самбор
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення майстер »

Ми також квасимо капусту самі і проводки я беру аналогічно. Тільки ніде не можу взяти точну рецептуру по витрачанню кількості капусти, солі і моркви. Також є різні кількості втрат продуктів. Якщо маєте щось конкретне, будь ласка поділіться.

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

viktoriy писав:усі овочі, які використали для переробки списали на рах видатків тобто, що де рахувалось дт 811, 802  кт 232

Корректней было бы использовать субсчет 825-й. См. п.8.10-8.11 Приложения 2 к Положению № 611

Добавлено (05.11.2014, 12:27)
---------------------------------------------
майстер писав:ніде не можу взяти точну рецептуру по витрачанню кількості капусти, солі і моркви.

А что вам мешает утвердить собственную?

Відповісти

Повернутись до “Освіта”