Кошторис навчального закладу

Василинка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2016, 17:34
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Василинка »

Я півроку працюю директором школи. Отримала кошторис навчального закладу на 2016 рік.Виникло багато запитань, на які хочу отримати відповіді від неупереджених фахівців. 
Отже, по порядку.
Код 2274 - оплата природного газу - 499 тис. 237 грн. За рік ми "напалюємо" грубо!! на 250 тисяч. Куди йде сума, яка залишається??? Чи можна її перекинути на інший код?
Теж і по коду 2273 - оплата елекроенергії.
Код 2210 - предмети, матеріали, обладнання, інвентар. Я знайшла, що саме можна придбати по цьому коду. Як воно придбавається, наприклад, папір для ксерокса. Одноразово чи щомісяця??? 
Як може так бути, що в попередні роки ми дуже суворо економили газ, нам виставляли ліміти, коли виділяється така сума на оплату природноо газу, а в цьому році ніхто не заїкнувся про ліміти та про економію?????
Яким чином бухгалтерія відділу освіти могла нараховувати в попередні роки собі щомісячні премії за економію?? Що це може бути за економія???? На кому????
Зрозумійте, що на такі питання мені чесної , хоч приблизно чесної)))), відповіді в бухгалтерії не дадуть. ТОму прошу вас, форумчани,  проясніть картину!!! Дякую заздалегідь.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

По поводу электричества и газа - а вы учли повышение тарифов? С прошлым годом теперь равнять вообще не информативно.
В принципе, переброска возможно, но нужно писать обоснования. Лимиты и все прочее - нужно. Может, ждут инициативу?

По поводу канцтоваров - не забывайте, что эти средства, если это общий фонд - расписываются еще и помесячно, а если спец - то по мере поступления средств на счет, вот в этих пределах и можете закупать.

Фонд экономии труда может появиться: если есть вакансии, больничные или декреты (тогда начисления, в основном, идут за счет соцстраха)

Василинка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2016, 17:34
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Василинка »

Дякую дуже. Щодо газу те ел. енергії, я порахувала навіть із можливим збільшенням тарифів.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Мне на электроэнергию дали половину от прошлого года, даже несмотря на повышение тарифов((
Так что вам повезло

Відповісти

Повернутись до “Освіта”